Skocz do zawartości

Gloria Madrid, dominación sin sentido Detener


Necib

Rekomendowane odpowiedzi

Football Manager 2012

 

 

Pijąc ciepłą poranną kawę, nadal nie mogłem uwierzyć w swoje szczęście ponieważ od wczoraj jestem posiadaczem licencji UEFA Pro. Każdą myśl miałem w głowie , moim marzeniem było szkolenie mojego ulubionego klubu Realu Madryt . Nagle zadzwonił mój przyjaciel z którym często chodziłem na pospolitego browara .

 

- O widzę że doszłeś już do siebie po wczorajszej balandze z Platinim

- Siemka , no doszłem , ale łeb mnie nawala jakby mnie ktoś młotem walną

- A pamiętasz coś z imprezy Ewę lub Sarę

- Nic nie pamiętam z tej nocy ,z prezesem PZPN-u trochę przysalałem więc wiadomo jak to się musiało skończyć

- Ach ten pan prezes ,wczoraj impreza była zaje****

- A o jaką Sarę ci chodzi ?

- Carbonero !!! ,oj Iker był wściekły

- E tam pamiętam że około 5 chlałem z nim ,to chyba nie tak źle

- Dobra ja kończę , a zapomniał był gratuluję nowej pracy

- Jakiej pracy ?

- Naprawdę nie pamiętasz ? . Jesteś managerem Atletico Madrid

- Jak to !!! , ja lubię Real

- A no przy balowałeś wczoraj z prezesem Atletico ,dziś miałeś przyjść na ustalenie kontraktu

- Ja nie to chyba pomyłka .

- Żadna pomyłka , dobra ja kończę narka (piii)

 

Rozłączył się a ja w szoku. Patrzę w notes a tu wpis na dziś (Spotkanie z prezesem o godzinie 10:30) .

Odnośnik do komentarza

Nie pozostawało mi nic innego , podpisałem roczny kontrakt dzięki któremu zarabiam 17,250 tys Euro ,nowiutkie Audi A3 ,oraz apartament. To wszytko było jak piękny sen , jeszcze jakby był to Real... ale nie ma co narzekać , zapoznałem się z zespołem oraz sztabem szkoleniowym. Mogłem dobrać sobie współpracowników jakich tylko chcę. W gazecie umieściłem ogłoszenia, i sprawa wygląda tak, asystentem został asystent reprezentacji Portugalii Leonel Pontes.

 

Pełna kadra szkoleniowa : KLIK

Odnośnik do komentarza

No i koniec... okresu przygotowawczego ,którego patrząc na wyniki sparingów można odczuć mieszane uczucia . Z brazylijską drużyną Flamenco porażka 0:1 ,no ok początek przygotowań ,ale mecz z Fenerbahce w którym ledwo padł remis (mimo dużo lepszej gry) ,problem ? zdecydowanie skuteczność.

 

SPARINGI:

 

ATLETICO (2:1) Metalist Charkov [ukraina]

ATLETICO (0:1) Flamengo [brazylia]

ATLETICO (7:0) Cruaders [irlandia PŁN]

ATLETICO (2:0) Ballymens United [irlandia PŁN]

ATLETICO (4:0) Rayo Majedahonds [Hiszpania]

ATLETICO (1:1) Fenerbahce [Turcja]

 

Najlepszy strzelec : Adrian (4 bramki)

Najlepszy gracz : Sisi (7.82)

Odnośnik do komentarza

Odeszli:.

 

Jose Antonio Rayes do Manchester City (15mln)

Gabi do Stoke (7.5mln)

Antonio Lopez do Porto (2.5mln)

Paulo Assuncao do AS Roma (2.1mln)

Tiago do Paris Saint-Germain (8mln)

Luis Perea do Everton (2.6 mln)

 

SUMA:

37.5mln euro

 

 

Przyszli:

 

Sisi z Real Valladolid (575tys)

Jakub Wawrzyniak z Legia Warszawa (1.5mln)

Alberto Bueno z Real Valladolid (2.5mln)

Ludovic Obraniak z LOSC Lile Metropole (4mln)

Marco Reus z Borussia M'Gladbach (5mln)

Anas Achahbar z Feyenoord (1.8mln)

Ignacio Camacho z Malaga (5mln)

Ron-Robert Zieler z Hannover (2mln)

Sergio Tajera z Mallorca (7mln)

Juanpe z Las Palmas (2.5mln)

 

SUMA:

32mln euro

Odnośnik do komentarza

Podsumowanie transferów:

 

