Skocz do zawartości

Livescore - IO Londyn 2012


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Wioślarska czwórka w finale, ale patrząc wyłącznie na czas, to szału nie było. Jak to wyglądało w tv?

 

Początek słabo, dali odkoszczyć Niemcom, którzy cały wyścig bezpiecznie prowadzili oraz Estonii i Ukrainie. Ukraina na drugiej 500-ce osłabła i udało się łyknąć. Na drugim tysiaku chyba bardziej pilnowali żeby nie dać się dogonić rywalom niż żeby gonić pierwszą dwójkę.

Odnośnik do komentarza

No i Godek/Gutowski & Cieślak :pa:

 

W wioślarstwie dwójka podwójna (Michalska, Fularczyk) i czwórka podwójna (Korol, Jeliński, Wasielewski, Kolbowicz). W lekkiej atletyce powinno coś wpaść (Majewski, Małachowski, może emeryt Ziółkowski, Włodarczyk...).

Bogacka jeszcze ma strzelanie z 3 pozycji ;)

Odnośnik do komentarza

Troche tych szans zostało.

Bogacka drugi raz, siatkarze, Majewski, Miarczynski, Dołęga, Klepacka, Zieliński, Małachowski, Włodarczyk, Kszczot, czworka, Michalska/Fularczyk, siatkarze plażowi, Rogowska/Pyrek czy Karolina Michalczuk w boksie. Nie wiem, jak judocy.

Odnośnik do komentarza

Michalczuk ma trudną rywalkę, jeszcze w kajakach klasycznych mamy 4 szanse. Wśród kobiet: Marta Walczykiewicz K1 200m, Aneta Konieczna - K1 500m ,Beata Mikołajczyk/Karolina Naja - K2 500m. Walczykiewicz to pewniak, reszta pływa w innych składach niż nas do tego zdążyła przyzwyczaić. A w konkurencji mężczyzn K1 200m - Piotr Siemionowski. W LE zamiast Ziółkowskiego wyżej obstawiałbym Pawła Fajdka.

Odnośnik do komentarza

Rogowska / Pyrek? Nie przesadzasz? Ta pierwsza w tym roku skoczyła maksymalnie 4,70 m (dziewiąta zawodniczka na listach światowych, trzynasty rezultat w ogóle), o drugiej chyba nie ma raczej co wspominać, skoro zdołała pokonać maksymalnie wysokość 4,50 m...

 

Co do siatkarzy plażowych, choć życzę im jak najlepiej, bo zrobili na mnie piorunujące wrażenie w meczu z faworyzowanymi Jankesami, to jednak jestem daleki od zapędów medalowych.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...