Skocz do zawartości

Z podwórka na salony


kurnia84

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja Gry: FM 13.0

Wybrane Ligi: Polska (1-5)

Dodatek : CM Revolution Polska Liga Update 2013 v1.1

 

 

 

Rozpoczynając nową karierę postanowiłem poprowadzić klub w którym rozpoczynałem swoją przygodę z piłką. Z tego względu wykorzystując dodatek umożliwiający grę w 4 lidze polskiej postanowiłem objąć stanowisko managera drużyny iłżeckiej Polonii. Klub ten założony został 13 sierpnia 1922 roku. Jego największym sukcesem jak na razie jest gra w 4 lidze do której awansował w sezonie 2010/11. obecnie nadal gra w IV lidze Mazowieckiej w grupie południowej. Mam nadzieję iż uda Mi się osiągnąć jakieś sukcesy z tym klubem

Odnośnik do komentarza

Niestety w w/w dodatku w klubach z niższej ligi nie ma prawdziwych zawodników i z tego względu w momencie rozpoczynania rozgrywki wybrałem aby komputer dodał zawodników do grywanych zespołów. Tak więc w okresie przygotowawczym starałem się poznać zawodników będących w moim zespole oraz postanowiłem wzmocnić nasz klub abyśmy jak najlepiej zaprezentowali się w rozgrywkach ligowych. W okresie przygotowawczym rozegraliśmy cztery mecze towarzyskie, które zakończyły się naszymi zwycięstwami co pozytywnie nastrajało nas przed początkiem sezonu. Poniżej przedstawiam wyniki spotkań towarzyskich:

 

Polonia – Polonia II 4:1 (Pawłowski 2, Nowak, Breś)

Stal Poniatowa – Polonia 2:4 (Baran, Maliszewski, Bugajski, Bieniek)

LZS Turbia – Polonia 3:4 (Breś, Górniak, Bodzioch)

MKS Busko - Polonia 2:3 (Rybarczyk 2, Breś)

Odnośnik do komentarza

Po tych sparingach ustalona została kadra naszego zespołu. Kadra na obecny sezon przedstawia się w następujący sposób:

 

Bramkarze:

 

Grzegorz Lendzion (24 lata)

Robert Karczewski (17 lat)

 

Obaj podobny poziom, ale niestety niezbyt wysoki.

 

Obrońcy:

 

Dariusz Kieszek (19 lat)

Jakub Skowron (25 lat)

Paweł Kacprzak (19 lat)

Daniel Trockim (17 lat)

Dariusz Baran (20 lat)

 

Podobnie jak z bramkarzami tak i w obronie nie prezentujemy się zbyt ciekawie i zapowiada się ciężki sezon.

 

Pomocnicy;

 

Jacek Milewski (17 lat)

Michał Maliszewski (20 lat)

Dariusz Szumski (17 lat)

Patrik Nowak (19 lat)

Maksymilian Żak (20 lat)

Jacek Bieniek (20 lat )

Ryszard Misiak (28 lat)

Marcin Pawłowski (25 lat)

Łukasz Bigajski (19 lat)

 

W pomocy jest kilku ciekawych zawodników z których najlepiej prezentuje się Bigajski.

 

Napastnicy:

 

Jakub Rybarczuk (20 lat)

Michał Górniak (18 lat0

Tomasz Bodzioch (20 lat)

Adrian Breś (17 lat)

 

Zdecydowanie najmocniejsza formacja w naszym zespole. Przyszli do nas Rybarczuk i Górniak. Jakub przyszedł z Żyrardowianki i zapowiada się na dobrego napastnika, który powinien poradzić sobie w wyższej lidze. Z kolei Michał ma za sobą 20 spotkań w drugiej lidze w barwach Motoru Lublin. Ciekawie zapowiada się również nasz wychowanek Breś.

Odnośnik do komentarza

@Loczek - Dzięki, mam nadzieję iż ja również będę miło wspominał karierę w Polonii.

 

Sierpień 2012

 

18.08. IV Liga [1/30] Szydłowianka – Polonia 0:1 (Rybarczuk 19)

22.08. IV liga [2/30] Polonia – Okęcie 3:1 ( Rybarczuk 32, Bigajski 86,90 – Dopierała 60)

25.08. IV liga [3/30] Energia – Polonia 1:2 (Bielecki 52 – Rybarczuk 34, Breś 85)

 

