Skocz do zawartości

Po znajomości - FC B


kowal263

Rekomendowane odpowiedzi

To była najszybsza zmiana barw klubowych we współczesnej Polsce. Rano byłem trenerem Chrobrego, w południe w Warszawie podpisałem dwuletni kontrakt z Polonią, by już o 19:30 poprowadzić nową drużynę w meczu z Ruchem w Chorzowie.

 

T-Mobile Ekstraklasa [21/30]

11 marzec 2015

Stadion przy ul. Cichej w Chorzowie

Widzów: 4 842

 

Przyrowski - Todorovski, Yahiya, Rymaniak, Brzyski - Piątek (Giel 64'), Hołota, Boruchyan, Wodecki (Wszołek 45') - Dvalishvili, Cani (Halama 69')

 

Ruch Chorzów - Polonia Warszawa 2:1 (1:0)

1:0 Bartosz Flis 23'

1:1 Bartosz Rymaniak 55'

2:1 Arkadiusz Piech 63'

 

Debiut nie wypadł najlepiej. Wszystkie informacje o zawodnikach zaczerpnąłem z oficjalnej strony internetowej kluby. Szybka podróż samochodem do Chorzowa, dwie godziny na telefonie z asystentem i improwizacja gotowa. Z piłkarzami poznałem się godzinę przed meczem już na płycie boiska podczas rozgrzewki.

Ustawienie bardzo intuicyjne 4-4-2 z wysuniętymi skrzydłowymi daje nadzieję na kilka ciekawych wyników.

Ligowy byt mamy spokojny, a w pucharze Polski w ćwierćfinale gramy z pierwszoligowym Podbeskidziem i tu upatrujemy swą "nieśmiałą" szansę na europejskie puchary.

Odnośnik do komentarza

Powoli wyjaśnia się sprawa mojego tak szybkiego awansu. Polonia jest totalnie zadłużona, nasz budżet wynosi minus 11.000.000 PLN, zarząd ogłosił embargo transferowe a każdemu nowemu zawodnikowi mogę zaoferować max. 18.000 zł pensji. Taka kwota kontraktu w ekstraklasie to śmiech na sali, najlepszym w II lidze w Głogowie płaciłem 14.000 PLN.

Jak się okazuje byłem najtańszą opcją, jednak nie narzekam. Jest spora szansa pokazać się z dobrej strony. Na pewno wraz z końcem sezonu pożegnamy się z najdroższymi piłkarzami (Cani i Dvalishvili inkasuję po 100.000 PLN) a w ich miejsce na pewno szansę dostaną "młode wilki".

Odnośnik do komentarza

Raczej nie podejmuję się ratowania finansów. Polonia jest tylko kolejnym przystankiem do międzynarodowej kariery. W planie mam przebudować skład i spróbuję w przyszłym sezonie ugrać coś młodzieżą.

 

Najlepszą szansą by zarobić jakieś pieniążki jest występ w europejskich pucharach. Dzięki lidze taka przyjemność na pewno nam nie grozi, ale puchar to zupełnie inna sprawa. W ćwierćfinale rozegramy dwumecz z pierwszoligowym Podbeskidziem Bielsko-Biała.

 

Pierwszy mecz słabiutki i byliśmy jedną nogą nad przepaścią....

 

 

Puchar Polski Ćwierćfinał 1 Mecz

18 marzec 2015

Stadion Miejski Bielsko-Biała

Widzów: 1 157

 

Przyrowski - Todorovski, Yahiya, Rymaniak 85; cz.k., Brzyski - Piątek (Dzwigała 88'), Hołota, Przybęcki, Baruchyan - Dvalishvili (Cani 84'), Wodecki

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Warszawa 1:0 (1:0)

1:0 Damian Chmiel 11'

 

W rewanżu w Warszawie było już dużo, dużo lepiej. Od razu rzuciliśmy się na rywala którego dopadliśmy już w 3 minucie....

