Skocz do zawartości

We dwóch raźniej...


kraven

Rekomendowane odpowiedzi

22 sierpnia - gramy arcyważny mecz z Rangersami. Z początku zdecydowana przewaga graczy z Glasgow, mogli i powinni prowadzić, ale co się nie stało wtedy, stało się później. W 26 minucie rzut rożny, piłkę wrzucał Davis a strzałem głową umieścił piłkę w siatce Naismith. Jeszcze przed przerwą tracimy drugą bramkę, dobre uderzenie z dystansu Jevalica i Kuciak był bez szans. W 66 minucie łapiemy kontakt - Vrdoljakbardzo dobrze podał do Blanco a ten trafił do siatki. W 74 minucie z boiska wylatuje gracz gospodarzy - More, od tej pory mamy przewagę, lecz jej nie wykorzystujemy - niestety. Przegrywamy na wyjeździe 1:2.

 

 

Puchar Mistrzów, Mistrzowie Baraż, 1 mecz.

Rangers Glasgow 2:1 Legia Warszawa

26' Steven Naismith 1:0

43'Nikica Jelavic 2:0

66'Ismael Blanco 2:1

74'John More cz.k.

75' Kouassi N'Goran ż.k.

76' Ivica Vrdoljak ż.k.

 

Kuciak - Rzeźniczak Astiz Benzoukane Atouba (45' N'Goran) - Gol (45' Stevanovic) Vrdoljak Milicevic (86' Kosecki) Radovic - Blanco Ljuboja

 

MotM: Steven Davis 7.9

Odnośnik do komentarza

Przyszedł czas na bój z SC Braga o ligę europejska, bałem się tych spotkań, ponieważ Braga 2 lata temu grali w finale tych rozgrywek.Pierwszy mecz graliśmy na wyjeździe gdzie chciałem utrzymać remisowy wynik .Przedmeczowe założenie wypełniło się z nawiązką , ponieważ wygraliśmy 2:0 przed rewanżem w Krakowie byłem pewien optymizmu .Bramki jednak padają późno , pierwsza z nich strzela Maor Melikson po stałym fragmencie gry w 71min.A Na koniec meczu swoja cegiełkę dokłada wyrastająca gwiazda- Michał Żyro.Jak widać nie taki diabeł straszny, jak go malują.Warto dodać ze sedzią meczu był znany polaką H.Webb.Zawodnikiem meczu został Melikson.

 

 

Puchar EURO 4.Runda Kwal.1Mecz

SC Braga 0:2 Wisła Kraków

Frk: 13,391

1' Isidoro (ż.k)

4' Pizzi (ż.k)

28' Koybasi (ż.k)

44' Jędrzejczyk (ż.k)

71' Melikson

89' Politevich (ż.k)

90+2 Żyro

Odnośnik do komentarza

Pomiędzy meczami o ligę mistrzów zagraliśmy z kolejnym beniaminkiem - Piastem Gliwice. W 10 minucie wychodzimy na prowadzenie, Boakye źle wybił piłkę, a Ljuboja zasadził bombę z woleja w okienko bramki. W końcówce, 88 minucie kolejna bramka spanjpera z Serbii, pewnie wykorzystał 100% sytuacje.

 

4 kolejka T-ME

Piast Gliwice 0:2 Legia Warszawa

10' Danijel Ljuboja 0:1

25' Fernando Cuerda ż.k.

62' David Healy ż.k.

68' Patryk Cuper ż.k.

88' Danijel Ljuboja 0:2

 

Kuciak - Grudniewski N'Goran Benzoukane (45' Astiz) Widejko - Gol Knezevic Kosecki Madej (73' Rybus) - Healy Ljuboja

 

MotM: Danijel Ljuboja 9.1

Odnośnik do komentarza

4 kolejka T-ME, gramy u siebie z Koroną Kielce .W 10min bramkę strzela Diaz , i wychodzimy na jedno bramkowe prowadzenie. Po rzucie rożnym Stano strzela nam bramkę do szatni. W przerwie meczu zawodnicy są podłamani , a Ja niewiele mogę zrobić. Na boisku widać było podłamanie moich zawodników , gdy już jednak się otrząśli drugi raz w tym meczu tracimy bramkę , strzela ją Straus . Taki wynik zostaje do końca meczu. Zawodnikiem meczu został Straus.

