Skocz do zawartości

White Star Army


bonbon

Rekomendowane odpowiedzi

Football manager 2012

Baza danych: duża

Łatka: najnowsza (12.2.0?)

Ligi: Anglia (2), Brazylia (2), Bułgaria (2), Hiszpania (2), Holandia (2), Islandia (2), Niemcy (2), Polska (2), Słowacja (1), Słowenia (2), Włochy (2)

Zasady: własne (bez edytora, bez save&load)

 

 

Pewnego dnia, gdy wracałem z treningu klubu, którego jestem managerem - Hutnika Kraków - zadzwonił mój telefon. Jak się okazało był to Bogusław Cupiał, mój stary znajomy ze szkolnej ławki, miał dla mnie bardzo ciekawą propozycję:

 

- Witaj Dawid, z tej strony Boguś Cupiał

- Cześć Boguś! Kope lat! Gratuluje Ci tylu sukcesów z krakowską Wisłą, na prawdę odwaliłeś tam kawał dobrej roboty.

- A no dziękuję, faktycznie troche tych tytułów mistrzowskich zdobyliśmy. Właściwie to dzwonię do Ciebie właśnie w sprawie Wisły.

- Hmm?

- Wiesz, że niedawno zwolniliśmy Kazia Moskala?

- No tak wiem

- Chcemy Ci zaproponować stanowisko managera naszego klubu. Oczywiście na razie na okres próbny, zobaczymy czy sobie dasz rade, bo jednak IV liga a Ekstraklasa to jest troche różnica. Byłbyś zainteresowany taką ofertą?

- Ależ oczywiście! - odpowiedziałem bez zastanowienia - to kiedy mam się stawić w Twoim biurze?

- Możesz przyjść już teraz, podpiszemy kontrakt od razu i będziemy mieć to z głowy.

- Jasne, będę za godzinkę, to do zobaczenia

- Na razie

 

Gdy dotarłem do biura, kontrakt już był gotowy, leżał na biurku i czekał tylko na mój podpis. Oczywiście szybciutko go podpisałem i spotkałem się z zawodnikami. Mimo tak wielu narodowości dość dobrze się z nimi dogadywałem. Szybko wziąłem się do roboty, i usiadłem do rozmów w sprawie nowego kontraktu z Patrykiem Małeckim. Negocjacje przebiegły pomyślnie i Patryk będzie naszym zawodnikiem do 2016 roku.

 

 

cdn.. w następnym poście transfery oraz sparingi

Odnośnik do komentarza

Już w pierwszym okienku Boguś dał mi prawie 1 milin funtów na transfer. Pomyślałem sobie, czemu miałbym tego nie wykorzystać :) Sprowadziłem kilku ciekawych zawodników, oczywiście nie obyło się również bez sprzedaży kilku graczy.

 

Klub opuścili:

Ivica Iliev (wypożyczenie do Austrii Wiedeń z opcją pierwokupu za 250 tys. £)

Andraz Kirm (do Leicester City za 450 tys. £)

Tsvetan Genkov (do Rapidu Wiedeń za 1 mln £)

Tomas Jirsak (do Zagłębia Lubin za 65 tys. £)

Klub opuścił również David Biton, odesłałem go z powrotem do Charleroi.

 

 

Do klubu przybyli:

Tomasz Frankowski (z Jagielloni Białystok za 180 tys. £) KLIK

Piotr Celeban (z Śląska Wrocław za 425 tys. £) KLIK

Sebastian Madera (z Widzewa Łódź za 230 tys. £) KLIK

Dawid Nowak (z GKS Bełchatów za 850 tys. £) KLIK

Alfreo Finnbogason (z Lokeren za 300 tys. £) KLIK

Andrius Skerla (wolny transfer) KLIK

 

Podsumuwując, wzmocnili nas głównie Polacy (Skerla również ma Polskie obywatelstwo), a to po to, aby wreszcie media odpuściły, i nie czepiały się, że mamy za dużo obcokrajowców. Oczywiście też ja sam uważam, że co za dużo to nie zdrowo. :)

 

 

Sparingi:

02.07.2011 - Stal Dn 0:1 Wisła Kraków (Michał Szewczyk)

06.07.2011 - Wisła Kraków 1:1 CFR Cluj (Dawid Nowak)

09.07.2011 - Wisła Kraków 2:3 Olimpique Marsylia (Rafał Boguski, Maor Melikson)

 

Oraz dwa mecze w eliminacjach do ligi mistrzów, które też chyba można nazwać sparingami :) :

13.07.2011 - Wisła Kraków 4:0 Bangor City (Rafał Boguski x2, Patryk Małecki, Michał Szewczyk)

20.07.2011 - Bangor City 0:5 Wisła Kraków (Rafał Boguski x2, Cezary Wilk, Gervasio Nunez, Sebastian Madera)

 

Okres przygotowawczy można uznać za udany, udało się wyrobić optymalną formę u większości zawodników. Cieszy bardzo, że młody Szewczyk znakomicie wszedł w drużynę i pewnie dam mu pograć w wielu spotkaniach tego sezonu. W następnej fazie eliminacji do ligi mistrzów zagramy z mistrzem Belgii, KRC Genk, będzie bardzo ciężko :)

Odnośnik do komentarza

Zapomniałbym :)

 

Kadra na sezon 2011/12:

 

Bramkarze:

 

Sergei Pareiko (EST, 34)

Milan Jovanic (SRB, 26)

Filip Kurto (POL, 20)

Jan Kocon (POL, 18)

 

Podstawowym bramkarzem oczywiście jest doświadczony Pareiko, który wziął także pod swoje skrzydła młodego Koconia.

 

 

Boczni obrońcy:

 

Marko Jovanovic (SRB, 23)

Junior Enrique Diaz (CRC, 28)

Piotr Celeban (POL, 26)

Michael Lamey (NED, 31)

Kew Jaliens (NED, 33)

 

Tutaj będzie wielka rotacja, każdy dostanie szanse ze względu na grę na trzech frontach. Jednak takimi zawodnikami którzy zagrają w najważniejszy meczach będą Diaz i Celeban.

 

 

Środkowi obrońcy:

 

Andrius Skerla (LTU, 34)

Osman Chavez (HON, 27)

Gordan Bunoza (BIH, 23)

Sebastian Madera (POL, 26)

Michał Czekaj (POL, 19)

 

Tutaj podobnie jak wcześniej rotacja, jedynie Skerla będzie żelaznym rezerwowym.

 

 

Boczni pomocnicy:

 

Michał Szewczyk (POL, 19)

Maor Melikson (ISR, 27)

Patryk Marzec (POL, 20)

Patryk Małecki (POL, 23)

 

Sami Polacy :) Podstawowymi oczywiście będą Małecki i Melikson, ale młodzi Marzec i Szewczyk też będą dostawać swoje szanse.

 

 

Środkowi pomocnicy:

 

Cezary Wilk (POL, 25)

Piotr Zemlo (POL, 16)

Gervasio Nunez (ARG, 23)

Radosław Sobolewski (POL, 34)

Łukasz Garguła (POL, 30)

Daniel Brud (POL, 22)

 

Gra zawodników będzie zależeć od meczu - bowiem na mecze ligowe mam taktyke z dwoma defensywnymi pomocnikami, a na pucharowe defensywny + rozgrywający :) Ale ogólnie każdy będzie miał szansę na grę, jedynie mniej dostanie młody Zemlo który ma jeszcze czas.

 

 

Napastnicy:

 

Rafał Boguski (POL, 27)

Dawid Nowak (POL, 26)

Alfreo Finnbogason (ISL, 23)

Tomasz Frankowski (POL, 37)

 

Wielka rywalizacja, oraz oczywiście wielka rotacja - każdy dostanie szansę na grę.