 

 

Puchar Polski Ćwierćfinał 2 Mecz

21 marzec 2015

Stadion przy ul. Konwiktorskiej w Warszawie

Widzów: 3 662

 

Przyrowski - Salla, Kokoszka, Yahiya, Brzyski - Piątek, Hołota (Giel 61'), Przybęcki (Radzemski 88'), Wodecki - Dvalishvili, Cani (Baruchyan 79')

 

Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:2 (3:1)

1:0 Vladimir Dvalishvili 3'

1:1 Krzysztof Giza 10'

2:1 Edgar Cani 17'

3:1 Miłosz Przybęcki 18'

4:1 Marcin Wodecki 56'

4:2 Janusz Nagi 90+1'

 

W półfinale zagramy z Zagłębiem Lubin. Miedziowi są tylko jedną pozycję w tabeli przed nami, więc zapowiada się wyrównany bój o finał. W drugiej parze lider T-ME Śląsk Wrocław zmierzy się z ostatnim w tabeli Górnikiem Zabrze. W takim układzie sił sam awans do finału może dać upragnione puchary.

 

ps. grając w ekstraklasie też musicie rozgrywać osobiście mecze Młodej Ekstraklasy? Gram na "starym" dodatku do FM13 z III ligą polską. Dodam że rozgrywane mecze są liczone do oficjalnych statystyk trenerskich. Dziś grałem z Legią na wyjeździe (przegrałem 0:2) a na trybunach 30000 ludzi?

Odnośnik do komentarza

Ligowy debiut przy Konwiktorskiej miał miejsce w potyczce z beniaminkiem z Ząbek. Dolcan dzielnie walczy o ligowy byt i w meczu z nami nie składał broni...

 

T-Mobile Ekstraklasa [22/30]

1 kwiecień 2015

Stadion przy ul. Konwiktorskiej w Warszawie

Widzów: 5 043

 

Przyrowski - Rymaniak, Kokoszka (Dzwigała 90'), Yahiya, Brzyski - Piątek (Ochman 45'), Hołota, Baruchyan, Wodecki - Dvalishvili, Cani (Zjawiński 61')

 

Polonia Warszawa - Dolcan Ząbki 2:0 (1:0)

1:0 Tomasz Hołota 4'

2:0 Aviram Baruchyan 47'

 

Dwa szybkie ciosy na rozpoczęcie, samego meczu jak i drugiej połowy dały nam pewną wygraną. Utrzymanie prowadzenia bardzo ułatwił nam sędzia, wyrzucając w 57 minucie jednego z piłkarzy gości.

 

Za tydzień wielkie derby stolicy, na Ł3 postaramy się zrewanżować za porażkę 0:1 z jesieni.

Odnośnik do komentarza

Rozpoczynamy bój z Zagłębiem Lubin o finał Pucharu Polski. Wyznaczenie faworyta w tym dwumeczu to praktycznie wróżenie z fusów. Dwie drużyny dysponujące podobnym potencjałem i zajmujące sąsiednie miejsca w tabeli, odpowiednio dziesiąte i jedenaste.

 

Puchar Polski Półfinał 1 Mecz

6 kwiecień 2015

Stadion Zagłębia Lubin

Widzów: 7 127

 

Przyrowski - Salla, Kokoszka, Drzwigała (Rymaniak 45'), Brzyski - Przybęcki, Piątek (Giel 15'), Hołota, Wodecki (Wszołek 79') - Dvalishvili, Cani

 

Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa 1:1 (0:1)

0:1 Tomasz Hołota 5'

1:1 Jakub Kowalski 76'

 

Znów opłacało się odważnie zaatakować od pierwszych minut. Już w 5 Hołota wykorzystał podanie lobem w pole karne od Cani'ego i po krótkim rogu pokonał golkipera gospodarzy. Cały mecz byliśmy stroną przeważająca, zaś w futbolu to gra błędów, i taki błąd popełniliśmy w końcówce spotkania. Salla dał się w polu karnym wyprzedzić Kowalskiemu który bez problemu pokonał Przyrowskiego.

 

Bramkowy remis w kontekście rewanżu przy Konwiktorskiej jest bardzo dobrym wynikiem. W drugim półfinale Górnik uległ na własnym obiekcie Śląskowi 1:3 i to drużyna z Wrocławia jest w 99% pierwszym finalistą.

Odnośnik do komentarza

Od 15 lat Polonii nie udało się wygrać na stadionie Legii, a ostatnie pięć meczy to porażki do zera. Czas zmienić historię!

 

T-Mobile Ekstraklasa [23/30]

8 kwiecień 2015

Stadion Wojska Polskiego w Warszawie

Widzów: 31 103

 

Przyrowski - Salla, Kokoszka, Drzwigała, Brzyski - Przybęcki, Piątek, Hołota, Yahiya, Dvalishvil - Wodecki, Cani

 

Legia Warszawa - Polonia Warszawa 2:1 (2:0)

1:0 Sebastian Madera 20'

2:0 Miroslav Stevanović 28'

Jakub Rzeźniczak 41' cz.k.

