Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy kiedy się za to wezmą. Różnie jest ale najcześciej 1-2 dni. Jeśli powiedzmy po czterech dniach nadal nie ma punktów to trzeba jeszcze raz dodać notke. Po prostu z naszego bloga usuwamy notke A, wstawiamy identyczną A' i potem zgłaszamy ją w Cyberdunk i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

Millo naszym przyjacielem jest :muza::D

 

150,500 do wyjecia za Dermots Dynamos :jupi: O dziwo w debiucie w nowym sezonie zagralem tylko 8 minut :| Moj konkurent na pozycji SG gral 40 min, rzucil 21 pkt, zdobyl 5 asyst i 5 zbiorek. Ja 6 pkt (100% skutecznosc) i 1 przechwyt. Dodam, ze mam najwyzsze value z calej druzyny (18,7). Na szczescie wygralismy 90:89 :]

Odnośnik do komentarza
Mam dziwne wrażenie że mi nie wypłaciło kasy za Dermots Dynamos ;/

Nikomu nie wpłaciło. Jak za parę godzin nie wpłaci, to trzeba będzie napisać na forum.

 

Mój mecz tragiczny. 7 asyst, 9 pkt (1/10, 1/9, 4/6 :doh!: ). Na szczęście wygraliśmy. Koniecznie muszę ograniczyć rzucanie za trzy, mam nadzieję, że słaba forma 'za dwa' to przypadek.

Odnośnik do komentarza

Jak tam Szczurek, podjąłeś to WIELKIE ryzyko i rzuciłeś $ na Dermots Dynamos? :]

 

Dziś kiepski dzień na obstawianie, nic lepszego chyba nie będzie :-k

 

Romania DIVIZIA 3

x1.3 Alba Iulia Wheels vs Portland Regulators x4.3

CPU, value 17.76 - Dominator, value 20.81

 

 

Value podskoczyło na 21.23 :D a manager rozkazał trenowac stamine mimo, że mam już na 27.

Odnośnik do komentarza
Jak tam Szczurek, podjąłeś to WIELKIE ryzyko i rzuciłeś $ na Dermots Dynamos? :]
:ssij:
Dziś kiepski dzień na obstawianie, nic lepszego chyba nie będzie :-k

 

Romania DIVIZIA 3

x1.3 Alba Iulia Wheels vs Portland Regulators x4.3

CPU, value 17.76 - Dominator, value 20.81

 

 

Value podskoczyło na 21.23 :D a manager rozkazał trenowac stamine mimo, że mam już na 27.

tym razem na takie ryzyko się odważę ;)

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

No jaja. Klub przejal jakis matol ktory stawia na drugiego SG (jakis hiszpan z overalem 18,5, ja 18,7). Co prawda wygralismy ostatni mecz ale dziwia mnie poczynania tego "kuksoo". Da sie sprawdzic jakos ktory zawodnik jest jego ? Jezeli to ten SG to moge juz szykowac sie do zmiany klubu bo wiele nie pogram.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...