Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No i dobra, przeanalizowałem wszystkie nadesłane zgłoszenia. Waszym skillom przyjrzałem się bacznie z każdej strony. Pod uwagę wziąłem wiele czynników, elementów składowych że tak to ujmę które złożyły się na taki a nie inny wynik. Nie ma sensu się dalej rozpisywać, oto wyniki:

 

Pierw ilość zgłoszeń jakie otrzymałem na każdą pozycje:

 

Center - 7

Point Guard - 2

Power Forward - 3

Small Forward - 2

Shoting Guard - 5

 

No i wyniki:

 

Center - 3 zawodników

- Enzo Jabol (v. 21,07) - Ja - zakontraktowany

- Jarek Kawecki (v. 20,23) - Lakers - zakontraktowany

- Artur Michalski (v. 19,69) - Arti

rezerwowy

- Paweł Chmielu (v. 19,85) - Trzmielu

 

Point Guard - 1 zawodnik

- Tadeusz Rydzyk (v. 20,08)

rezerwowy

- Artur Chałkowski (v. 19,77) - kolek23

 

Power Forward - 2 zawodników

- Tomasz Szramke (v. 21,23) - Szramek

- Łukasz Fogel (20,08) - cezar1125 - zakontraktowany

rezerwowy

- Łukasz Dawgiert (v. 19,62) - handbaler

 

Small Forward - 2 zawodników

- Kuba Kwasniewski (v. 20,54)

- Maciej Muckowski (v. 19,92) - zakontraktowany

 

Shoting Guard - 3 zawodników

- Michał Grądziel (v. 22,77) - Vizz

- Sir. Kkamillo (v. 21,23) - Kkamilo

- Pawe? Jaworski(v. 21,07) - Pavulon - zakontraktowany

rezerwowy

- Karol Fester (v. 18,31) - Karolek

 

Już tłumacze o co chodzi z pozycją "rezerwowy". Jest to zawodnik którego będe próbował wciągnąć do składu w momencie gdy któryś z pozostałych zawodników nie bedzie mógł do drużyny dołączyć z powodu zbyt chciwego managera. ;) Poza tym jak widzicie zostawiłem kilka miejsc nie obsadzonych. Jest to:

 

a) szansa dla spóźnialskich którzy mają zawodników na pozycjach SF, PF, PG

b) luka którą mooooże wypełni się jakimiś dwoma, trzema zawidnikami spoza forum. Tak na początku aby drużyne wzmocnić.

c) możliwość dłuższego przemyślenia sprawy przeze mnie :D.

 

Wszystkim zawodnikom którzy zostali wymienieni na danych pozycjach w pierwszej grupie już dziś wyślę oferty. A raczej ich managerom ;).

 

PS: Zawodników którzy grają w klubach prowadzonych nie przez komputer uprasza się o delikatne wywarcie presji na ich menagerów ;)

Odnośnik do komentarza
dostałem propozycję gry w greckiej pierwszej lidze

 

Może Kentavros Mikonou? :> To moja drużyna, została przejęta przez ludzkiego menedżera na początku sezonu... i od tego czasu nie grałem dłużej niż trzy minuty (w sumie).

 

Jestem całkiem niezłym SF (20,77), tyle że się nie zgłaszałem do Jabola, bo wystawili mi price tag= 100 000 :/

 

Cóż, 17 dnia kontrakt się skończy, i jak się nic nie zmieni, to go nie przedłużę...

Odnośnik do komentarza
Jabol, albo głosowanie, albo wybieraj sam, wkońcu to były Twoje punkty :)

 

Szkoda że mamy ostanie miejsce w tabeli, mam nadzieję że szybko dołączymy do czołówki :)

 

Ale nie tylko ja gram w tej drużynie ;>

 

Ja tak jak już tu pisałem dziś wieczorem wyjeżdżam na Krym i wracam dopiero w przyszłą niedziele tak więc podjęcie decyzji co do nazwy zostawiam wam. Prosiłbym po prostu Szramka o podpięcie ankiety z propozycjami której wyniki byłyby ukryte i kończyłaby się właśnie 23.09 wieczorem. Propozycje są takie jak wymieniłem plus to co jeszcze dorzucicie przed pojawieniem się ankiety ;). Jeszcze dla pewności mu PW wysłałem.

 

dostałem propozycję gry w greckiej pierwszej lidze
Jestem całkiem niezłym SF (20,77), tyle że się nie zgłaszałem do Jabola, bo wystawili mi price tag= 100 000 :/

 

Cóż, 17 dnia kontrakt się skończy, i jak się nic nie zmieni, to go nie przedłużę...

 

Chłopie, kruca. Jeśli chodzi o SF to u nas posucha jak cholera. :) Zgłaszaj się czym prędzej a jestem w stanie wydać na odkupienie ciebie nawet i 3 razy tyle co wynosi twoje price tag i to bez najmniejszego zastanowienia. W końcu na coś trzeba tę kase wydawać, po to ustalamy sobie w teamie minimalne pensje. Nie sądze jednak aby tyle było potrzebne jeśli za dwa tygodnie ci się kontrakt kończy. Pisz szybko do mengo że chcesz odejść a na PW dawaj mi swoje skile.

Odnośnik do komentarza

Dobra panowie. Tak jak pisałem dziś wyjeżdżam i już chyba nie bede miał czasu nic więcej przy komputerze zrobić. Komu miałem wysłać ofert temu wysłałem. Spróbujcie coś zdziałać u waszych managerów, jak to nic nie pomoże to jak wróce sam z nimi popertraktuje i sądze że da rade się dogadać. Jako że nie mam już czasu pisać do każdego indywidualnie to tu wszystko umieszcze. Mało dyskretnie ale to żadne poufne info ;). Chodzi mi o moje prośby odnośnie waszych treningów bądź ekwipunku. Tak więc:

 

Lakers - skup się teraz na podciągnięciu w jakiś sposób Inside Shoting. Confidence i Staminy na razie ci chyba powinno starczyć. Poza tym przydałoby się trochę przypakowac na siłce ;).

 

Arti - nie mam uwag, trenuj tak dalej

 

o. Tadeusz :P - Stealing i Dribbling. Stamina też niska ale widze że z kondycją problemów u twojego zawodnika nie ma więc na razie możesz to sobie darować.

 

Kolek - tak jak i Rydzyk vel. macool, Stealing i Dribbling. Z rzutowymi chyba starczy na razie

 

Czaruś1125 - Skoczność i Inside Shooting. Wiadomo że obrona jest bardzo istotna ale fajnie by było gdyby czasem udało się też coś wrzucić :P

 

Szramek - j/w, reszta naprawdę super. No chociaż ten drybling...

 

Handbaler - spoko

 

Pavulon - trochę więcej równowagi w skillach

 

Kkamilo - ja bym proponował abyś szedł ogólnie w poprawę umiejętnosci rzutowych a zrobimy z ciebie naszego drużynowego snajpera. Takie wunderwaffe :P

 

Vizz - masz wyższe value ode mnie to co ja bede się udzielał :D

 

Panowie SF - Rebounding, Blocking, Strenght, Jumping tak do 30 ;)

 

jak coś pochrzaniłem to sory :)

 

 

 

@Jabol, jak to jest z ta oferta od CMF? Bo nigdzie nie widze zadnego kontraktu do akceptacji :>.

 

Twój player to Artur Michalski, tak? Wczoraj wysłałem oferte i mam na liście że oczekuje na odpowiedź zawodnika. No ale ok, kasuje to i wysyłam ponownie, napisz czy dostałeś.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...