2:1 Marcin Wodecki 69'

 

Niestety nie sprostaliśmy rywalowi w tak ważnym meczu. Legia niesiona dopingiem ponad 30000 kibiców szybko strzeliła nam dwie bramki i nawet gra w osłabieniu przez ponad połowę spotkania nie spowodował spadku jakości gry wojskowych.

Nas stać było tylko na honorowe trafienie, pierwsze od pięciu lat na Łazienkowskiej.

 

Dzięki skopanemu terminarzowi już za 48 godzin rozegramy arcyważne spotkanie w PP z Zagłębiem, prawdopodobnie finał da nam europejskie puchary.

Odnośnik do komentarza

Zmęczeni i z wielką dziurą na środku pomocy przystępowaliśmy do rewanżu z Zagłębiem. Kontuzjowani Hołota, Piątek i Ochman to ofiary niedawnej wojny z "wojskowymi". Na środku zastąpi ich doświadczony Izraelczyk Baruchyan oraz Paweł Giel. Pierwszy z zadaniami ofensywnymi, drugi defensywnymi.

 

Puchar Polski Półfinał 2 Mecz

10 kwiecień 2015

Stadion przy ul. Konwiktorskiej

Widzów: 5 421

 

Przyrowski - Salla, Kokoszka, Yahiya, Rymaniak - Baruchyan, Giel, Przybęcki, Dvalishvili - Wodecki, Cani

 

Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2:1 (1:0)

1:0 Miłosz Przybęcki 32'

1:1 Arkadiusz Woźniak 65'

2:1 Edgar Cani 76'k

 

Bohaterem Warszawy (no dobra jej mniejszej części) został waleczny Gruzin Dvalishvili który dzięki odważnej szarży w pole karne wywalczył rzut karny. Cani dopełnił tylko formalności i upragniony finał stał się faktem.

 

27 kwietna 2015 roku o godz. 19:30 na neutralnej trawiastej ziemi zmierzymy się ze Śląskiem Wrocław.

Odnośnik do komentarza

Nie ma czasu na nudę i rozmyślania, tym razem gościmy trzynastokrotnego Mistrza Polski czyli krakowską Wisłę. Krakowianie podobnie do nas, delikatnie mówiąc spisują się poniżej oczekiwań zajmując zaledwie 6 miejsce z nikłymi szansami na występ w europejskich pucharach.

 

T-Mobile Ekstraklasa [24/30]

15 kwiecień 2015

Stadion przy ul. Konwiktorskiej

Widzów: 6 748

 

Przyrowski - Salla, Kokoszka, Yahiya, Brzyski - Baruchyan, Giel, Przybęcki (Jończyk 45'), Dvalishvili - Wodecki (Wszołek 83'), Cani (Halama 55')

 

Polonia Warszawa - Wisła Kraków 1:2 (0:1)

0:1 Grzegorz Bonin 30'

0:2 Maor Melikson 51'

1:2 Vladimir Dvalishvili 81'

 

Równa gra całego zespołu była kluczem do zwycięstwa Wisły. Bramka "Vladka" dała tylko cień nadziej na remis, przegraliśmy zasłużenie bo dobra gra 2-3 zawodników to za mało, by kiboli radowało.

Odnośnik do komentarza

Belgijskie dywany z argentyńskiej wełny, włoskie biurko za 30 tysiaków, niemiecki pojazd pancerny marki Mercedes -Benz - to cechy charakterystyczne naszego prezesa.

Przemieszczając się po naszym stadionie miałem przyjemność, wróć obowiązek raz na jakiś czas zawitać do gabinetu stwórcy. Zawsze miałem nieodparte wrażenie że wena tworzenia skończyła się wraz z progiem jego siedziby.

Reszta stadionu i infrastruktury Polonii przypominała czasy piłkarskiego pokera, od kotłowni/bimbrowni zaczynając na loży dla VIP-ów z metalową barierką kończąc.

Już w Głogowie było znacznie lepiej a wizyta na Łazienkowskiej rozwaliła mnie totalnie.

 

Co cię tu sprowadza? - zapytał Król, król wszystkiego....

Czekam na Pana już 2 godziny, musimy wreszcie ustalić losy klubu.

