Skocz do zawartości

Mission Impossible


gierobak

Rekomendowane odpowiedzi

-Słuchaj, sytuacja jest naprawdę kiepska. Mamy odjęte dziesięć punktów na start ligi i dosyć mały budżet finansowy. Nikt nie chce podjąć się trenowania klubu w tej sytuacji... - powiedział Czarek.

-I jestem ostatnią deską ratunku? Ale ja dopiero zaliczyłem egzaminy UEFY i dostałem licencję... - stwierdziłem.

-Wiem... ale stać nas w tej chwili na zatrudnienie tylko młodego trenera.

-Myślisz, że dam radę?

-Tak to bym nie oferował Ci tej roboty...

Zastanowiłem się...

-Dobra, biorę tą robotę.

-Super. Załatwię Ci jakąś kawalerkę i wkrótce podpiszemy kontrakt. - ucieszył się Cezary Kulesza.

 

 

FM10

Anglia (1-3), Francja (1-3), Hiszpania (1-2), Niemcy (1-2), Polska (1-2), Włochy (1-2)

Brak dodatkowych uptade'ów

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Transfery do klubu:

Jonas Oketola = wolny

Ireneusz Adamski = wolny

Sebastian Dudek = Dariusz Jarecki (wym.)

Prejuce Nakoulma = 250 tys. (Górnik Łęczna)

Łukasz Nowotczyński = wolny

Edson = wolny

Fikru = wolny

 

Sparingi:

9.07.09 vs Nafta (D) 2:0 [Kascelan, Fidziukiewicz]

11.07.09 vs Internacional Curtea (D) 1:1 [bruno Coutinho]

16.07.09 vs Górnik Zabrze (W) 1:3 [Lato]

24.07.09 vs Kolejarz Stróże (D) 2:1 [Maycon, Lato]

 

Słowem podsumowania: z okienka jestem w miarę zadowolony.

Mimo małego budżetu (około 350 tys.) zdołałem wzmocnić niemal każdą pozycję (po za bramką, gdyż mam trzech solidnych golkiperów). Nowotczyński wraca do zespołu po roku gry w Koronie. Edsona przedstawiać Wam nie muszę.

Również ostatnio grał w Koronie ale podebrałem go w ostatniej chwili Polonii Warszawa, gdzie był na testach. Przekonałem go argumentem:

-Chłopie... chcesz być bezpieczny jak przyjedziesz do Warszawy? Lepiej nie idź na Konwiktorską...

No i oczywiście kasą. Ma 32 lata ale jeszcze z dwa/trzy sezony pogra na poziomie ligowym.

Fikru, Nakoulma uważam za duże wzmocnienia ataku. A Seba i Łukasz będą mogli przy okazji też poduczyć młodszych graczy.

Co do sparingów boli porażka z Górnikiem. To było naprawdę słabe spotkanie, a Zabrzanie są obecnie na poziomie I ligi.

Męczyliśmy się też z Kolejarzem. Mam nadzieję, że w lidze będziemy grać lepiej, bo na razie to słabo wygląda...

Odnośnik do komentarza

@bacao Tak, tak

 

 

1.08.09 Ekstraklasa [1/30]

GKS Bełchatów vs Jagiellonia Białystok 1:1

Ujek 39'

Grosicki 85'

 

Szamotulski - Norambuena, Rangel, Adamski (Skerla 72'), Edson - Kascelan (Oketola 88'), Dudek, Coutinho - Fikru (Maycon 45'), Grosicki

MVP - Bruno Coutinho (7.2)

 

Jak to mówią - pierwsze koty za płoty. Mecz średnio nam się kleił w grze. Dodatkowo dobiła nas bramka Ujka tuż przed końcem pierwszej połowy.

Na szczęście udało mi się pobudzić w przerwie zawodników. A w końcówce naprawdę rzucili się do ataku. Wynik ustaliła znakomita akcja

dwójki Coutinho - Grosicki. Brazylijczyk popisał się świetnym podaniem do Grosika w pole karne, a ten bez problemu

potężnym strzałem w długi słupek pokonał Kozika. Katastrofalna była dzisiaj skuteczność obydwóch drużyn.

GKS na osiem strzałów oddał JEDEN celny w trakcie całego meczu, a my na jedenaście uderzeń tylko dwukrotnie trafiliśmy w światło bramki.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...