Skocz do zawartości

Młody trener z wielkimi ambicjami


DamiQ

Rekomendowane odpowiedzi

Urodziłem się 17 Sierpnia 1986 roku w niewielkim miasteczku niedaleko Poznania. Dzieciństwo przebiegło mi dość szybko, było naprawdę ciekawe mimo wszystko, że ciągle uganiałem się za piłką i miałem poobijane nogi. Grałem w lokalnym klubie przez kilka sezonów, lecz klub niestety upadł, a ja byłem zmuszony do zakończenia swojej kariery piłkarskiej. Niedługo potem zacząłem chodzić do gimnazjum, wiadomo nie grało się w piłkę tak dużo to zaczęło się interesować dziewczynami.. Podobała mi się jedna koleżanka z klasy, o którą walczyłem i starałem się, dziś kroczy razem ze mną przez życie. Po gimnazjum zacząłem chodzić do technikum, które minęło mi bardzo szybko, musiałem zacząć powoli myśleć o przyszłości, postanowiłem udać się na studia, konkretnie AWF. Skoro nie mogłem zostać piłkarzem chciałem nadal być blisko sportu, nie powiem łatwo nie było, ale udało mi się skończyć te studia, a następnie udałem się na kursy trenerskie do PZPN'u. Wydałem sporo pieniędzy jednak teraz nie żałuję, mogę w końcu spełniać się w tym co jest jedną z najważniejszych rzeczy obok rodziny. Aktualnie jestem bezrobotny, mam nadzieję, że uda mi się zdobyć jakąś pracę, bo nie chcę żyć na kreskę, a w dodatku mam kredyt do spłacenia. Planów dużo jednak pieniędzy mało, chciałbym również zalegalizować swój związek z Joanną. Mieszkamy razem, dzielimy wspólnie problemy, a co najważniejsze kochamy się, więc chcę, aby stała się oficjalną częścią mojego świata i życia. Joanna aktualnie ukończyła studia i odbywa praktyki, chciałbym żeby mogła otworzyć swój własny zakład kosmetyczny, wiem że o tym marzy jednak mnie nic nie chce zdradzić..

 

Wersja gry: Football Manager 2013

Baza danych: Duża

Zasady: Własne

Ligi: Anglia, Białoruś, Francja, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Polska, Portugalia, Szkocja, Turcja, Włochy,

 

Prawie miesiąc od ukończenia mojego kursu i wydania mi licencji, a ja nadal byłem bez pracy, oszczędności powoli się kończyły, a ja nadal na zasiłku dla bezrobotnych, nie było to dla mnie miłe, wiedziałem że będzie mi ciężko zdobyć pracę ze względu na brak doświadczenia, ale żeby je zdobyć to muszę gdzieś pracować.. Na samym początku chciałem zacząć w polskiej lidze, wiadomo, tutaj się urodziłem i tutaj chciałbym rozpocząć jeden z najważniejszych rozdziałów w moim życiu..

 

p.s

Zaczynam bezrobotny, chcę rozpocząć w polskiej lidze, jeśli coś się zwolni pojawi się wpis.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...