Przecież znasz terminarz ligi, za tydzień z Górnikiem!! - odparł Król a ja poczułem się jak nadworny błazen

Losy, nie losy. Jak tak dalej pójdzie niedługo naszym sponsorem zostanie firma windykacyjna "Kruk". W gazetach więcej piszą o naszych długach niż naszych zwycięstwach.

Najwyraźniej moje długi są większe niż Twoje zwycięstwa - i znów zostałem wdeptany w podłogę....

To na pewno, nawet nie próbuję porównywać, ale co na przyszły sezon?

Masz łeb i ch.j to kombinuj!!!!

 

I tyle go widzieli, zamknięty w swoim panzerwagenie pomknął pasbusem w kierunku Łomianek...

 

Ja zaś przy swoim biurku z Ikei, na dywanie z promocji z Komfortu użyłem łba i wykombinowałem. WYPOŻYCZALNIA

 

Wskoczyłem do swojego tylko wagen (na panzer już nie starczyło) i pojechałem do domu użyć drugiej, a dla niektórych pierwszej i najważniejszej części męskiej anatomii.

Odnośnik do komentarza

Tak jak rzekł prezes po tygodniu przyszła pora na mecz z Górnikiem. Potyczkę z zabrzanami rozważaliśmy w trzech aspektach:

a) Nie możemy przegrywać u siebie z przedostatnią drużyną w tabeli.

b) Spotkanie z Górnikiem jest ostatnim sprawdzianem przed arcyważnym meczem w finale PP ze Śląskiem

c) Górnik ostatnio trzy razy grał ze Śląskiem, w pucharze przegrał 1:3 i 1:2 zaś w lidze wygrał 1:0 i to we Wrocławiu.

 

Rozważając powyższe, nie lekceważymy rywala co Śląskowi w lidze dopier........

 

T-Mobile Ekstraklasa [25/30]

22 kwiecień 2015

Stadion przy ul. Konwiktorskiej

Widzów: 5 266

 

Przyrowski - Rymaniak, Kokoszka, Yahiya (Drzwigała 25'), Brzyski - Baruchyan, Giel, Przybęcki (Wszołek 45'), Wodecki - Cani (Radzemski 90'), Dvalishvili

 

Polonia Warszawa - Górnik Zabrze 2:1 (1:1)

1:0 Aviram Baruchyan 16'

1:1 Dimitar Iliev 45+4'

2:1 Paweł Giel 64'

 

Zaczęło się spokojnie niczym w "Lokomotywie" Brzechwy, by potem trzech kolejarzy Wodecki, Cani, Baruchyan i piłka - bramka - GOOL!

Po zdobyciu bramki spodziewaliśmy się że Górnik zaatakuje, lecz nic bardziej mylnego. Goście ruszali się w ataku niczym górnicy w kopalni po zawale, bez ładu i składu z jedyną myślą - aby jak najszybciej opuścić to miejsce.

Przyznam szczerze że wyrównującej bramki już nie widziałem bo byłem w szatni, a zarówno sędzia jak i piłkarze zrobili mi niespodziankę.

W szatni nic nie mówiłem, sami piłkarze obiecali że zrobią rywalom z dupy jesień średniowiecza i nie mam się o nic martwić.

Plan dokopania zrealizowaliśmy przy pomocy rzutu rożnego, pięknie na piłkę wszedł Giel i wyprowadził nas na prowadzenie. Sędzia nie doliczył na koniec żadnych nadliczbowych minut i Górnik już niczym nas nie zaskoczył.

 

Do finału PP przystąpimy w dobrych humorach. Teraz idąc radą prezesa zaczynam kombinować jak Śląsk wyrolować!

Odnośnik do komentarza

Na tak ważny mecz jak finał Pucharu Polski nie wystarczy wybrać najlepszy skład, świetnie zmotywować zawodników czy rozszyfrować rywala niczym Polacy enigmę.

Chcąc wygrać tak ważny mecz, nie będąc faworytem trzeba rywala zaskoczyć taktyką. Nasza droga do kryła się pod hasłem "Zostawcie napastników!"

