Skocz do zawartości

Crac-o-mania!


Livertadores

Rekomendowane odpowiedzi

Gra: Football Manager 2011

Dodatki: Free Transfer Database

Database: 11.0.0

Ligi: Anglia (1), Chiny (1), Francja (1), Hiszpania (1), Holandia (1), Niemcy (1),

Polska (2), Rosja (1), Serbia (1), Włochy (1)

 

Nowy trener Wisły Kraków!

1 stycznia 2011 roku ogłoszono, że nowym trenerem Wisły Kraków został Krzysztof Migdał. 35-letni początkujący menadżer jest rozpoznawalny, gdyż przed rozpoczęciem kariery trenerskiej trudnił się piłką nożną, jako zawodowy piłkarz. W swojej karierze na boisko wybiegał w koszulce między innymi: BKS Bochnia, Okocimskiego Brzesko, Lechii Gdańsk oraz Slavii Praga. Nowy coach już zaczął zbierać swoich ludzi, którzy zostaną w jego sztabie trenerskim. Migdał zapowiedział walkę o mistrzostwo Polski oraz udział w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Prezes klubu Michał Podolczak oddał nowemu trenerowi 1mln złotych budżetu transferowego i 530 tys. złotych budżetu transferowego.

Odnośnik do komentarza

Znamy kadrę "Białej Gwiazdy"

 

Sztab Szkoleniowy

Menadżer:

Krzysztof Migdał

Asystent:

Sergey Shtanyuk

Fizjoterapeuta:

Dragoslav Djordevic

Trener:

Mamia Jikia

Amar Ferhatovic

Ou Chuliang

Aleksander Sadowski

Skaut:

Tomasz Wójcik

Dominik Lisowski

Artur Jankowski

Grzegorz Gancarczyk

Michał Bartosiewicz

 

Kadra Zespołu

Bramkarze:

Dusan Kuciak (SŁO)

Krzysztof Małkowski (POL)

Ariel Świerczewski (POL)

Stoperzy:

Alexis Żywiecki (FRA/POL)

Sergiy Kryvstov (UKR)

Sebastien Bassong (KAM)

Tomasz Świderski (POL)

Rafał Majewski (POL)

Defensywni Pomocnicy:

Tomasz Sokolowski (NOR)

Juraj Kucka (SŁO)

Adam Młynek (POL)

Rozgrywający:

Eryk Bednarz (POL)

Nashat Akram (IRQ)

Prawi Pomocnicy:

Alexandr Stavpets (ROS)

Paweł Madej (POL)

Lewi Pomcnicy:

Ivan Pejcic (SRB)

Juan Iturbe (ARG)

Napastnicy:

Sergio Araujo

Artur Sobiech

Mateusz Mika

 

Migdał musi ratować Wisłę

Biała Gwiazda po bardzo słabej rundzie jesiennej zajmuje dopiero 9 miejsce, do prowadzącego Zagłębia traci aż 17 punktów i raczej mało prawdopodobne, by udało się wejść do Europejskich Pucharów, Puchar Polski także nie pomoże Wiślakom, ponieważ odpadli w 2 rundzie tegoż pucharu przegrywając 3:2 z Sandecją Nowy Sącz.

 

Odmłodzona Biała Gwiazda

W Krakowie od kilku dni mówi się tylko o bardzo młodej kadrze Wisły Kraków, średnia wieku drużyny to 20 lat, najmłodszy zawodnik - Juan Iturbe ma 17 lat, a najstarszy Ivan Pejcic 28. W drużynie jest także 6 aktualnych reprezentantów swoich krajów oraz po dwóch reprezentantów U-21 i U-20.

Odnośnik do komentarza

@Miki to tylko początek :) Ogłoszenia prasowe, reszta będzie ładniej wyglądać

 

13 styczeń 2011

Mecz Towarzyski, Stadion Miejski im. Henryka Reymana

BKS Bielsko 0:4 Wisła Kraków

Skład: Kuciak - Żywiecki, Bassong, Kryvstov - Sokolowski, Kucka - Bednarz (45' Młynek) - Pejcic, Stavpets - Sobiech, Mika

13' Sobiech (Stavpets)

35' Sobiech (Stavpets)

81' Pejcic (Sobiech)

84' Sokolowski (Stavpets)

 