 

 

4 kolejka T-M Ekstraklasy

Wisła Kraków 1:2 Korona Kielce

Frk: 18,741

10’ Diaz

17' Korzym (ż.k)

27' Golebiewski (ż.k)

40' Sobolewski (ż.k)]

45' Stano

54' Straus

84' Woźniak (ż.k)

90' Jaliens (ż.k)

 

Jovanic - Modelski(Woźniak) Jaliens Bunoza Pawelec - Hanzel(Bruins) Nunez Malecki Melikson - Diaz Zyro

Odnośnik do komentarza

Rewanż na własnym stadionie z Rangersami, frekwencja dopisała, pojawiło się ponad 30 tysięcy kibiców. I mieli spore powody do zadowolenia, już 14 minucie w pole karne wrzucił Kosecki, z głowki w poprzeczkę uderzył Radovic jednak dobitka Blanco była już skuteczna. W 41 minucie mamy już 2:0, Blanco przymierzył z dystansu i byliśmy jedną nogą w upragnionej lidze mistrzów. Niestety, tuż przed przerwą, czerwoną kartkę zobaczył Astiz, wydaje mi się, że sędzia przesadił w tej decyzji, ale cóż, trzeba był grać. Moi zawodnicy długo i umiejętnie się bronili, aż do 85 minuty, wtedy to wschodząca gwiazda szkockiego footballu, John Fleck błysnął i zdobył bramkę uderzeniem z dystansu. W dogrywce przeważali gracze z Glasgow, ale nasi zawodnicy też mieli swoje szanse. Karne... i niestety, wyszło doświadczenie szkockich zawodników, nie pomylili się ani razu. A za to u mnie nie wykorzystali swoich karnych Stevanovic i Blanco. 5 minut do awansu.... ehhh tak niewiele :/

 

 

Puchar Mistrzów, Mistrzowie Baraż, Rewanż

Legia Warszawa 2:1 pk. 2:4 Glasgow Rangers

14' Ismael Blanco 1:0

29' Jelle Vosen ż.k.

41' Ismael Blanco 2:0

44' Iniaki Astiz cz.k.

75' Dzmitry Verkhovstov ż.k.

85' John Fleck 2:1

 

 

Kuciak - Rzeźniczak Astiz Benzoukane Atouba (75' Wasilewski) - Vrdoljak Stevanovic Kosecki (90' Rybus) Radovic - Blanco Ljuboja (45' N'Goran)

Odnośnik do komentarza

Mecz rewanżowy o awans do ligi europejskiej. Tak jak się spodziewałem , Braga wyszła ofensywnie nastawiona i od pierwszych minut chciała strzelić bramkę , jednak im to nie wychodziło. Łukasz Hanzel wykorzystując jedna z wielu kontr dał nam prowadzenie w 49min. Drużyna gości strzeliła bramkę dopiero w 61minucie , ale było już za późno na odrobienie straty.Zawodnikiem meczu został Politevich.

 

 

Puchar EURO 4.Runda Kwal.rewanż

Wisła Kraków 1:1 SC Braga

Frk: 26,636

38' Ritchie De Laet (ż.k)

49' Łukasz Hanzel

61' Ladji Keita

63' Soren Rieks (ż.k)

89' Ritchie De Laet (ż.k)(cz.k)

 

Pawłowski - Modelskie Jaliens Chavez Calderoni - Behrens Hanzel Nunez Malecki Melikson Mayer (Żyro)

Odnośnik do komentarza

Zaraz po porażce z Rangersami przyszedł czas na 5 kolejke T-ME, zagraliśmy z Ruchem Chorzów. W 29 minucie nieciekawa sytuacja.. Straka wbiegł w pole karne, i Bochenek sfaulował go, sędzie dyktuje rzut karny.. jednak go nie powinno być, mój obrońca robil wślizg gdy już i Straka i piłka była po za boiskiem :( Karnego pewnie wykorzystuje Grzyb. 6 minut później mamy 0:2, Zieńczuk wrzucił w pole karne, a swojego drugiego gola zdobył Grzyb. Jedyna bramka dla nas pada po indywidualnej akcji Healy'ego i bombie z dystansu.