 

Finał Pucharu Polski

27 kwiecień 2015

Stadion Miejski im. Henryka Reymana w Krakowie

Widzów: 29 300

 

Przyrowski - Rymaniak (Dzwigała 79'), Kokoszka, Salla, Brzyski - Giel (Radzemski 75'), Przybęcki (Todorovski 90'), Wodecki - Dvalishvili, Baruchyan, Wszołek

 

Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław 2:1 (2:1)

1:0 Aviram Baruchyan 20'

1:1 Łukasz Teodorczyk 42'

2:1 Paweł Wszołek 43'

 

Śląsk w Krakowie czuł się jak w domu. Kibiców z Wrocławia mocno wspierali zaprzyjaźnieni fani krakowskiej Wisły. My mogliśmy liczyć tylko na siebie i po raz kolejny okazało się że mądrość narodu leży w jego przysłowiach. Umiesz liczyć.....

Po meczu wszystko zostało policzone, matematyka była prosta!

Polonia 2, Śląsk 1 - a dwa może więcej niż jeden, więc zabieramy puchar i jedziemy w Europę!!!!

Odnośnik do komentarza

Po sukcesie w pucharze nie opuszczaliśmy Krakowa. Kolejny mecz rozegramy za dwa dni z Termalica Bruk-Bet Nieciecza, drużyną z małopolskiej wsi która swoje mecze w ekstraklasie rozgrywa na stadionie Hutnika w Krakowie.

Ponownie zagraliśmy ustawieniem bez nominalnych napastników.

 

T-Mobile Ekstraklasa [26/30]

29 kwiecień 2015

Stadion Suche Stawy w Krakowie

Widzów: 999

 

Przyrowski - Rymaniak, Kokoszka, Salla (Todorovski 80'), Hus - Giel, Przybęcki (Jończyk 90'), Wodecki - Dvalishvili, Baruchyan (Hołota 71'), Wszołek

 

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Polonia Warszawa 0:2 (0:1)

0:1 Marcin Wodecki 34'

0:2 Aviram Baruchyan 55'

 

Bardzo dobrze gra nam się w Krakowie. Równa gra całej drużyny pozwoliła spokojnie zrealizować plan taktyczny i odnieść kolejne zwycięstwo.

Po zmianie taktyki, pomimo braku napastników oddajemy znacznie więcej strzałów na bramkę niż wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Nadal odbywamy wycieczkę po Polsce i po tygodniowym pobycie w Krakowie udajemy się w 200 kilometrową podróż do Bełchatowa.

GKS mocno broni się przed spadkiem zajmując 14-te miejsce a mocno po piętach depczą mu Górnik oraz Korona.

 

T-Mobile Ekstraklasa [27/30]

6 maj 2015

Stadion przy ul. Sportowej w Bełchatowie

Widzów: 2 190

 

Przyrowski - Rymaniak, Kokoszka, Yahiya, Brzyski - Giel (Dzwigała 88'), Jończyk (Przybęcki 62'), Wodecki - Dvalishvili, Baruchyan, Wszołek (Hołota 45')

 

GKS Bełchatów - Polonia Warszawa 0:1 (0:0)

0:1 Miłosz Przybęcki 65'

 

Wejście smoka zaliczył Miłosz Przybęcki zdobywając zwycięską bramkę w 180 sek. po wejściu na boisko. Po tym zwycięstwie awansowaliśmy na 8 miejsce.

Zaliczyliśmy bardzo udany miesiąc, zdobyliśmy Puchar Polski, w lidze w pięciu meczach odnieśliśmy 3 zwycięstwa (ulegając tylko Legii i Wiśle).

Finansowo Polonia pierwszy raz od niepamiętnych czasów zamknęła miesiąc na plusie + 693.000 PLN, jednakże stan naszego konta to nadal potężna dziura budżetowa - 10.794.046 PLN.

Odnośnik do komentarza

Po dłuższym pobycie poza Warszawą wracamy na Konwiktorską na mecz z walczącym o mistrzostwo Śląskiem Wrocław. Po pokonaniu wrocławian w pucharze tym razem liczymy na pokrzyżowanie ich planów w drodze po tytuł.

 

T-Mobile Ekstraklasa [28/30]

13 maj 2015

Stadion przy ul. Konwiktorskiej w Warszawie

Widzów: 6 248

 

Przyrowski - Rymaniak, Kokoszka, Yahiya, Brzyski - Piątek (Giel 82'), Przybęcki, Wodecki (Hołota 89') - Dvalishvili, Baruchyan, Wszołek

 

Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław 0:0

 

Był to najlepszy mecz jaki Polonia rozegrała pod moim przywództwem. Kompletnie zdominowaliśmy jedną z najlepszych polskich drużyn, Śląsk nie stworzył ani jednej groźnej sytuacji pod bramkowej. Narzuciliśmy rywalom nasz styl gry, a posiadanie piłki na poziomie 59% tłumaczy wszystko.