Odnośnik do komentarza

Podsumowanie lipca: (2 pozostałe mecze)

 

27.07.2011 - Wisła Kraków 3:0 KRC Genk (Rafał Boguski, Maor Melikson, Sebastian Madera)

30.07.2011 - Wisła Kraków 4:1 Górnik Zabrze (Alfreo Finnbogason x3, Dawid Nowak)

 

Bardzo udany miesiąc dla nas, pokonaliśmy dwa razy Bangor City, pokonaliśmy również w kolejne fazie KRC Genk i to aż 3:0, co daje nam spory komfort przed rewanżem w Belgii. Debiut w ekstraklasie też bardzo udany, wysoki wynik, pewna wygrana i hattrick naszego nowego nabytku. Pozostaje się tylko cieszyć :)

Odnośnik do komentarza

@lew - dzięki. Hehe,, też mam taką nadzieję :)

 

Podsumowanie sierpnia:

 

03.08.2011 - KRC Genk 2:2 Wisła Kraków (Osman Chavez, Rafał Boguski)

Pareiko - Celeban Chavez Madera (29' Bunoza) Diaz - Wilk Nunez Małecki Melikson - Boguski Nowak

 

06.08.2011 - ŁKS Łódź 0:1 Wisła Kraków (Michał Szewczyk)

Pareiko - Celeban Chavez Jaliens (37' Bunoza) Lamey (45' Sobolewski) - Wilk Brud Melikson (75' Małecki) Szewczyk - Finnbogason Frankowski

 

13.08.2011 - Wisła Kraków 2:0 Polonia Warszawa (Rafał Boguski, Michał Szewczyk)

Pareiko - Celeban Madera Bunoza Diaz - Wilk Brud Melikson Małecki (62' Szewczyk) - Finnbogason (45' Boguski) Nowak

 

17.08.2011 - Puchar Mistrzów Baraż - Wisła Kraków 6:0 Maccabi Hajfa (Frankowski, Chavez, Melikson, Garguła, Wilk, Boguski)

Pareiko - Celeban Madera Chavez Diaz - Wilk Garguła (65' Brud) Melikson Nunez - Frankowski (75' Finnbagosan) Boguski

Bramki z meczu:

 

20.08.2011 - Ruch Chorzów 1:1 Wisła Kraków (Dawid Nowak)

Pareiko - Celeban Madera Chavez Lamey - Brud Sobolewski (45' Wilk) Szewczyk (79' Melikson) - Boguski (45' Nowak) Finnbogason

 

24.08.2011 - Puchar Mistrzów, Baraż - Maccabi Hajfa 2:0 Wisła Kraków

Pareiko - Celeban (45' Czekaj) Madera Chavez Diaz - Wilk Nunez Szewczyk Melikson - Frankowski (79' Nowak) Finnbagosan

 

27.08.2011 - Śląsk Wrocław 4:1 Wisła Kraków (Alfreo Finnbagason)

Pareiko - Celeban Madera (56' Brud) Bunoza Lamey - Zemlo (45' Garguła) Melikson (55 Szewczyk) Nowak - Boguski Finnbagason

 

31.08.2011 - Wisła Kraków 1:1 Lechia Gdańsk (Gordan Bunoza)

Pareiko - Czekaj Madera Bunoza Lamey (71' Celeban) - Brud Melikson Wilk Nunez - Boguski (45' Finnbagosan) Nowak (71' Sobolewski)

 

 

W sierpniu masa meczy, pod względem pucharów wypadły one znakomicie, zagramy w lidzę mistrzów. A w grupie zmierzymy się z CSKA Moskwa, Arsenalem Londyn i Olimpiakosem Pireus, o awans będzie ciężko, ale o gre w lidze europejskiej już nie, myślę, że damy radę. W ekstraklasie nie najlepiej, straciliśmy prosto punkty z Ruchem i Lechią, nie mówiąc już o meczu ze Śląskiem. Następne mecze postaram się opisywać jakoś bardziej szczegółowo. :)

Odnośnik do komentarza

@ DamianJB - dzięki - Szewczyk KLIK

 

Wrzesień 2011

 

10.9.2011 - Zagłębie Lubin 0:1 Wisła Kraków (Gervasio Nunez)

Pareiko - Celeban Madera Bunoza (88' Chavez) Lamey - Sobol Brud Melikson (45' Finnbagosan) Mały - Boguś Nowak

 

