Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie jestem pewien, czy akceptować. Po prostu. Nie chodzi o to, że za mało kasy będę dostawał etc., ale o to, że na mojej pozycji jest jeszcze Kkamillo, więc w związku z tym nie grywam po ~ 40 minut, ale po 20, a to mnie nie zadowala, niestety. Albo zaakcetpuję kontrakt i wystawisz mnie na sprzedaż, coby CMf Basket Team mógł na mnie zarobić ;) Chyba że ja i Millo będziemy grać co drugi, cały mecz, wtedy mogę zostać ;)

No tak, jest zmiennik, bo sam pewnie dałbyś radę zagrać każdy mecz w full opcji czasowej...

W poprzednim sezonie i tak zagrałeś więcej minut niż ja, więc nie rozumiem pretensji.

Mnie tam pasuje tak jak jest, ale nie ja managieruje...

 

Zaczęliśmy z grubej rury, drugie wysokie zwycięstwo.

 

Cmf Basket Team 134-64 Hollis Run Dmc's :)

 

Dobrze zacząłem sezon, wczoraj 28 [8 /11; 3 /5; 3 /4], a dziś 29 [12 /18; 1 /6; 2 /6], oby tak dalej :)

Dziś wydałem kolejny 1,450,000 $ na ekwipunek :)

Odnośnik do komentarza

Tłuczemy aż miło jak narazie :). Dziś znowu wygrana i w konsekwencji tego spadek o jedną pozycję :P.

 

I mam taką propozycję, oszczędźmy sobie tekstów w stylu "mój plajer gra za mało, chce więcej" bo do niczego one nie doprowadzą. Moim zdaniem najważniejsze powinno byc możliwie jak najwyższe miejsce drużyny. Ja swojego zawodnika w poprzednim sezonie nie wystawiałem często przez wiele spotkań, raz z powodu braków kondycyjnych, innym razem przez słabą grę. Tak więc nie ma że ktoś jest faworyzowany. Jeśli pociągniemy dalej to co jest teraz to za sezon-dwa, tym składem bedziemy bić się o mistrzostwo. Zobaczcie jaki awans zrobiliśmy w zeszłym sezonie. Na poczatku baty od wszystkich, ostatnia pozycja, a na koniec 10 miejsce ... Jeśli jednak obecna sytuacja komuś nie odpowiada to oczywiście nikt nikomu nie będzie robił problemów. Ze swojej storny mogę mieć tylko prośbę o odrobinę cierpliwości. Widzę na przykład że Arti już ją stracił ...

Odnośnik do komentarza
Coś się musiało spsuć. Wysyłam ponownie.
Jakubkwa, kliknij po wejściu do 'My Crib' na '0 new contracts' i pojawi Ci się oferta od CMF Team.

 

No niestety, dalej nic :> Wita mnie jakże urocze Sorry, no pending contracts available. Najwyraźniej ktoś z wyższej góry niż Jabol nie widzi mnie w CMF Basket Team :]

Odnośnik do komentarza

Jabol - pisałem na PW ale może nie dotarła wiadomość. Nie składaj mi ofert kontraktu, bo trzeba niestety odczekać - jak chcę zaakceptować to pokazuje mi się "You have already played for this team in the previous 14. You can not sign with this team until 14 days have passed since your last game under the team.". Jeśli chcesz czekać to poczekamy, jeśli nie to idę do Izraela.

Odnośnik do komentarza

Trzymamy formę ponad normę :)

Burrow Tigers 109 - 120 Cmf Basket Team

Trochę zbyt dużo punktów straciliśmy jak na moje oko :-k i znów spadliśmy w tabeli :lol:

 

Zaskakuje mnie moja regularność :-k 28, 29, 29, tylko kiedy przekroczę magiczną granicę 30pkt w meczu? :nigdy:

No i drugie miejsce w generalnej klasyfikacji strzelców po trzech kolejkach to powód do dumy :keke:

Odnośnik do komentarza
Jabol - pisałem na PW ale może nie dotarła wiadomość. Nie składaj mi ofert kontraktu, bo trzeba niestety odczekać - jak chcę zaakceptować to pokazuje mi się "You have already played for this team in the previous 14. You can not sign with this team until 14 days have passed since your last game under the team.". Jeśli chcesz czekać to poczekamy, jeśli nie to idę do Izraela.

Dostałeś ofertę od managera Haifa Lions? Poleciłem Cię mu, ale myślałem, że mnie nie posłuchał :P

Odnośnik do komentarza
No i jak Cezar? Dostałeś wreszcię tę ofertę. Bo już chyba dwie wysłałem o ile się nie mylę. Potrzebujemy drugiego PF :nigdy:

 

Trzymamy formę ponad normę

 

Ponad normę? Według mnie wszystko jest po prostu tak jak miało być :). Dziś zapowiada się kolejne zwycięstwo.

 

Na PF ja jestem bardzo chętny :keke: Jestem wystawiony na listę za 650k

http://www.cyberdunk.com/team.php?m=player&id=68042

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...