Skocz do zawartości

Magala C.F. Poprawka


bart1399

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja gry: Football manager 2012

 

Ligi: Dużo ,a przecież można dodawać

 

Klub:Malaga C.F

 

Cele :Walka o mistrzostwo

 

Postawiłem sobie za cel awans do Ligi MIstrzów i zyskałem dzieki temu budżet transferowy na poziomie niespełna 37 mln £ ,a budżet płacowy na poziomie 710 tyś. £. Chcem rozpocząć rozgrywke taktyką 4-4-2 styl bedzie płynny ,a głownym celem bedzie szybka gra ofensywna z bardziej bezposrednimi podaniami niewiem jak ta taktyka się sprawdzi w Maladze. Musiałem sprzedać paru zawodników żeby zdobyć trochę kasy na transfery .Moimi pierwszymi celami transferowymi stali się Alberto De la Bella i młody talent w postani Antoniego Griezmanna laczna suma to 7 mln £ przy podpisaniu umowy i 7 mln £ w ratach na 24 miesiące oraz karty moich dwóch "dziadków" -Enzo Maresci i Welingtona .Następnym piłkarzem którego udało mi się sciągnąć do Malagi był Iker Muniain za sume 5 mln £ i 5 mln £ w ratach na 24 miesiące .Musiałem jeszcze wzmocnić pozycje obronne ,bramkarza i zmiennikó dla skrzydłowych. Wzmocniłem pozycje lewego obrońcy zawodnikiem F.C. Barcelony Maxwell-em za 3,4 mln £ .Kolejnym nabytkiem był snajper Moussa Sow za 7.5 mln £ , zaś pozycje bramkarza wzmocnił za 7 mln £ Cedric Carrasso . Udało mie sie wyżebrać również od zarządu pare milionów na transfery a więc :

 

Podsumowywując :

 

Do klubu przybyli :

 

Dani Estrada ( z Real-u Sociedad za 2,5 mln £, 2 mln £ w ratach i karte Welingtona)

Antoine Greizmann ( z Real-u Sociedad za 4,5 mln £, 5 mln £ w ratach i karte Enzo Maresci)

Iker Muniain ( z Atletic Bilbao za łączną sume 10 mln £ )

Maxwell ( z Barcelona za 3,4 mln £ )

Cedric Carrasco ( z Girondis Bordeaux za 7 mln £ )

Moussa Sow ( z LOSC Lille Metropole za 7,5 mln £ )

Ivo Pękalski (z Malmoe FC za 1,1 mln £ )

 

Z klubu odeszli :

 

Enzo Maresca ( do Real-u Sociedad za Antoine Greizmann-a )

Welington ( do Real-u Sociedad za Daniego Estrade )

Eliseu (do Fenerbahce za 1,3 mln £ )

Sebastian Fernandez ( do Vitesse za 2,3 mln £ )

Salomon Rondon ( do Porto za 10 mln £ )

 

Transfery były udane tak więc czakam do 1 lipca i wtedy juz zaczynamy mecze przedsezonowe mam nadzieje ze beda udane

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...