Skocz do zawartości

Projekt.


Debrecen

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji, że sejv z Zagłębiem poszedł w niepamięć (format lapcia, wreszcie zdało by się powiedzieć) to postanowiłem sobie zagrać w skandynawii. Jednak nie będzie to zwykła kariera, lecz taki projekt. W tym projekcie będzie chodziło o to, aby grać wyłącznie wychowankami klubu. Wybrałem zespół z II ligi Norweskiej - Follo.

 

FM 12.2.2

Baza danych: mała

Liga: Norwegia (1-3)

Klub: Follo

Start gry: sezon 2012 (1 sezon na urlopie)

 

Sezon 2011 Follo FK zakończyło na 3 miejscu. Miałem kilka miesięcy aby pozbyć się zawodników, którzy nie są wychowankami zespołu i ta sztuka mi się poniekąd udała. Odeszło kilku graczy, lecz nie wszyscy. Skład jest bardzo młody, najstarszy gracz ma 24 lata, to świadczy już o tym, że młodzież będzie musiała pokazać pazur i obronić to znakomite miejsce z poprzedniego sezonu. Kilku zawodników, którzy nie są wychowankami odsunałem do 2 zespołu, a w ich miejsce powołałem z zespołu u19 nastolatków, bo projekt trzeba wdrażać już w tym sezonie. Kadra wygladała nastepująco:

 

Sidre Bogstad Furset

Marius Roed Wang

Anders Lubeck

Nenan Yildiz

Per Egil Westby

Torsten Mjonner

Fredrik Alfehi

Halvor Stromoen Raddum

Erik Kaspersen

Jonas Hammer

Robin Rasch

Eskil Sagenes

Shadi Ali Mohamed

Nikkel Kristiansen

Patrik Karoliussen

Fitim Azemi

Marcus Rygh Bo

Lazar Zulic

 

Jeśli mnie nie wywalą do końca sezonu, to analiza rozgrywek w 2012 roku nastapi po ostatniej kolejce ligowej.

Odnośnik do komentarza

Oj, mamy problem :D W połowie sezonu mnie wyje***i :D Pomyślę nad innym klubem, stworze moze nowy klub np. we włoszech w nizszej lidze, a moze wy macie jakies propozycje?

Ode mnie macie takie propozycje:

1) Budowanie składu wyłącznie na graczach pochodzacych z wybranego kraju

2) Zagranie jakąś słabą reprezentacją i czekanie na fajnych regenów

 

Czekam na wasze propozycje.

Odnośnik do komentarza

Niestety, taka gra ma sens tylko przy odpowiednio rozbudowanej bazie treningowej.

W tej wersji na pewno, pamietam w jakimś FM'ie w Szwecji miałem taki projekt to grałem chyba z kilka sezonów i awansowałem do najwyższej ligi. Cóż, nie udało się, może jakaś reprezentacja, słabsza. Afryka? Hmm. Macie coś na myślli? I od razu poprosił bym o pliczek z ligą :D

Odnośnik do komentarza

Panamę prowadził dxx.

Weź Jamajkę. Na prawdę fajna reprezentacja. Całkiem dobrzy piłkarze z Ebanks-Blake'm na czele :D

A z innych kontynentów to gorąco polecam Australię, Chile i ... Polskę.

Gram teraz Polską i gra się wyśmienicie. Każdego w eliminacjach do MŚ oprócz Anglii golę na razie. Wcześniej na tym forum miałem karierę, w której po MŚ 2016 byłem z naszymi na 3 miejscu w rankingu FIFA :D

Odnośnik do komentarza

Panamę prowadził dxx.

Weź Jamajkę. Na prawdę fajna reprezentacja. Całkiem dobrzy piłkarze z Ebanks-Blake'm na czele :D

A z innych kontynentów to gorąco polecam Australię, Chile i ... Polskę.

Gram teraz Polską i gra się wyśmienicie. Każdego w eliminacjach do MŚ oprócz Anglii golę na razie. Wcześniej na tym forum miałem karierę, w której po MŚ 2016 byłem z naszymi na 3 miejscu w rankingu FIFA :D

Polską grałem :) Panamą grałem ale w 10 i w 06 na forum było ^^ Jamajka ciekawa, ale zostanę chyba przy mojej największej sympatii z tego rejonu świata - Panama! :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...