W moim debiucie zagraliśmy mecz wyjazdowy w Szydłowcu z tamtejszą Szydłowianką. Z dobrej strony pokazał się w tym meczu strzelec jedynej bramki Rybarczuk. Warto odnotować iż w naszej obronie zagrali dwaj byli zawodnicy szydłowieckiego klubu Kacprzak i Skowron. W spotkaniu z Okęciem świetnie spisał się Bigajski, który nie tylko zdobył dwie bramki ale również asystował przy bramce Rybarczuka. Jakub w trzecim spotkaniu również zdobył gola który dał nam prowadzenie. Rywale zdołali jednak odrobić straty i gdy wydawało się iż mecz zakończy się podziałem punktów to zwycięską bramkę dla nas zdobył Breś, który wprowadzony został na boisko kilka minut wcześniej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wrzesień 2012

 

01.09 Mazowiecka [4/30] Sparta Jazgarzew – Polonia 2:3 (Wiacek 60, Kieczkowski 64 – Górniak 9, Bigajski 40, Rybarczuk 48)

05.09 Puchar okręgowy Warta Działoszyn – Polonia 3:4 (Rozwadowicz 73,99, Kościukiewicz 90+2 – Bigajski 47, Breś 85, 105+1, 118)

08.09 Mazowiecka [5/30] Polonia – Żyrardowianka Żyrardów 2:1 (Rybarczuk 27, Bodzioch 84 Arak 88)

12.09. Mazowiecka [6/30] Polonia – Wilga Garwolin 1:1 (Breś 34 – Protasewicz 90)

15.09. Mazowiecka [7/30] Polonia – Pogoń II Siedlce 4:5 (Bodzioch 25,42, Skowron 38, Misiak 79 – Lach 22,35,45+1, Ekwueme 60, Starek 75)

22.09. Mazowiecka [8/30] Józefovia Józefów – Polonia 3:0 (Wiśniewski 43,90, Grabowski 84)

26.09. Puchar okręgowy Polonia – Żyrardowianka Żyrardów 1:0 (Rybarczuk 38)

29.09. Mazowiecka [9/30] Pilica Białobrzegi – Polonia 0:1 (Górniak 51)

 

Początek września mieliśmy naprawdę udany ale później mieliśmy małe załamanie formy. Po bardzo słabych występach naszych bramkarzy w spotkaniach z Pogonią i Jóżefovią postanowiłem poszukać wzmocnić skład lepszym zawodnikiem. Po poszukiwaniach nasz klub wzmocnił 20 letni były bramkarz Zawiszy Bydgoszcz Mateusz Skowroński, który powinien być sporym wzmocnieniem co pokazał już w dwóch ostatnich meczach będąc wyróżniającym się zawodnikiem. Oprócz Mateusza do klubu przyszedł jeszcze 22 środkowy pomocnik Rafał Bobrowski, który niestety ale w swoim debiucie z Żyrardowianką doznał urazu i będzie musiał pauzować przez około miesiąc.

Odnośnik do komentarza

Październik 2012

 

03.10. IV Liga Mazowiecka [10/30] Polonia – Victoria Sulejówek 3:1 (Rybarczuk 76,82,89 – Kieczkowski 84)

06.10. IV Liga Mazowiecka [11/30] Polonia – Znicz II Pruszków 2:1 (Kieszek 33, Breś 77 – Gromulski 87)

10.10. Puchar okręgowy Polonia – Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:0 (Breś 9, Bieniek 47)

13.10. IV Liga Mazowiecka [12/30] Wulkan Zakrzew – Polonia 1:2 (Olszewski 21 – Bigajski 23,45+2)

21.10. IV Liga Mazowiecka [13/30] Polonia – UKS Łady 3:2 (Karwan sam. 17, Rybarczuk 30, Bobrowski 82 – Galus 19, Jezierski 29)

24.10. Puchar okręgowy Lechia Tomaszów Mazowiecki - Polonia 1:0 (Brodecki 28)

27.10. IV Liga Mazowiecka [14/30] Mszczonowianka Mszczonów – Polonia 2:1 (Olejniczak 64, Kozik 80 – Misiak 59)

 

Mijający miesiąc możemy zaliczyć do udanych. W Pucharze w dwumeczu pokonaliśmy Lechię Tomaszów Mazowiecki mimo iż w obu spotkaniach graliśmy w dość rezerwowym zestawieniu. W lidze ponieśliśmy tylko jedną porażkę i obecnie zajmujemy pierwsze miejsce w tabeli. Dobrą formę potwierdził nasz bramkarz, który pomógł w kierowaniu blokiem defensywnym przez co nasi obrońcy grali zdecydowanie lepiej. Bardzo dobrze w ataku radził sobie Rybarczuk, który nie tylko zdobywał gole ale również asystował przy bramkach kolegów. Słowa pochwały należą się również dwójce naszych pomocników Bigajskiemu oraz Misiakowi.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...