Najbardziej udanym transferem wydaję się Marco Reus ,piłkarz niemieckiej młodzieżówki mam nadzieję że zastąpi Rayesa na prawym skrzydle. Co do Jakuba Wawrzyniaka ,nie miałem kasy a potrzebowałem zmiennika za Filipe ,Wawrzyniak pewnie się nie nagra no ale jak by co to ma być w gotowości. Ciekawymi zawodnikami wydają się być młodzi Hiszpanie Juanpe , Tajera , Camacho , wszyscy to młodzieżowi reprezentanci Hiszpanii ,oj będzie z nich pożytek , w czerwcu dojdzie jeszcze Carlos Fierro , jego chyba przedstawiać nie muszę ,kwota to 1.4mln europejskiej waluty

 

 

 

 

 

Panie i panowie ,chłopcy i dziewczęta przedstawiam wam skład Atletico Madryt ,którego managerem jest Krzysiek Necib !!!!

 

Bramkarze:

 

Ron-Robert Zieler 22 lata (NIEMCY)

Sergio Asenjo 22 lata (HISZPANIA)

Joal Roblas 21 lat (HISZPANIA)

 

Tu będzie naprawdę wielka rywalizacja ,Zieler oraz Asenjo to równi sobie bramkarze ,myślę że zadecyduje forma jaką będą prezentowali. Co do Joala jest takim zapchaj dziurą ,małe szanse na grę no ale... Nigdy nie mów nigdy

Odnośnik do komentarza

Prawa Obrona:

 

Silvio 23 lata (PORTUGALIA)

Cesar 22 lata (HISZPANIA)

 

Reprezentant Portugalii kontra młodzian z Hiszpanii ,ale przed sezonem więcej grał Cesar i kto wie może wystąpi w meczu LE z Mainz.

 

Środek Obrony:

 

Alvaro Dominguez 22 lata (HISZPANIA)

Diego Godin 25 lat (URUGWAJ)

Miranda 26 lat (BRAZYLIA)

Juanpe 20 lat (HISZPANIA)

 

Dobra obrona to podstawa ,środek to w 100 procent siła .Dominguez to reprezentant Hiszpanii ,Miranda Brazylii natomiast Godin to podstawowy stoper Urugwaju ,Juanpa też namiesza .

 

Lewa Obrona:

 

Filipe 26 lat (BRAZYLIA)

Jakub Wawrzyniak 26 lat (POLSKA)

 

Polacy na lewej flance ? ,czemu nie chodź Filipe woli Brazylię ma rodzinę z Polski ma też ten przywilej że jest 2 lata świetlne przed Jakubem.

 

 

Defensywni Pomocnicy:

 

Mario Suarez 24 lata (HISZPANIA)

Ignacio Camacho 21 lat (HISZPANIA)

 

Podstawowa pozycja mojej taktyki musi być świetna .Obaj Hiszpanie są równi sobie ale jednak Mario w sparingach grał o wiele lepiej od Ignacio ,który najwyraźniej przeżywa kryzys.

 

 

Środek Pomocy:

 

Koke 19 lat (HISZPANIA)

Ruben Micael 24 lata (PORTUGALIA)

Sergio Tejara 21 lat (HISZPANIA)

 

Potrzebny transfer bo brak zawodnika . Na szczęście Koke , Micael , Tajera to zawodnicy znakomici , każdy ma równe szanse

 

Skrzydłowy Prawy:

 

Marco Reus 22 lata (NIEMCY)

Sisi 25 lat (HISZPANIA)

Eduardo Salvio 21 lat (ARGENTYNA)

 

Ci piłkarze przyprawiają mnie o ból głowy ,bo mam wybrać Reusa który ma świetne umiejętności między jego kopią Eduardo Salvio czy rewelacje pre-sezonu Sisi. Nie wiem naprawdę .

 

Skrzydłowy Lewy:

 

Ludovic Obraniak 26 lat (POLSKA)

Arda Turan 24 lata (TURCJA)

Anass Achahbar 17 lat (HOLANDIA)

 

Obraniak wydaję się być numerem jeden ,Turan ma potencjał ale nie ma formy ,Anass będzie walczył o ławkę ale ma dopiero 17 lat ,ma czas.

 

Napastnik:

 

Falcao 25 lat (KOLUMBIA)

Adrian 23 lata (HISZPANIA

Alberto Bueno 23 lata (HISZPANIA)

Diego Costa 22 lata (BRAZYLIA)

 

Real ma Ronaldo , Barcelona Messiego a Atletico ma Falcao . Jeden z najlepszych na świecie bedzię walczył z też świetnym graczem Adrianem oraz Bueno który też nas może zaskoczyć dodatkowo Anass Achahbar który jest nominalnym napastnikiem ale większe szanse na grę ma na skrzydle jednak. Diego Costa ma złamanie nogi i czeka go 9 miesięcy pauzy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...