Skocz do zawartości

Symulacja rozwoju polskich juniorów, r. 1997


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zszokowany. Wspominacie o tym, że dla każdego najlepiej jest jak najprędzej dostać się do jakiegoś lepszego klubu, który będzie przystanią do naprawdę wielkiej kariery. Ja tymczasem dostałem się po epizodzie w II lidze rosyjskiej do Legii Warszawa, choć w zgłoszeniu dałem ten klub jako ten znienawidzony (jako jedyny w ogóle). Wiem jak żmudna jest praca w edytorze, może ten element został opuszczony, może nie. Jest to Smetek możliwe?

 

W ekspresowym tempie prowadzona symulacja, na dodatek z opisem, który w pełni mnie zadowala (niezłe są wstawki z ciekawostkami). Oby tak dalej. :kutgw:

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to nie jest źle, godziwa pensja, prawie milionik jeśli chodzi o wartość, regularne występy w kadrze U-21.

Miałem nadzieję, że w tym wieku będę już grał na zapleczu Ekstraklasy, ale nie rosyjskiej :keke:

Nie ma jednak co narzekać, ostatnio terroryści w Moskwie nie są zbyt aktywni :).

Odnośnik do komentarza

Wiem jak żmudna jest praca w edytorze, może ten element został opuszczony, może nie. Jest to Smetek możliwe?

wpisywałem te rzeczy, od jakiegoś czasu jest taka opcja jak checkbox "czy na zawsze" czy coś takiego, jestem na 99% pewien, że tego nie zaznaczyłem, więc pozycje w tabelach lubie/nie lubie mogą się dynamicznie zmieniać, byc może Legia jest teraz Twoim ulubionym klubem

sprawdze popołudniu i dam znać, dane do edytora wprowadzałem rzetelnie

 

W ekspresowym tempie prowadzona symulacja, na dodatek z opisem, który w pełni mnie zadowala (niezłe są wstawki z ciekawostkami). Oby tak dalej. :kutgw:

nastał tydzień, więc pewni znacznie zwolnimy tempo ;)

Panie Kubiniok, ironią losu będzie, jeśli teraz się wybiję^^,

ironią losu będzie jak wrócisz do kopalni :keke:

Ogólnie to nie jest źle, godziwa pensja, prawie milionik jeśli chodzi o wartość, regularne występy w kadrze U-21.

Miałem nadzieję, że w tym wieku będę już grał na zapleczu Ekstraklasy, ale nie rosyjskiej :keke:

Nie ma jednak co narzekać, ostatnio terroryści w Moskwie nie są zbyt aktywni :).

z takimi statami to spokojnie mógłbyś grać w naszej ekstraklasie skopanej i to pierwsze skrzypce ...

 

haha, nie było mnie przez weekend więc nie widziałem co się dzieje. Super wykonanie Smętku, respect :) Moje przygody na wschodzie godne pożałowania :D

żebyś chociaż na jakieś duże pieniądze się porwał... a tak, to troche żal ;) zobaczymy co dalej, za rok Ci się umowa kończy, może znowu... Legia :keke: ?

Pensja ładna bo 10k euro, nawet pasuje :D Ale który ćwok kazał mi trenować ML ??

weź pod uwagę, że to jest pensja roczna, więc bez szału ;) pewnie trener ;-)

Odnośnik do komentarza

podsumowanie letniego okna transferowego:

  • Piotr Piasecki - Flota Świnoujście (II liga)
  • Mateusz Olejarz - Śląsk Wrocław II (rezerwy ekstraklasowca)
  • Adam Adamovsky - Wigry Suwałki (II liga)
  • Mariusz Wróbel - Kotwica Kołobrzeg (II liga)
  • Adrian Skura - KP Piaseczno (II liga), transfer bezgotówkowy
  • Michał Sobieszek - UD Almeria (Primera Division), 1,4 mln EUR
  • Artur Karpiński - Valencia (Primera Division) 7,25 mln EUR
  • Ryan Matysiak - Wisła II (rezerwy ekstraklasowca) 70 k EUR
  • Artur Melerowicz - Zenit (powrót z wypożyczenia)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@citko, mam dla Ciebie złe informacje... z zresztą zobacz sam :D

 

z ciekawostek:

  • Artur Karpiński przed odejściem podpisał kontrakt wart 200 k EUR rocznie z Jagiellonią
  • Michał Sobieszek po raz kolejny odrzucił propozycje umowy od Waldka Fornalika, interesował się nim Xerez
  • Artur Melerowicz odrzucił ofertę nowego kontraktu
  • Mariusz Neumann bezskutecznie próbował rozstać się z Koroną
  • Marcel Romanowski zwrócił na siebie uwagę Jagiellonii, Wisły i Bełchatowa
  • Ryan Matysiak miał ofertę z Nielby

liczba graczy w Hiszpanii jest zastanawiająca...