 

5 kolejka T-ME

Legia Warszawa 1:2 Ruch Chorzów

29' Wojciech Grzyb 0:1

35' Wojciech Grzyb 0:2

45+1' Marcin Malinowski ktz.

56' David Healy 1:2

 

Kuciak - Bochenek (45' Wasilewski) Astiz N'Goran Atouba (60' Vrdoljak) - Gol Wolski Kosecki Rybus - Healy Ljuboja

 

MotM: Wojciech Grzyb 8.8

Odnośnik do komentarza

5 kolejka T-ME, gramy na wyjeździe z Olimpia Elbląg. Mecz na luzie , Już w 20 minucie bramkę zdobywa Żyro uderzeniem z półwoleja z prawej nogi . 12 minut później Żyro kapitanie zagrywa na wolne pole do Mayera a ten ze stoickim spokojem mija bramkarza i umieszcza piłkę w pustej bramce. W 51minucie znowu zamiana , Mayer swoim podaniem otwiera drogę do bramki , a Diaz na strzałem na pusta bramkę zdobywa gola. W 80minucie pada już ostatnia bramka meczu , którą strzela Diaz , piłka zanim wpadła do bramki odbiła się jeszcze od słupka. Zawodnikiem meczu został Cristian Diaz

 

 

5 kolejka T-M Ekstraklasy

Olimpia Elbląg 0:4 Wisła Kraków

Frk: 3,716

20' Żyro

32' Mayer

32' Szczepanik (ż.k)

46' Pawelec (ż.k)

51' Diaz

70' Wojciechowski (ż.k)

80' Diaz

86' Dremlyuk (ż.k)

 

Jovanic - Lamey Jaliens(Javanovic) Pawelec Calderoni - Behrens(Melikson) Jedrzejczyk Malecki(Bruins) - Zyro Mayer

Odnośnik do komentarza

6 kolejka T-ME, wreszcie dobry mecz, zagraliśmy na wyjeździe z Lechią Gdańsk. Już w 8 minucie, Stevanovic wywalczył rzut karny i Blanco zamienił go na bramkę. Druga bramka to już znakomite uderzenie Stevanovica który wyrasta na bohatera tego meczu. W 35 minucie Lechia łapie kontakt, z autu piłkę wybijał Norambuena, a głową do siatki ją wbił Lukjanovs. Jeszcze przed przerwą ustalamy wynik meczu, dobra dośrodkowanie Rybusa na bramkę zamienia Ljuboja. Gonimy czołówkę :)

 

6 kolejka T-ME

Lechia Gdańsk 1:3 Legia Warszawa

9' Luka Vucko ż.k.

9' Ismael Blanco 0:1

19' Dalibor Stevanovic 0:2

34' Marcin Wasilewski ż.k.

35' Ivan Lukjanovs 1:2

41' Danijel Ljuboja 1:3

44' Danijel Ljuboja ż.k.

61' Chakib Benzoukane ż.k.

74' Łukasz Nadolski ż.k.

82' Sergejs Kożans ktz.

80' Marcin Wasilewski ktz.

85' Janusz Gol ż.k.

 

Kuciak - Wasilewski (80' Vrdoljak) N'Goran Astiz Benzoukane - Gol Stevanovic Milicevic (65' Radovic) Rybus - Blanco Ljuboja

 

MotM: Dalibor Stevanovic 8.1

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...