Skocz do zawartości

Wzmocnienie polskiej ligi - edytor


viragolo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wymyśliłem sobie nowa karierę w troszkę pozmienianym świecie. Mam jednak pewne problemy z ustawieniem tego nowego świata gry w edytorze.

 

Chodzi mi o to, by wzmocnić mocno polska ligę, sztucznie, ale tylko na początku gry. Grałem długo moją ligę i już mnie irytuje fakt, że polskie zespoły nie mają szans w pucharach światowych jak liga mistrzów. Reprezentacja gra dobrze, ale liga jest tak słaba, że się meczy nie chce międzynarodowych oglądać. Tak więc przed rozpoczeciem rozgrywki chcę wzmocnić samą ligę oraz wszystkie zespoły. Podpowiedzcie proszę, co pozmieniać dokładnie, by po chwili gry liga polska znów nie stała się ligą słabiutką, a wręcz odwrotnie, by rosła z czasem w siłę. Moje pomysły:

 

- Zwiększyłem reputację kraju Polska

- Zwiększyłem reputację zarówno ekstraklasy jak i II ligi

- Zwiększyłem reputację każdego klubu osobno

- Zwiększyłem ilość kasy dla każdego klubu aż do poziomu bogaty, tak by stać było zespół na kupowanie dużo lepszych zawodników

 

Nie wiem co dalej, ale na pewno to nie koniec. Słabi trenerzy będą źle prowadzić teamy, chciałbym by prezesi wymienili szybko trenerów na nowych. Jest też problem faktu, że wielu graczy nie przejdzie do polskich zespołów, nie mają one pucharów na koncie, słaba historia itd. Podpowiedzcie proszę co jeszcze mogę zrobić, by kluby polskie z biegiem sezonów zaczęły kupować super zawodników i stały się bardzo mocne. Nie wiem co zrobić, by te wszystkie reputacje które podniosłem już po pierwszym sezonie nie były na "swoim miejscu". Żonglować piłkarzami nie chcę bo dobry zawodnik i tak odejdzie z polskiego klubu tak odrazu, czy się mylę ?

 

PS. Mam jeszcze dodatkowe pytanko. Chciałbym stworzyć turniej między zespołami ligii polskiej i angielskiej, i wszystko pięknie tylko nie wiem, gdzie mogę ustawić datę tego turnieju. Nigdzie nie widzę opcji w której mógłbym ustawić kiedy dany puchar ma się rozegrać.

 

Dziękuję z góry za pomoc

pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza

Ja tak skromnie z jedną radą ;) W edytorze, profilu danego kraju, w zakładce Informacje masz "Poziom juniorów" Zmień z 94 na jakiś wysoki współczynnik, gracze w szkółkach będą się generować znacznie lepsi niż zazwyczaj, po kilku latach zobaczysz efekty. W tej samej zakładce masz też takie opcje jak 'Poziom rozwoju' i 'znaczenie gry', zmiana odpowiednio na rozwinięty i bardzo ważna również powinna nieco pomóc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...