Odnośnik do komentarza

podsumowanie zimowego okna transferowego:

  • Mateusz Żak - Dolcan Żabki (I liga) 35 k EUR
  • Rafał Sobczak - Flota Świnoujście (II liga) 10 k EUR
  • Marcel Romanowski - Lech Poznań(EKS) 425 k EUR
  • Ryan Matysiak - Resovia (I liga), wypożyczenie
  • Mateusz Olejarz - Ulisses FK (ekstraklasa ormiańska), wypożyczenie

 

 

 

z ciekawostek:

  • Artur Melerowicz na skutek publicznego domagania się gry w wyjściowej jedenastce został przesunięty do rezerw Zenita, oczywiście konsekwentnie odrzuca kolejne propozycje kontraktu ze strony rosjan
  • Rafał Sobczak wyśmiał nową propozycję kontraktu ze strony Arki, uznał ją za mało atrakcyjną finansowo i przeniósł się do Floty grającej o szczebel niżej
  • Piotr Tkaczyk przedłużył umowę o 3 lata z GKS-em Bełchatów
  • Michał Sobieszek został wystawiony na listę transferową na własne życzenie, oczekiwał częstszych występów w I drużynie

Odnośnik do komentarza

Hehe, Smetek. Odkąd gram w managery, to zdarzało mi się robić siebie w grze, owszem. Ale w Legii widzę siebie po raz pierwszy w życiu :lol:

 

15lat - 2011/12 JW Pniówek (III POL) 17(8) - 1

16lat - 2012/13 JW Pniówek (III POL) 18(5) - 6

17lat - 2013/14 JW Rozwój Katowice (III POL) 24(5) - 9

18lat - 2014/15 JW Odra Opole (II POL) - 22 - 10 (ZŁAMANA NOGA!)

18lat - 2015/16 J Odra Opole (II POL) - 14 - 1

19lat - 2014/15 W SKA Chabarowska (I L ROS) 0 - 0 (500k €)

19lat - 2015/16 J SKA Chabarowska (I L ROS) ? - ?

20lat - 2016/17 W Legia Warszawa (EKS POL) 4(7) - 1 (1.9mln €)

 

Policzyłem wszystkie mecze (ligowe+pucharowe). Nie do końca wiem, jak to było podczas epizodu w Rosji;>

Ogólnie dużo kontuzji mi się przydarza. Injury properties > 15.

Odnośnik do komentarza

Hehe, Smetek. Odkąd gram w managery, to zdarzało mi się robić siebie w grze, owszem. Ale w Legii widzę siebie po raz pierwszy w życiu :lol:

widać w Wólce Pulek musiał Ci podrzucić karnet na Żyletę !

Policzyłem wszystkie mecze (ligowe+pucharowe). Nie do końca wiem, jak to było podczas epizodu w Rosji;>

w Rosji 2x 14m / 1b

Ogólnie dużo kontuzji mi się przydarza. Injury proneness > 15.

całkiem sporo, ale nie jest tak źle, niektórzy mają tak jak piszesz.... mamy nawet kolege z "20" w tym atrybucie...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

podsumowanie 2017/2018

Adam Adamovsky

Adam zaczął regularnie grać, jego zespół wywalczył awans do I ligi. Był ważną postacią zespołu. Lada dzień kończy mu się umowa

Adam Kucharski

Adam już chyba zapuścił korzenie w III lidze.

Adrian Kowalczyk

Adrian zagrał dobry sezon, nie wystarczyło i jego zespół spadł z II ligi.

Adrian Pietkiewicz

Adrian początek rundy jesiennej leczył złamanie nogi. Potem Był filarem zespołu.