Zabrakło tylko kropki nad i....

Odnośnik do komentarza

Ostatnim meczem na własnych śmieciach w sezonie 2014/15 była potyczka z Widzewem. RTS jest naszym bezpośrednim sąsiadem, a wygrywając z łodzianami oraz za tydzień z Lechem jest szansa za zajęcie 5-go miejsca, co wiązałoby się z nagrodą aż 3.295.000 zł. Jest o co walczyć więc wystąpimy w najsilniejszym składzie.

 

T-Mobile Ekstraklasa [29/30]

20 maj 2015

Stadion przy ul. Konwiktorskiej w Warszawie

Widzów: 6 174

 

Przyrowski - Rymaniak, Kokoszka, Yahiya (Salla 79'), Brzyski - Piątek, Przybęcki (Zjawiński 69'), Wodecki - Dvalishvili, Baruchyan (Wszołek 20'), Hołota

 

Polonia Warszawa - Widzew Łódź 2:2 (2:2)

0:1 Daniel Gołębiewski 5'

1:1 Vladimir Dvalishvili 24'

1:2 Uros Matic 33'

2:2 Vladimir Dvalishvili 40'

 

Spotkanie rozpoczęło się od dwóch katastrof. Najpierw Dvalishvili podając piłką do tyłu idealnie obsłużył Gołębiewskiego, a piętnaście minut później mięsień łydki zerwał Baruchyan (nie zagra ok 5 miesięcy).

Gruzin starał się jak mógł by naprawić swój błąd. Biegał, skakał, latał, pływał, i co zepsuł to naprawił. Wszystko zaczęło się od początku, podobnie jak ze Śląskiem posiadaliśmy sporą przewagą, lecz to Widzew znów wyszedł na prowadzenie. Szybka kontra po naszym rzucie rożnym, zbyt wolny powrót do obrony i Serb Uros Matic na raty pokonał Przyrowskiego. Jednak dziś w swoich szeregach posiadaliśmy wszędobylskiego Vladka, który znów był na miejscu i dobił strzał Wodeckiego.

Mecz zakończył się remisem, a my znów mieliśmy wielką przewagę w posiadaniu piłki (59%) i przez następny tydzień musimy mocno pracować nad finalizacją akcji.

Spadliśmy niestety na 9 miejsce.

Odnośnik do komentarza

Ostatnie 90 minut sezonu przyszło nam zagrać w Poznaniu. Lech potrzebował zwycięstwa by zagrać w pucharach, my walczymy o jak najwyższe miejsce (kasa misiu, kasa).

W meczu nie wystąpi Izraelczyk Baruchyan, jego poważna kontuzja mocno skomplikowała pozbycie się tego zawodnika ze składu. Aviram zarabia aż 77.000 zł a my mocno tniemy koszta.

 

T-Mobile Ekstraklasa [30/30]

30 maj 2015

Stadion przy ul. Konwiktorskiej w Warszawie

Widzów: 17 611

 

Przyrowski - Rymaniak, Kokoszka, Yahiya, Brzyski - Piątek, Przybęcki (Jończyk 78'), Wodecki - Dvalishvili (Giel 90'), Hołota (Cani 65'), Wszołek

 

Lech Poznań - Polonia Warszawa 0:1 (0:0)

0:1 Adam Kokoszka 72'

 

Poznaniacy ruszali się jak muchy w smole, my spokojnie graliśmy swoją piłkę i co jakiś czas groźnie atakowaliśmy. Pięknie udany sezon ukoronował Kokoszka (średnia ocen 7,82!) zdobywając zwycięską bramkę "soczystą'' główką po rzucie rożnym. W ogólnym podsumowaniu Lech po prostu nie istniał, nie stworzył żadnej sytuacji bramkowej i całkowicie oddał nam pole gry.

Po zmianie taktyki na ustawienie bez napastników nie przegraliśmy jeszcze spotkania, odnosząc 4 zwycięstwa i 2 remisy.

W ogólnym rozrachunku zajęliśmy 7 miejsce i zainkasowaliśmy 2.500.000 zł!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...