14.9.2011 - LM Grupa D - Wisła Kraków 0:0 Olimpiakos Pireus

Pareiko - Celeban Madera Bunoza Lamey - Brud (45' Sobol) Nunez (90' Guła) Melikson Szewczyk - Franek Boguś (75' Finnbagason)

 

17.9.2011 - Wisła Kraków 2:0 Widzew Łódź (Rafał Boguski, Dawid Nowak)

Pareiko - Lamey (45' Celeban) Madera (88' Bunoza) Chavez Diaz - Wilk Sobol Melikson Nowak - Boguski (77' Franek) Finnbagason

 

 

Trzy mecze dość udane po wynikach, ale styl gry nie najlepszy niestety. Najbardziej żałuje meczu z Olimpiakosem, mogliśmy się pokusić o zwycięstwo, ale wyszło jak wyszło. A teraz się zastanawiam czy już nie załatwić sobie wykupienia Nuneza :) Chyba będę musiał o tym pogadać z Bogusławem Cupiałem.

Odnośnik do komentarza

Wrzesień 2011 cz.2

 

21.9.2011 - Puchar Polski - Zawisza Bydgoszcz 1:1 pk. 4:2 Wisła Kraków (Tomasz Frankowski)

Pareiko - Jovanovic Skerla Chavez Diaz - Wilk (106' Sobol) Zemlo (90' Bunoza) Szewczyk Nunez - Franek Finnbagason

 

24.09.2011 - Wisła Kraków 4:0 GKS Bełchatów (Dawid Nowak, Gervasio Nunez, Tomasz Frankowski, Alfreo Finnbagason)

Pareiko - Celeban Chavez Madera Lamey - Melikson (67' Frankowski) Wilk (23' Brud) Sobol Nunez (67' Finnbagason) - Boguś Nowak

 

28.09.2011 - LM Grupa D - Arsenal Londyn 2:0 Wisła Kraków

Pareiko - Jovanovic Chavez Madera Diaz - Melikson (72' Garguła) Sobol Nunez (45' Boguś) Nowak (86' Lamey) - Finnbagason Franek

 

Druga część września mniej udana, odpadliśmy z Pucharu Polski w kompromitującym stylu, oraz przegraliśmy w Lidze Mistrzów, ale akurat to było nieuniknione. Jedyne co cieszy to kolejne 3 punkty w Ekstraklasie, jesteśmy liderami, na równi punktowo ze Śląskiem Wrocław.

Odnośnik do komentarza

@ Adrian - nie ma problemu - Ale.. jest właśnie jedno ale :) Będę mógł dawać tabelkę dopiero od grudnia - ponieważ te mecze co teraz dodaje już zagrałem :) Także od grudnia będę wrzucał tabele.

 

 

Listopad 2011 cz.1

 

Udało się! Po zwolnieniu byłego selekcjonera Polski u21 postanowiłem złożyć podanie o tą posadę. Boguś zgodził się abym w razie czego był selekcjonerem i trenerem. I udało się, Franzu Smuda zaproponował mi tą posadę, bez nawet chwili opóźnienia ją przyjąłem.

 

01.10.2011 - Korona Kielce 0:0 Wisła Kraków

Pareiko - Celeban (45' Sobol) Madera Chavez Diaz - Lamey Melikson (62' Nowak) Brud (45' Boguski) Nunez - Finnbagason Franek

 

05.10.2011 - Legia Wraszawa 1:2 Wisła Kraków (Dawid Nowak, Maor Melikson)

Pareiko - Lamey Madera Chavez Bunoza - Mały Sobol (70' Brud) Melikson Nunez (65' Boguski) - Finnbagason Nowak (65' Garguła)

 

08.10.2011 - Eliminacje ME U-21 - Polska U-21 2:1 Czechy U-21 (Jan Pawłowski x2)

Skorupski - Kędziora Kamiński (90' Czekaj) Krychowiak Stulin - Tymiński (45' Dąbrowski) Salamon Kupisz Żyro - Pawłowski Sobiech

 

15.10.2011 - Wisła Kraków 2:0 Cracovia Kraków (Patryk Małecki, Tomasz Frankowski)

