Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie trenować , bo coś u mnie powaliło się z treningiem a raczej z czasem, nie może się skończyć trening.

Jak jest u Was?

U mnie wszystko OK, trening się skończył w nocy i już zacząłem nowy :keke:

 

 

Wygląda to bardzo dziwnie, zegar pokazuje Finish: -8:20:15 i czas ubywa, ale przeskakuje na Finish i jest Finish: 0:00:0?

I tak sie zmienia co jakieś 10 sek. Nie wiem o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Możecie trenować , bo coś u mnie powaliło się z treningiem a raczej z czasem, nie może się skończyć trening.

Jak jest u Was?

U mnie wszystko OK, trening się skończył w nocy i już zacząłem nowy :keke:

 

 

Wygląda to bardzo dziwnie, zegar pokazuje Finish: -8:20:15 i czas ubywa, ale przeskakuje na Finish i jest Finish: 0:00:0?

I tak sie zmienia co jakieś 10 sek. Nie wiem o co chodzi?

Niestety wydaje mi się że musisz zwolnić trenera i przerwać trening przez co przepadnie ci on, chyba innego wyjścia nie ma, ktoś tu już o czymś takim chyba pisał :>

Odnośnik do komentarza
Możecie trenować , bo coś u mnie powaliło się z treningiem a raczej z czasem, nie może się skończyć trening.

Jak jest u Was?

U mnie wszystko OK, trening się skończył w nocy i już zacząłem nowy :keke:

 

 

Wygląda to bardzo dziwnie, zegar pokazuje Finish: -8:20:15 i czas ubywa, ale przeskakuje na Finish i jest Finish: 0:00:0?

I tak sie zmienia co jakieś 10 sek. Nie wiem o co chodzi?

Niestety wydaje mi się że musisz zwolnić trenera i przerwać trening przez co przepadnie ci on, chyba innego wyjścia nie ma, ktoś tu już o czymś takim chyba pisał :>

 

 

Hm, zrobiłem to i nic nie dało, zwolniłem trenera, wybrałem nowy trening i dalej to samo?

Ktoś miał coś podobnego?

Odnośnik do komentarza
Kiedy zaczyna sie nowy sezon?

70 dzień to ostatni drugiego sezonu, następny dzień będzie pierwszym trzeciego. czyli 3 sezon zaczyna się w poniedziałek.

U mnie to dziś jest 70 dzień sezonu, a dziś jest sobota. Z moich obliczeń wynika, że jutro jest pierwszy dzień nowego sezonu, a jutro według mojego kalendarza jest niedziela. ;]

Odnośnik do komentarza
Kiedy zaczyna sie nowy sezon?

70 dzień to ostatni drugiego sezonu, następny dzień będzie pierwszym trzeciego. czyli 3 sezon zaczyna się w poniedziałek.

U mnie to dziś jest 70 dzień sezonu, a dziś jest sobota. Z moich obliczeń wynika, że jutro jest pierwszy dzień nowego sezonu, a jutro według mojego kalendarza jest niedziela. ;]

Wynika z tego, iż masz zepsuty kalendarz :]

 

Chociaż mój pokazuje to samo :P

Odnośnik do komentarza

Kolejny sezon się zaczął, ale nic się nie zmieniło :roll:

Jedyna różnica jaką zauważyłem to dodane 6 ligi do każdego kraju. Taktyka bez zmian, trening bez zmian, ekwipunek bez zmian :|

Na dodatek w leagues & tournaments jest 5 lig z każdego kraju, a nie 6 jak w bet. :-k

Nie widzę, aby wreszcie była mozliwość obstawiania pucharów :/

 

 

 

dziś sporo niezłych typów (od 3.7 do 5.3), ale najlepszy to chyba:

UK FOURTH LEAGUE

x1.3 Portsmouth Heat vs Dermots Dynamos x5.3

CPU, value 17.52 - gunnerglory, value 19.87

Odnośnik do komentarza
Kolejny sezon się zaczął, ale nic się nie zmieniło :roll:

Jedyna różnica jaką zauważyłem to dodane 6 ligi do każdego kraju. Taktyka bez zmian, trening bez zmian, ekwipunek bez zmian :|

Na dodatek w leagues & tournaments jest 5 lig z każdego kraju, a nie 6 jak w bet. :-k

Nie widzę, aby wreszcie była mozliwość obstawiania pucharów :/

Albo mi się zdawało, albo na chwilę włączyli wczoraj wersję beta :> Do wyboru było kilka języków, zmieniono trochę wygląd strony i to chyba na tyle, bo nie zdążyłem wybadać wszystkiego. Dziś tak jak napisałeś jest wszystko po staremu.

 

Portugal Premier

x4.5 Moura Urathas vs Covilhã Fighters x1.3

Jerrak, value 21.83 - CPU, value 17.7

Odnośnik do komentarza

700 jak na razie. I czekam aż przyznają mi punkty za filmik ale osoba zajmująca się tym zbytnio się do tego nie kwapi. W czwartek wyjeżdżam na tydzień i mam nadzieję że do tego czasu uda mi się zdobyć team. Jeśli nie to po powrocie założę. I tak ten sezon to będzie czas eksperymentów tak więc pare dni w jedną czy druga strone niewiele zmieni.

Odnośnik do komentarza
700 jak na razie. I czekam aż przyznają mi punkty za filmik ale osoba zajmująca się tym zbytnio się do tego nie kwapi. W czwartek wyjeżdżam na tydzień i mam nadzieję że do tego czasu uda mi się zdobyć team. Jeśli nie to po powrocie założę. I tak ten sezon to będzie czas eksperymentów tak więc pare dni w jedną czy druga strone niewiele zmieni.

 

OK, dzięki za info, pozostaje spokojnie czekać :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...