Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Play Time:

 

Extended - cały team, na każdej pozycji mamy dużą przewage więc nie ma co forsować tempa i niepotrzebnie sie męczyć

 

Może opatrznie rozumiem, ale chyba właśnie żeby się nie zmęczyć to trzeba ustawić tutaj "short". Czy się mylę?

 

 

Też mi się tak zdaje.

Odnośnik do komentarza
Z pokorą akceptuję decyzję szkoleniowca odnośnie ilości minut na parkiecie dzisiejszej nocy. Jutro ważniejsze spotkanie, ale tam to współczuję naszym podkoszowym... :>

 

Kiedy jak nie dziś mają grać zmiennicy? Nawet jakby grali przez całe spotkanie to bez problemu powinni sobie poradzić. Chytry plan jest taki że w pierwszych dwóch kartach zdobędziemy przywoitą przewage, zmęczymy rywala i potem cała reszta ich rozpier**** :)

Odnośnik do komentarza
Bardzo mocny zespół masz :>

 

Zostałem przestawiony na PF :|

 

 

W tym sezonie nie ma dni wolnych, gramy w wszystkich rozgrywkach(liga,puchar krajowy i focusdeep.cup) wiec w kazdym meczu przynajmniej jedna polowe zagram.

Ja tez zaczynalem w Halle jako PF.

Odnośnik do komentarza

Kurrr ... Coś mi się z taktyką teamu pochrzaniło dziś przy jej ustawianiu. Milo zagrał 3 kwarty a miała być jedna na ten przykład. No ale konsekwencji tego nie ma żadnych, wygraliśmy 30 punktami bez żadnych problemów. Kondycyjnie jest bardzo dobrze, wszyscy zawodnicy mają kondycję +90%. No może poza mną, nie wiem czemu ale nagle mi do 70 spadła :). Jutro trudny mecz przed nami, cała nadzieja w Panu Kwaśniewskim :)

Odnośnik do komentarza

No właśnie się trochę zdziwiłem :-k I to chyba nie grałem dziś na SG, ale raczej bliżej kosza, bo skąd tyle zbiórek :-k

Ostatnia kwarta przednia i rzut za trzy z końcową syreną :P

 

Co do dzisiejszego meczu to zatrzymanie C i PF rywali może okazać się kluczowe. Rywale mają pod koszem drugiego centra w zestawieniu z polskim obywatelstwem :roll:

PF jest również bardzo mocny, do tego dobry PG...

Na pewno musimy uciekać spod kosza i szukać szansy na SF i SG, jednak czaaaarno to widzę...

 

Wow. :o wczoraj rozegraliśmy mecz w pucharze z zespołem z Premier League. Zapowiadało się ciężkie spotkanie. Menago ustawił taktykę pode mnie, a ja nie zawiodłem. 150:69 :)

 

Brakuje mi ok 100 tys. do 'rising star'. Może wszystkich do jutra nie wykupią :roll:

Jak miało być ciężko jak macie duuużo wyższe value ;)

Ja polowałem na rising star, ale accesory nie shoe, ale oczywiście okrągłe zero dostępnych :wallbash:

Odnośnik do komentarza

Dobra panowie, oto nastawy na dzisiejszy dzień. Bedzie prosto, gramy na SF bo innego wyjścia nie ma:

 

Play Style:

 

Ballhog Hero - SF

 

Special Team Player - wszyscy pozostali

 

 

Play Time:

 

Normal - SF, SG

Short - C, PF, PG

 

 

Passing Preferences:

 

C - 2

PF - 2

PG - 2

SF - 5

SG - 4

 

I wyjściowa piątka:

 

C - Jarek Kawecki

PF - Tomasz Szramke

PG - Tadeusz Rydzyk

SF - Kuba Kwasniewski

SG - Pawe? Jaworski

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...