Osłabieni brakiem Akrama, Iturbe oraz Araujo, którzy przebywają na zgrupowaniach reprezentacji przystepujemy do pierwszego sparingu w tym sezonie. W 7 minucie niesłusznie nie uznano bramki, którą zdobył Artur Sobiech. Jednak już w 13 minucie ten sam piłkarz pokazał klasę oddając piękny strzał z rogu pola karnego i zdobywając bramkę. W 35 minucie kopia akcji z 13 minuty. Stavpets do Sobiecha, a ten w róg bramki, zapowiada się przebojowy duet. W 81 minucie znowu cudownym zagraniem popisał się duet Sobiech-Stavepets, tym razem po szybkiej wymianie podań centrował Artur, do piłki najwyżej wyskoczył Ivan Pejcic, gol! W 84 minucie Stavpets wystawił piłkę Sokolowskiemu, a ten z 35 metrów uderzył pod poprzeczkę, nie do obrony. 93 minuta przyniosła bardzo groźną sytuację, Sobiech znowu ośmieszył obronę BKSu, ale Bogdan Kadziński nie wytrzymał i bardzo ostro wyciął Artura, oczywiście czerwona kartka. Jednak Sobiech mocno utykając zdołał przetruchtać minutę gry, koniec meczu. 4:0

Odnośnik do komentarza

@Dragonw Napiszę, gdy skończy się okienko transferowe.

 

Tymczasem w niedługim czasie do Krakowa może zawitać prawdziwa gwiazda...

 

17 styczeń 2011

Mecz Towarzyski - Stadion Miejski w Novym Sadzie

Wisła Kraków 1:0 Veternik

Skład: Kuciak - Żywiecki, Bassong, Kryvstov - Sokolowski, Młynek - Bednarz (45' Kucka) - Stavpets, Pejcic - Mika, Sobiech (20' Sypniewski)

50' Sypniewski (Pejcic)

 

Kolejny mecz, dzisiaj odpocznie Kucka, a w jego miejscie wejdzie Młynek. W 20 minucie staje się tragedia, po ostrym wślizgu jednego z obrońców Veternika z boiska musi zejść Artur Sobiech. W 50 minucie Sypniewski, który wszedł za Sobiecha przejmuje piłkę i przerzuca ją do Pejcica, Ivan centruje piłkę wprost na nadbiegającego Sypniewskiego, gol!

 

========================

 

Po meczu okazało się, że kontuzja Artura Sobiecha nie jest groźna i snajper Wisły będzie pauzował przez 2-3 tygodnie.

Odnośnik do komentarza

Jak wspominałem, mamy gwiazdę! Pichichi z sezonu 2008, Daniel Guiza dołącza do zespołu!

 

21 styczeń 2011

Mecz Towarzyski - Stadion Miejski im. Henryka Reymana

Zemun 0:0 Wisła Kraków

Skład: Kuciak - Żywiecki, Bassong, Kryvstov - Sokolowski, Kucka - Bednarz - Mika, Wozniak (45' Pejcic) - Guiza, Sypniewski (45' Stavpets)

 

Dzisiaj dałem odpocząć kilku zawodnikom, w pierwszym składzie nie wyszli Stavpets i Pejcic, odpoczywa również kontuzjowany Sobiech oraz Madej. Wozniak rozgrywa świetny mecz co skutkuje czerwoną kartką dla Zakuli w 29 minucie, świetny rajd młodego zawodnika Wisły został brutalnie przerwany i czerwony kartonik jak najbardziej się należał. Mecz bez historii, trochę zawiedziony jestem postawą Guizy.

Odnośnik do komentarza

Zespół mnie nie satysfakcjonuje i postanowiłem wzmocnić jeszcze formacje ofensywną. Niestety kontuzji doznał Sergiy Kryvstov, nie będzie dostępny przez 9-12 dni co znaczy, że nie będzie wstanie zagrać w Pucharze Towarzyskim. Kontuzji doznał także Guiza, on będzie nieobecny przez 3-4 tygodnie. Wstępna diagnoza to Zapalenie ścięgna Achillesa.

 

=========================

 

Do klubu dołączył Oscar.

 

=========================

 

W klubie pojawił się także Jeremy Menez, jeszcze tego samego dnia przy Reymonta pojawili się Timmy Simmons i Robert Jez.

 

=========================

 

Wieczorem w Krakowie pojawił się zawodnik, który zelektryzował fanów Wisły, Gervinho ubierze czerwoną koszulkę Wisły Kraków!

 

=========================

 

Ostatnim zawodnikiem, który zakończy ofensywę transferową Wisły jest Loic Remy.

Odnośnik do komentarza

A inni ekstraklasowicze się coś wzmocnili, czy w lidze już samograj będzie? Modyfikowałeś coś w tej bazie, że masz tyle kasy na pensje? Ja próbowałem zacząć w 13 bez żadnych modyfikacji, ale się nie da bo w Wiśle mam 20k na pensje, a nie chce mi się zmieniać budżetów :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...