Pareiko - Celeban Chavez Madera Diaz - Małecki Melikson (52' Boguski) Sobol Nunez (62' Brud) - Finnbagason (62' Franek) Nowak

 

 

Ależ miesiąc :) Jedynie remis z Koroną troche martwi, ale i tak jest nieźle. Bardzo udany debiut w Polsce U-21, wygraliśmy z Czechami pewnie, 2:1. Sklepaliśmy dwóch odwiecznych rywali - Legie oraz Żydków, co najbardziej cieszy o sile naszego zespołu stanowią głównie Polacy i idzie im całkie nieźle

Odnośnik do komentarza

wybaczcie, tam wyżej też powinien być październik :)

 

Październik 2011 cz. 2

 

19.10.2011 - LM Grupa D - Wisła Kraków 0:0 CSKA Moskwa

Pareiko - Celeban Chavez Madera Diaz - Małecki (51' Boguski) Nunez (45' Sobol) Melikson (64' Brud) Nowak - Finnbagason Frankowski

 

22.10.2011 - Lech Poznań 1:2 Wisła Kraków (Rafał Boguski, Alfreo Finnbagason)

Pareiko - Clebena Chavez Jovanovic Diaz - Małecki (90' Lamey) Sobol Melikson (74' Garguła) Nunez - Finnbagason Frankowski (13' Boguski)

 

29.10.2011 - Wisła Kraków 3:1 Podbeskidzie Bielsko-Biała (Rafał Boguski, Alfreo Finnbagason)

Jovanic - Celeban Jovanovic (47' Madera) Jaliens Diaz - Małecki Melikson (69' Finnbagason) Sobol (69' Brud) Garguła - Boguski Nowak

 

Remis z CSKA i 6 punktów zdobytych w meczach Ekstraklasy :) Znakomicie. Dobrze, bo wreszcie po dłuższej przerwie zaczął strzelać Finnbagason, oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza

Listopad cz. 1

 

02.11.2011 - LM Grupa D - CSKA Moskwa 4:0 Wisła Kraków

Pareiko - Celeban Chavez Jaliens (66' Madera) Diaz - Małecki Sobol Melikson (61' Brud) Nunez (45' Franek) - Finnbogason Nowak

 

05.11.2011 - Jagiellonia Białystok 0:1 Wisła Kraków (Tomasz Frankowski)

Pareiko - Jovanovic Madera Jaliens (66' Chavez) Diaz - Melikson (70' Brud) Wilk Nunez (59' Małecki) Nowak - Boguski Finnbogason

 

12.11.2011 Eliminacje ME U-21 - Polska U-21 1:0 Niemcy U-21 (Michał Żyro)

Bednarek - Lisowski Czekaj Kamiński Pielak - Gardawski (65' Tymiński) Krychowiak (15' Dąbrowski) Możdżen Żyro - Pawłowski (70' Teodorczyk) Sobiech

 

15.11.2011 - Towarzyski - Polska U-21 3:0 Turcja U-21 (Artur Sobiech, Jan Pawłowski, Jakub Kosecki)

Bednarek (70' Skorupski) Cuper (57' Lisowski) Kamiński Czekaj Matras (70' Oleksy) - Gardawski (45' Żyro) Tymiński (71' Zwoliński) Salamon (68' Możdżeń) Kupisz (57' Kosecki) - Teodorczyk (51' Pawłowski) Sobiech (70' Pielak)

 

 

Wielki zawód po meczu z CSKA, rozumiem przegrać ale nie w takich rozmiarach :( W ekstraklasie bezbarwne zwycięstwo z Jagiellonią. Jedynie Polska spisała się bardzo dobrze, pokonaliśmy Niemców, naszego głównego rywala w walce o ME (Niemcy mają 13 pkt, My 10).

