Skocz do zawartości

Symulacja rozwoju polskich juniorów, r. 1997 część 2


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak: jestem zadowolony, że trafiłem do właśnie Widzewa i jeśli mam być w tej symulacji przeciętniakiem, to fajnie byłoby w tym klubie być już do końca kariery z wieloma występami oraz bramkami dla klubu. Ale jeśli mam jeszcze zaistnieć na arenie międzynarodowej (łącznie z występami w Reprezentacji Polski), to wolałbym zostać wytransferowany gdziekolwiek w Europę (Feno, Pedro - macie szczęście). Słabo się rozwijam, chyba najsłabiej ze wszystkich chłopaków :(

Odnośnik do komentarza

Bartosz Kaliszewski

Bartek wywalczył swój drugi tytuł z Lechem. Uznał, że to wystarczająco dużo, aby domagać się transferu do większego klubu.

Bartosz Lenczowski

Bartek staje się pewnym punktem Jagiellonii. Załapali się na LE.

Bartosz Międlar

Bartek po przejściu do Polonii rozegrał 22 spotkania w tym sezonie. Trochę męczą go drobne mikrourazy.

Filip Leśniak

4 gole wystarczyły, aby uratować Garbarnię przed spadkiem.

Marcin Chybiorz

Marcin rozegrał ledwie 4 mecze. Gdyby pozwolono mu się ograć w niższej lidze, może szybciej by się rozwijał.

Marcin Krucz

Marcin rozegrał ledwie 11 spotkań na poziomie drugiej ligi, gdzie trafi za niespełna miesiąc po wygaśnięciu obecnej umowy ? Tego nie wie nikt.

Marcin Skibniewski

22 rozegrane mecze, kolejne mistrzowstwo i debiut w dorosłej reprezentacji. Czy to, aby nie najwyższy czas, aby iść dalej ?

Marek Skowroński

12 spotkań w pierwszym zespole dobrze prognozuje przed kolejnym sezonem.

Mariusz Drozd

Mariusz był podstawowym zawodnikiem, a GKS otarł się o Ligę Europy.

Michał Sobieszek

26 spotkań napewno cieszy, tylko 5 bramek bardzo rozczarowało.

Norbert Ziemlewski

21 spotkań i tytuł vicemistrzowski powodują, że jego apetyt rośnie na sukcesy.

Paweł Bojanowski

22 mecze i 3 gole... Nic dziwnego, że Korona zostaje czerwoną latarnią ekstraklasy. Żegna się z nią znacznie odstając od reszty stawki.

Paweł Laskosz

Paweł zalicza pierwsze dwa mecze w lidze w zespole Malagi.

Rafał Zemanek

Rafał za dużo nie gra, ale Kutno musi się mu podobać, w końcu przedłużył umowę o aż 2 lata z III ligowym klubem.

Sławomir Jeżowski

19 spotkań i pewne utrzymanie ciekawie wróżą przed kolejnym sezonem.

Odnośnik do komentarza

A ja czemu niezadowolony, chce mnie ktoś?

chęć przejścia do większego klubu, aktualnie obawiasz się o stratę miejsca w składzie na skutek licznych kontuzji

 

--------------------------------------------------------------------

letnie okno transferowe[wrzesień 2018]:

Marcin Krucz, wolny transfer

Paweł Bojanowski, Legia Warszawa (eks), 5,25M PLN

Paweł Laskosz, Malaga(esp eks), wolny[przeniesie z klubu filialnego]

Marcin Krucz, Bytovia Bytów(I liga), wolny

Odnośnik do komentarza

I odpowiadając na pytanie redaktora Smętka: poczekajmy, nie wyrywajmy się do obcych krajów za szybko, tylko po to by grzać ławę.

 

Przepraszam bardzo, ja sobie pogrywam w Austrii :)

Nie, nie, to ja przepraszam - pisałżech o sobie. Innym zawodnikom życzę sukcesów w każdym miejscu świata, ja będę powoli i stopniowo świat podbijał ;).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...