Skocz do zawartości

Euro 2012 - spotkania


Qcz

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę osób z forum ma bilety na różne mecze i będzie jeździć po Polsce. Myślę, że jest okazja spotkać się przed meczem na jakimś piwku, a może i jakiś afterek po meczu, nie mówiąc o wspólnym dojeździe na mecz.

Zacznę może ja:

 

- Mecz otwarcia, będziemy (ja, vadox, buffu) ok 15:00 pod stadionem, mecz o 18 więc można coś ogarnąć. Jedziemy i wracamy PolskimBusem. Powrót o 23. Mecz się kończy o 20, więc też po można coś wypić. Pytanie do warszawiaków: z Dworzec Autobusowy Metro Wilanowska jedzie metro do centrum i potem z buta już?

 

-Polska-Rosja, również będziemy ok 15 pod stadionem. Mecz o 20.45 więc czasu sporo by się spotkać i symboliczną flachę zrobić. Mecz się kończy o 23 i mamy IC o 1 w nocy więc już czasu mniej.

 

-Polska-Czechy - jedziemy z Enchim autem, wiadomo wcześniej kilka godzin, powrót też autem. Kilka osób już pisało, że na ten mecz się wybiera.

 

- 1/4 Warszawa - niby mam bilety, ale jeśli nasi nie zagrają w tym meczu to nas nie będzie

 

- 1/4 Gdańsk - nie mam jeszcze obcykanego dojazdu, ale wiadomo ok 15 będziemy większą grupą: Fatboy, FYM, Brudas, Buffu, ja i Vadox. Oby to był mecz Polska-Niemcy/Holandia!! Jedziemy na mecz nie ważne kto w nim zagra.

 

-1/2 Wawa pojedziemy PolskimBusem raczej, jeszcze nie mamy obcykane dokładnie. Na mecz idziemy z Buffem, Vaderem i Iconem. Myśle, że od 15 można się ustawiać, mecz o 20.45 więc czasu sporo.

Odnośnik do komentarza

Z Metra Centrum będzie jeździć komunikacja miejska, więc możecie wsiąść w autobus, no ale na piechotę to też nie jest daleko, zwłaszcza że most Poniatowskiego będzie zamknięty dla samochodów, więc podejrzewam że sporo ludzi będzie 'spacerować'. O ile dopisze pogoda.

A 'dworzec Metro Wilanowska' to za dużo powiedziane. To po prostu pętla autobusowa (miejskiego transportu) tuż przy wejściu do metra.

Odnośnik do komentarza
A 'dworzec Metro Wilanowska' to za dużo powiedziane. To po prostu pętla autobusowa (miejskiego transportu) tuż przy wejściu do metra.

Nie no, na Wilanowskiej jest bodaj sześć albo siedem pasów zajezdnych dla autobusów, w tym jeden dla Polskiego Busa, więc słowo "dworzec" jest uzasadnione.

 

Od końca pętli (tam, gdzie zatrzymuje się PB) do Metra jest może z 200 metrów, nie da się nie trafić. Potem tramwaj albo buty

Odnośnik do komentarza

We Wrocławiu najlepiej na Stadion dostac sie.. pociagiem.

http://e2012.eu/pl/stacja_wroclaw_stadion/5427/

 

Z dworca głównego pod sam stadion w 10 minut (oczywiscie dla posiadaczy biletu na mecz - za friko).

 

Osobiscie bede na Polska-Rosja na sektorze D17 (nie wiem o ktorej, kolo 8 chcemy wystartowac z Wrocławia, mam nadzieje zdazymy obejrzec pierwszy mecz na stadionie) i na Polska-Czechy (sektor 102)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...