Odnośnik do komentarza

Listopad cz. 2

 

19.11.2011 - Wisła Kraków 1:1 ŁKS Łódź (Rafał Boguski)

Pareiko - Celeban Jaliens Jovanovic (79' Chavez) Diaz - Małecki Wilk Sobol (79' Guła) Nowak - Boguski (67' Finnbogason) Frankowski

 

23.11.2011 - LM Grupa D - Olimpiakos Pireus 0:3 Wisła Kraków (Tomasz Frankowski x2, Dawid Nowak)

Pareiko - Celeban Chavez Jaliens (87' Madera) Diaz - Małecki Wilk Nunez (89' Boguski) Nowak - Finnbogason (45' Sobol) Frankowski

 

26.11.2011 - Górnik Zabrze 4:1 Wisła Kraków (Cezary Wilk)

Pareiko - Celeban (49' Boguski) Chavez Madera Diaz - Małecki Wilk Nunez (45' Sobol) Nowak (45' Jovanovic) - Finnbogason Frankowski

 

UDAŁO SIĘ! Jesteśmy o krok od gry w 1/16 Ligi Europejskiej, wystarczy tylko, że CSKA Moskwa pokona w ostatniej kolejce Olimpiakos, lub My conajmniej zremisujemy z Arsenalem :) Oczywiście dobra gra w pucharach przełożyła się na cienką grę w lidze, kompromitacje z Górnikiem i ŁKS-em, ehh. No bywa :)

 

 

Tabela ligowa - KLIK

 

Grupa LM - KLIK

Odnośnik do komentarza

Grudzień 2011

 

03.12.2011 - Polonia Warszawa 0:3 Wisła Kraków (Dawid Nowak, Tomasz Frankowski)

Pareiko - Celeban Chavez Jaliens Diaz - Małecki (70' Frankowski) Melikson (64' Boguski) Wilk Nunez (51' Sobol) - Finnbogason Nowak

 

 

07.12.2011- WISŁA KRAKÓW 3:1 ARSENAL LONDYN (Osman Chavez, Maor Melikson, Rafał Boguski)

Pareiko - Celeban (45' Jaliens) Chavez Madera Diaz - Wilk Nunez Melikson Małecki - Frankowski (85' Nowak) Boguski

 

10.12.2011 - Wisła Kraków 2:1 Ruch Chorzów (Alfreo Finnbogason, Dawid Nowak)

Pareiko - Jovanovic Chavez Jaliens (63' Madera) Lamey - Melikson (74' Brud) Garguła (69' Małecki) Sobol Nowak - Finnbogason Boguski

 

17.12.2011 - Wisła Kraków 3:1 Śląsk Wrocław (Rafał Boguski, Michał Szewczyk, Gervasio Nunez)

Pareiko - Jovanovic Chavez (79' Bunoza) Jaliens Diaz - Melikson (73' Brud) Sobol Garguła (45' Szewczyk) Nunez - Finnbogason Boguski

 

 

Znakomita forma w końcówce jesiennej rundy. 9 punktów w ekstraklasie z zajefajnym stylu, + oczywiście wygrana z ARSENALEM LONDYN! Chyba największa niespodzianka tej fazy grupowej, jako jedyni pokonaliśmy wielki Arsenal :) Niestety, nie starczyło to na awans, albowiem CSKA Moskwa wygrało z Olimpiakos dość szczęśliwie, 4:3 :/ Cóż, pozostaje się zadowolić Ligą Europejską. Odbyło się już również losowanie 1/16, los okazał się dla nas szczęśliwy zagramy z FC Kopenhagą. Co ciekawe, w lidze europejska gra także..... Real Madryt!.

 

 

Tabela Ekstraklasy - KLIK

 

Grupa LM - KLIK

Odnośnik do komentarza

W zimowym okienku doszło do paru zmian.

 

Klub opuścili:

Andrius Skerla (do Doxa Drama za 14 tys. £)

Kew jaliens (do NAC Breda za 10 tys. £)

 

 

Do klubu dołączyli:

Carmelo (wolny transfer) KLIK

Javi Flores (wolny transfer) KLIK

Moises (wolny transfer, będzie wypożyczony) KLIK

Alex Santiago (wolny transfer, będzie wypożyczony) KLIK

Patrice Noukeu (z Deinze za darmo) KLIK

Xabi Castillo (wolny transfer) KLIK

 

Podsumuwując wzmocniło nasz wielu Hiszpanów, chyba chcę iść w ślady wielkiej Barcelony, heh. Castillo będzie rywalem dla Diaza, bo niestety Lameya rywalem nazwać nie można :) Natomiast Carmelo oraz Flores wzmocnią rywalizację na skrzydle (Szewczyk i Marzec zostaną wypożyczeni) :) Noukeu prawdopodobnie zostanie podstawowym obrońcą, chociaż będzie musiał chwilkę poczekać - wcześniej grał w amatorskiej drużynie, pytanie czy da rade na szczeblu Ekstraklasy.

