Skocz do zawartości

Kariera Travisa Bickle'a


Jacelinho

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero w nocy będę mógł luknąć 10 odc., więc nie wiem czy już pokazywałeś, ale jeśli możesz to pokażesz reprezentację Polski jak w tym momencie wygląda ;) ? I popatrz po klubach krajowych z niższych lig Polskich, czasem fajne grajki się znajdują w tych mniej znanych Polskich klubach.

Odnośnik do komentarza

o fuck, ale wyrównana liga :D Również bardzo serdecznie pozdrawiam ;) Może i dobrze, że przegrałeś - wreszcie zobaczyliśmy jak się wkur***sz :D I daj temu bramkarzowi w rozmowie żarliwy - stać cię na więcej :D Bo nie wiem jak w 13, ale w Fm 12 to działa

Odnośnik do komentarza

A o co chodziło z tymi 2 odcinkami, że ktoś podejrzewał cię o oszustwo ? Ja nie widziałem nic niepokojącego ;) Może zazdrość przez niektórych przemawia :-k Nie martw się tym i jedz z koksem, bo naprawdę sympatycznie się to ogląda ;) Z chęcią sam bym zaczął nagrywać, ale jakby to ująć nie mam warunków w pokoju :D

 

Aha no i pokaż jak tam York się spisuje i transferki z York.

Odnośnik do komentarza

Chodzi o to Buli że raz mi scrashowało gre i zamiast usunąć te nagranie to zapomniałem o tym i nagrywałem ten sam odcinek i je połączyłem , tylko że na tamtym przegrywałem :( i dlatego taka afera. Nie przejmuję się tym już.

 

Nagrywaj ja mam tak że przez mój pokój siostra przechodzi ale zawsze mówię że nagrywam i nie przeszkadzać xD

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...