Skocz do zawartości

Nowy Administrator CMF


Rekomendowane odpowiedzi

Icon nadal jest rootem, przynajmniej formalnie. Fakt, pozbył się swych moderatorskich uprawnień, ale w jego rękach są hasła do ftp, mysql itp. Na razie nie mamy z nim kontaktu, pomoc w tym jest mile widziana. Doszło też do wstępnego kontaktu z enchanterem, ale bez Icona nic nie zrobimy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Icon przestał być rootem CMF. Dane serwerowe przekazał mi, ja zaś w roli taśmy transmisyjnej dziś przekażę je enchanterowi (o ile znajdę go na FB ;) ).

 

Dzisiaj byla awaria serwera, gdzie przechowywana jest nasza baza danych. Przez dluzszy czas nie moglem sie w ogole z nim polaczyc, nie mowiac juz o jakichkolwiek probach jego reanimacji. Po poludniu jednak udalo sie uzyskac dostep i po naprawieniu tabel w bazie forum powinno dzialac.

 

To kto tutaj w końcu rządzi, jeśli chodzi o sprawy techniczne? Z czystej ciekawości pytam, nie dokładać do tego żadnej ideologii.

Odnośnik do komentarza

skoro demokratyczne zmiany na CMF miały na celu wybieranie osób z takim dostępem przez społeczność dlaczego Feno ma wciąż dostęp? o ile wiem enchi miał poparcie społeczności, a Feno? rozumiem też, że enchi powinien mieć asystenta do drobniejszych napraw, ale powinien to być chyba asystent z poparciem zarówno enchiego, jak i CMF

Odnośnik do komentarza

Kinas, ja Cie rozumiem, ale z tego co wiem enchi od czasu zostania nowym rootem to uja zrobil. Byylo zgloszonych kilka bledow i nikt jakoś nie widzial komentarza co do samej usterki. Wiem, ze nowy root mial się nie udzialac prawie udzielac na forum, ale po cos go chyba nie ma?

 

Dziekowac, ze Feno się chce i robi co w swojej mocy by cos poogarniac.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem po co ta spina Kinas. Dostęp z tego co wiem ma Fenek i enchi. Zaden z nich nie siedzi 24h na dobe na necie i w razie awarii ten dostępny próbuje ją rozwiązać. Robią to za darmo w godzinach swojej pracy. Jeśli chcesz to wskaż kolejna osobę której zaufamy daniem dostępu do serwerów. To, że enchi nic tu nie pisze, nie znaczy, że nic nie robi. Na FB pisał niedawno i ostatnią awarię chyba on naprawił.

Odnośnik do komentarza

ale czy ja gdziekolwiek się spinam? jeśli Feno ma poparcie ludu, które dopiero teraz się ujawniło, to jak najbardziej niech zachowa funkcje i uprawnienia

chciałem tylko nie dopuścić do sytuacji, która spowodowała niesnaski w ostatniej aferze (czyli dostęp do bazy osób, których jednak nie można zaufać)

Odnośnik do komentarza

Ja oczywiscie bez agresji, ale proszę o to zebyscie Panowie dali znac czy enchanter dziala cos np w sprawie bledu ktory wrzucilem do problemow technicznych nascie dni temu. To naprawdę nurzacy problem, ktory wg wujka google jest powodowany przez cos pokaszanione w srodku bazy czy ustawien.

 

Ja nie wnikam czy enchi akurat naprawil to czy cos innego, ale dopóki nie bedziemy o tym informowani nawet przez osobe trzecia to nikt nie bedzie wiedzial.

 

Z gory dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Ja nadal nie rozumiem po co Kinas wyciągasz brudne zarzuty w kierunku Fenomena. Skoro enchanter nie zawsze ma czas, a Feno się na tym zna i może to od czasu do czasu zrobić- to w czym problem? Chwała mu za to i niech robi swoje nadal, ukłony w jego kierunku.

 

 

Głównym podejrzanym po Icku? Nie udzielałem się nigdy w tych kwestiach, ale to jest dla mnie akurat dosyć śmieszny zarzut.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...