 

 

 

Sparingi:

 

22.01.2012 - Wisła Kraków 1:2 Pumas UNAM (Moises)

26.01.2012 - Wisła Kraków 1:1 River Plate (Javi Flores)

30.01.2012 - Wisła Kraków 0:0 Red Bull Salzburg

03.02.2012 - Wisła Kraków 0:2 LASK Linz

 

 

Sparingi tragiczne, oby tylko dalej było lepiej :/ Pierwszy oficjalny mecz zimowy zagramy u super puchar z Legią Warszawa. Kolejne mecz to już bój z Kopenhagą o 1/8 LE, oby się udało awansować :)

Odnośnik do komentarza

Styczeń 2012

 

11.02.2012 - SPP - Wisła Kraków 5:2 Legia Warszawa (Dawid Nowak, Osman Chavez, Sebastian Madera, Gervasio Nunez)

Pareiko - Celeban Chavez Madera Castillo - Noukeu Carmelo (84' Garguła) Flores (45' Nunez) Małecki - Finnbogason Nowak (67' Boguski)

 

15.02.2012 - 1/8 LE - FC Kopenhaga 0:0 Wisła Kraków

Pareiko - Celeban Chavez Madera Castillo - Nouekeu (45' Wilk) Brud Flores Małecki - Finnbagosan Nowak (79' Boguski)

 

22.02.2012 - 1/8 LE rewanż - WISŁA KRAKÓW 1:0 FC KOPENHAGA (Alfreo Finnbagason)

Pareiko - Celeban Madera Chavez Diaz (76' cz.k.) - Noukeu Nunez (45' Garguła) Flores (32' Boguski) Małecki - Finnbagason Nowak (76' Wilk)

 

 

Masakra :) Niby gramy w tej 1/8, ale tak szczerze mówiąc nie należał nam się ten awans. Strasznie ciężko się gra bez Meliksona (kontuzja), ale cieszy, że awansowaliśmy oczywiście. Z Legią mecz bez historii, wygraliśmy pewnie, aż nawet za pewnie, bo aż 5:2. W 1/8 LE spotkamy się z Athleticiem Bilbao, coś czuje, że się pożegnamy z tą edycją ligi europejskiej.

Odnośnik do komentarza

Marzec 2012

 

03.03.2012 - Lechia Gdańsk 1:3 Wisła Kraków (Dawid Nowak x2, Rafał Boguski)

Pareiko - Jovanovic Brud Madera Castillo - Wilk Moises (84' Diaz) Flores Carmelo - Boguski Nowak

 

07.03.2012 - 1/8 LE - Athletic Bilbao 3:1 Wisła Kraków (Dawid Nowak)

Pareiko - Celeban Chavez Madera Castillo - Noukeu Wilk Małecki (81' Flores) Melikson (45' Nunez) - Boguski Nowak

 

10.03.2012 - Wisła Kraków 2:1 Zagłębie Lubin (Gervasio Nunez, Patryk Małecki)

Pareiko - Jovanovic Chavez Brud Diaz - Gargula (69' Nunez) Wilk Flores (45' Carmelo) Małecki - Finnbahgason Frankowski

 

 

Tak jak myślałem, nie daliśmy rady Hiszpanom, chociaż mogliśmy albowiem Atletic od 30 minuty grał w 10, niestety nie wykorzystaliśmy tej szansy. Ekstraklasa bez zmian, chociaż był bardzo ciekawy mecz na szczycie - Wisła Kraków vs Zagłębie Lubin, w tamtej chwili Zagłębie zajmowało 2 miejsce :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...