Skocz do zawartości

Kupno FM 2012


geforc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, postanowiłem w końcu zakupić oryginalnego FMa 2012 i mam kilka pytań:

1. Czy te klucze "steam gift" z allegro po 35zł są pewne ? nie ma jakiejś blokady ? tak jak to w przypadku Battlefield 3 jest ? mozna je spokojnie kupic ?

2. W jakiej mniej więcej cenie jest FM w sklepach typu Media Markt, Saturn itp ??

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, postanowiłem w końcu zakupić oryginalnego FMa 2012 i mam kilka pytań:

1. Czy te klucze "steam gift" z allegro po 35zł są pewne ? nie ma jakiejś blokady ? tak jak to w przypadku Battlefield 3 jest ? mozna je spokojnie kupic ?

2. W jakiej mniej więcej cenie jest FM w sklepach typu Media Markt, Saturn itp ??

Ad.1. Ja kupiłem wczoraj właśnie klucz do FM'a STEAM z allegro za 38,9PLN i działa póki co :) Jakie blokady niby mogły by być?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

wedlug regulaminu steama jest to nie legalne, ale nie maja jak sprawdzic czy ty ten gift dostales czy go kupiles. Raczej nic ci nie grozi. Chyba ze gift byl kupiony z kradzionej karty kredytowej. Wtedy pewnie sie skonczy na blokadzie calego konta. Ja tez wczoraj kupilem fm jako gift, zobaczymy jak to bedzie

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Muszę odkopać, bo nie mogę założyć nowego tematu (fatal error).

 

Planuję kupić FM'a 12, naczytałem się o kluczach, steamach itd więc mam parę pytań.

1. Kupując wersję pudełkową gry muszę dokupić do niej coś jeszcze(klucz itp)?

2. Na czym polega aktywowanie gry przez steam?

3. Ostatnie i najważniejsze, może od tego powinienem zacząć. Znalazłem takie wymagania gry:

Minimalne wymagania sprzętowe:

 

Procesor: Windows XP: 1,4 GHz lub szybszy; Vista/7: 2,0 GHz lub szybszy

Pamięć operacyjna: Windows XP: 512 MB RAM; Vista/W7: 1 GB RAM

Dysk twardy: 2 GB

Karta grafiki: 128 MB Nvidia FX 5900 Ultra/Ati Radeon 9800 lub lepsze (starsze karty mogą wyświetlać mecze tylko w 2D, ale ich obsługa nie jest oficjalnie wspierana)

System operacyjny: Windows XP/Vista/7

 

Zdziwiłem się, że wymagania są tak małe, więc muszę zapytać się was z nadzieją, że ktoś ma takiego trupa jak ja.

Czy mój wyżej wymieniony trup o takich parametrach:

Procesor: 1,8 GHz

Pamięć operacyjna: 512 MB RAM

Karta grafiki: NVIDIA GeForce 7300 GS 256 MB

System operacyjny: Windows XP

pociągnie tą grę?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...