Skocz do zawartości

Wersja Beta Football Manager 2013 (FM 2013)


Pulek

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem grę Lechem, mająć wgrany dodatek CM Rev Pl liga update v0.1. Moje wrażenia:

- okienko transferowe w Polsce dopiero od 6.07 :o

- żądane ceny za transfer są brane z kosmosu i nie chodzi tylko o piłkarzy z Polski

- na plus na pewno dodane stanowisko dr. do spraw sportowych, ale mało skuteczne, zarówno w Lechu jak i w Bayernie jak grałem w demo ów dyrektor dużo nie zdziałał

- tuurne powinno zostać zmienione na zgrupowanie, na którym można by tez grać z zespołami spoza kraju, w którym jesteśmy

- asystent organizuje mi sparing we wtorek, mimo że w czwartek gram w LE

- interfejs po pierwszym uruchomieniu nie do ogarnięcia lecz z biegiem czasu staje się on coraz bardziej przyjazny

- koniecznie potrzebna jest (jak dla mnie) nowa skórka, ponieważ ta jest tak jasna, że mnie oczy bolą

- nie wszystkie loga przerzucone z FM12 u mnie działają, takich problemów z poprzednimi wersjami gry nie miałem

- zdarzył mi się już jeden crash dump

- minimalnie wyższe wymagania graficzne, przez co na laptopie dłużej trwa u mnie wybór składu, zanim zawodnik mi się zaznaczy jako rezerwowy mijają 1-2 sek

- na plus dymek z podpowiedziami asystenta

- podczas wyświetlania ocen zawodników podczas meczu, widzimy tylko oceny 11 piłkarzy, w poprzednim FM jak ktoś wchodził na zmianę to wskakiwał odrazu tak w okienko, że nie trzeba było go przewijać, aby zobaczyć oceny grajków będących aktualnie na boisku

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...