Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwość odblokowania najniższych ligi w Fm 08 bo chce większego wyzwania z góry dziękuje za okazana pomoc

zaczac nowa gra i sobie ta nizsza lige wlaczyc? :>

 

No chyba, ze chcialbys 3 lige Polska, to se updejt Kinasa sciagnij, bo SI raczej dluugo gry w 3 lidze nie udostepni

 

Wiem, ale chodzi mi o np. Francje najniższa liga, ale przy wyborze klubu juz nie mogę , bo jest szare pole czy jest plik żeby szło odblokować to

Najniższa liga francuska jest niegrywalna.

Odnośnik do komentarza

sory ze w tym temacie bo wiem ze od tego jest inny ale tutaj chyba szybciej otrzymam odpowiedz. Ile lig moge zaladowac aby plynnie zagrac okolo 20 sezonow na takim sprzecie

GeForce 9500 1gb

3GB ram

Intel Core Duo E5200 2x2,5ghz

 

w grze gdy dam zalecane ustawienia pokazuje mi 12 lig z 4 krajow ale to nie odzwierciedla tego na ilu faktycznie moge zagrac wiec tu sie pytam :)

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pewien problem, mianowicie przegrywam wszystkie mecze na wyjeździe jak leci, z góry na dół. Obojętnie z kim gram zawsze jest to samo.

 

Tymczasem u siebie jestem jednym z najlepszych zespołów w lidze i potrafię pokonać zarówno Liverpool jak i Chelsea. Na wyjazdach przegrywam natomiast z takimi tuzami jak choćby Norwich City.

 

No i rzecz w tym, że nie mam pojęcia w czym leży problem. Może to efekt złych rozmów motywacyjnych? U siebie stosuję najczęściej "Dla kibiców", natomiast na wyjazdach "Możemy wygrać". Próbowałem grać dla kibiców także na wyjeździe, ale nic to nie dawało.

 

Aha, bym zapomniał. Gram Aston Villą.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za pomoc :) Teraz mam kolejny problem ;) Gram Zenitem i niby wszystko ok, grają jak z nut, ale mam problem z faktem że mnóstwo klubów chce kupić moich najlepszych zawodników. Odmawiam, ale wtedy są oni niezadowoleni że nie mogą odejść z klubu. Czy taki urok Zenitu, czy może da się jakoś ich namówić żeby zostali. Obawiam się, że niezadowoleni będą słabiej grać a chciałbym chociaż zdobyć mistrzostwo ligi. Bez tych kluczowych nie dam rady zapewne-stąd moje wołanie o pomoc ;)

Odnośnik do komentarza

Witam,

mam pytanie odnosnie reputacji klubow w FM08. Czy wogole jest to rzecz zmienna w czasie gry, czy z gory ustalona przez programistow?

 

Czy jest jakis wymierny czynnik ktory wplywa na to ze dana liga po ilus tam latach moze sie stac najbardziej prestizowa (tak jak teraz np. anglia czy hiszpania).

co musi byc spelnione zeby liga byla popularna? wysokie miejsce w klasyfikacji uefa? np. 1-5? czy moze jakies inne czynniki?

 

bo zauwazylem ze mimo ze klub jest bardzo wysoko to zawodnicy mimo to dosc czesto odchodza na zachod. prowadze wisle, 10 majstrow z rzedu, co rok wychodze z grupy lm, niestety najdalej 1/2, 380mln$ na koncie, stadion na 95tys, 10msc w klasyfikacji klubowej uefa.

 

czy jest wogole mozliwe zeby polska liga stala sie tak samo pozadana przez zawodnikow jak np. hiszpanska?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Dzięki za pomoc :) Teraz mam kolejny problem ;) Gram Zenitem i niby wszystko ok, grają jak z nut, ale mam problem z faktem że mnóstwo klubów chce kupić moich najlepszych zawodników. Odmawiam, ale wtedy są oni niezadowoleni że nie mogą odejść z klubu. Czy taki urok Zenitu, czy może da się jakoś ich namówić żeby zostali. Obawiam się, że niezadowoleni będą słabiej grać a chciałbym chociaż zdobyć mistrzostwo ligi. Bez tych kluczowych nie dam rady zapewne-stąd moje wołanie o pomoc ;)

 

Gdy jakiś klub złoży Ci ofertę nie odrzucaj jej tylko ustaw nienaturalnie wysoką cenę. Wtedy dany klub zrezygnuje a zawodnik się nie obrazi.

Odnośnik do komentarza

Mam dosyć dziwne pytanie - czy ktoś kiedyś wpadł na pomysł/mod, w którym statystki zawodnika byłyby ukryte, a jedyne na czym moglibyśmy polegać to raporty scoutów i gwiazdki od asystenta, no i przede wszystkim sparingi i własne obserwacje z meczów ? Myślę, że byłoby to niebywale hardkorowe, ale też realne - przecież w realu nikt nie ma na kartce wypisanych liczbowo umiejętności (w FMie te najważniejsze podawałby nam raport scouta, np. siła, szybkość, rogi, inteligencja itp.). Myślę, że nawet jeden sezon grając w tym stylu wystarczyłby do dobrej zabawy. Wydaje mi się, że wystarczy tylko coś porobić w opcjach skinów, żeby to ukryć..?

Odnośnik do komentarza

W FM 06 mieliśmy możliwość sprawdzenia, z jakimi założeniami taktycznymi graliśmy kilka kolejek wstecz - wchodząc na dowolny ekran z tego spotkania i klikając nazwę swojej drużyny. W Fm 08 takiej możliwości nie widzę. Jestem ślepy, czy się komuś przy tworzeniu gry po prostu zapomniało? Strasznie mnie to irytuje. Wygrałem bardzo pewnie jeden ze sparingów i chciałbym zobaczyć jaka była moja taktyka w tym meczu.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnosnie obrony przed rzutami roznymi przeciwnika. Opracowalem calkiem niezly system obrony przed nimi, ale ostatnio komputer chyba go rozgryzl i teraz czesto strzela mi gole w nastepujacy sposob: podanie przed pole karne, gdzie stoi niekryty zawodnik rywala, i niestety gol.

 

No i wlasnie, jak zrobic, zeby kazac komus tego gracza pilnowac? Przy rzutach roznych w ataku jest w ustawieniach indywidualnych opcja "przed polem karnym", ale przy ustawieniach w obronie opcji takiej nie ma? Krycie indywidualne tez chyba nie wchodzi w gre, bo nie zawsze strzelaja mi bramki ci sami gracze...

 

Gram na 8.0.2

 

Z gory dzieki za odpowiedzi

 

jakub02

Odnośnik do komentarza

Mam Wisłę a w niej Małeckiego. 1.07.2009 kończył mu się kontrakt w Wiśle. Obecnie mam dzień 27.03.2009 w grze. Zainteresowani pozyskaniem Patryka byli Charlton, Panathinakos i Lechia. Zaproponowałem klubom, aby go kupili. Małecki z ofert wybrał Lechię. Ja nie jestem zadowolony tym wyborem. Próbowałem metod, aby unieważnić tę umowę, ale nic nie pomogło. Jak mogę tego dokonać?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...