Adrian Skura

Adrian nareszcie odbił się od dna. Pierwsze spotkania na tym szczeblu dobrze rokują na kolejne sezony.

Arkadiusz Przybyłkiewicz

W 28 meczach zdobył 18 goli w zespole B.

Artur Chalkowski

Artur jak tylko jest zdrowy regularnie występuje w ekstraklasowym Śląsku.

Artur Karpiński

Artur regularnie gra w Valenci. Zdobył z zespołem 3 miejsce na koniec sezonu, tracąc 2 oczka do Realu Madryt. Już jest liderem klasyfikacji w lidze pod względem wślizgów (6,02 na mecz). Jest filarem defensywy reprezentacji Polski.

Artur Melerowicz

Artur bardzo nie miło będzie wspominał kierunek wschodni. Wróci do kraju czy obierze kierunek zachodni ? Artur na kilka dni przed zakończeniem sezonu zdecydował się przedłużyć umowę o 3 lata. W nagrodę zagra w Arsenale Kijów w zbliżającym się sezonie.

Bartłomiej Smętkowski

Kolejny sezon spędzony w Saint Etienne pozwolił na zdobycie 17 goli w 35 meczach.

Kacper Kowalczyk

Człowiek kontuzja tylko 5 tygodni stracił w mijającym sezonie lecząc kontuzje. Jednak mimo to nie zachwycił.

Karol Karolak

Karol spokojnie szlifuje formę w Słupsku.

Maciej Dacka

Mimo iż nie zagrał jeszcze meczu w Polonii, przedłużył z nią umowę.

Marcel Romanowski

Już po przejściu do aktualnego Mistrza kraju zdążył w nim zadebiutować. Na wiosnę zagrał 8 spotkań, a jego klub obronił Mistrza.

Marcin Chybiorz

Marcin co raz lepiej czuje się w Legii. Nękają go drobne urazy, dlatego zagrał tylko 20 razy.

Marcin Muszyński

Marcinowi służy rosyjski klimat, bardzo dobrze się tam czuje.

Mariusz Neumann

Mariusz mimo astronomicznych zarobków w Kielcach nie może dojść do porozumienia z włodarzami klubu z Kielc. Sezon przesiedziany na trybunach. W dwóch meczach dwa gole i 600 k EUR na koncie.

Mariusz Wróbel

Mariusz w kolejnym klubie nie zachwycił. Jego umowa wygasa na dniach.

Mateusz Olejarz

W Ulissesie pokazał się z bardzo dobrej strony w 30 meczach zdobył 12 goli.

Mateusz Żak

Mateusz w zaskakującym stylu wdarł się na salony I ligi. Niestety różnica między I a IV ligą to przepaść poziomów.

Michał Sobieszek

Michał wiązał z odejściem do Almerii wielkie nadzieje. Pierwsze pół sezonu siedział na ławce i czasem łapał się na ostatnie minuty. Dość szybko powiedział dość. W zimowym okienku nie znalazł nowego pracodawcy, kwota 3,5 mln EUR okazała się zaporowa. Dobrze dla Michała, zaczął częściej grać, zdobył w swoim pierwszym sezonie 3 gole w Primera Division.

Paweł Jaśnikowski

Paweł Wikieł

Paweł w tym sezonie zagrał tylko jedno spotkanie w pierwszym zespole. W zespole „B” radzi sobie bardzo dobrze.

Piotr Piasecki

W tym sezonie stracił 5 miesięcy z tytułu dwu krotnie pękniętych i finalnie złamanych żeber.

Piotr Teken

Wystąpił niemal we wszystkich meczach, zdobywając 11 goli, to jego najlepszy wynik.

Piotr Tkaczyk

Piotr był pewnym punktem zespołu walczącego o utrzymanie.

Rafał Sobczak

Rafał postanowił zwiększyć swoje uposażenie grą w niższej lidze.

Ryan Matysiak

Przejście do Wisły bardzo wszystkich zaskoczyło. Już po jednej rundzie został wypożyczony do Resovii, grającej o ligę niżej. Grając 13 w meczach pomógł jej wygrać ligę.

Sins Johnny

To już… 163 mecze w barwach Kaszubii, jest czego pozazdrościć.

Sylwester Sadowski

Na 27 meczy tylko jedna bramka, mimo to konsekwentnie Radomiak na niego stawia.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...