Skocz do zawartości

CM 03/04 Update 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie poza konkursem. Da mi ktoś namiar do darmowego pobrania CM 03/04? Niestety moja org płytka nie nadaje się do użytku ;/ Będę bardzo wdzięczny

 

 

 

 

Kontaktowałem się ostatnio z BGS i bardzo możliwe, że będzie nasza gra dostępna do pobrania za friko :) Gra już niedługo zejdzie ze sprzedaży i będzie dostępna jako freeware, o ile chińczycy się zgodzą.

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie poza konkursem. Da mi ktoś namiar do darmowego pobrania CM 03/04? Niestety moja org płytka nie nadaje się do użytku ;/ Będę bardzo wdzięczny

 

 

Kontaktowałem się ostatnio z BGS i bardzo możliwe, że będzie nasza gra dostępna do pobrania za friko :)

 

Było by ekstra. Mam org płytkę CM 4, ale z CM 03/04 ta gra to porażka. Statystyki graczy wcale się nie zmieniają mimo treningów. CM 03.04 jest najlepszy. Jest lepszy nawet niż te nowoczesne FMy

Odnośnik do komentarza

W jaki sposób mogę wczytać bazę i pokombinować z edytorem?

PS: Na kiedy spodziewany jest update?

 

Możesz go wczytać edytorem CMa lub PreGame. Na kiedy spodziewany jest update? Już wkrótce, właśnie dalej nad nim pracuje :) Oto moja odpowiedź :) Nie chcę rzucać terminami, ale ekscytacja naprawdę rośnie z minuty na minute ;)

Odnośnik do komentarza

Szkodi mam pomysł na to żeby kluby nie sprowadzały szrotu z zzagranicy :) Może nie jest on z górnej półki ale ostatecznie możesz to zastosowac. Po prostu nie dołączaj Polski do UE i zostaw limit 5 graczy z zagranicy i wtedy kluby może nie będą aż tak sprowadzac mało wartosciowych graczy :)) Kto będzie chciał jednak grac z normalnymi opcjami to je sobie po prostu ustawi.

Odnośnik do komentarza

To nieco bylaby akcja pokroju z deszczu pod rynne. Teraz naprawde juz to zle nie wyglada. Wiekszosc klubow nie posiada az tak wielkich srodkow finansowych na zakupy (potentaci maja po 100-200k max), a niektore maja dlugi I nic na transfery gotowkowe. Efekt jest jeden - sciagani sa zawodnicy na prawie bosmana I wolni agenci. Czesto dzieje sie tez tak, ze szukaja oni zawodnikow krajowych lub naszych grajacych za granica.

 

We wczorajszej symulacji np Lechia sciagnela Irakijczyka, Jaga Nigeryjczyka, Wisla podpisala kontrakt z gruzinskim bramkarzem, a kilka innych klubow poszlo w jakies talenty z -1PA, ktore znajdowaly sie na wolnym transferze. To zawsze bedzie I nie wyeliminujemy tego w 100% czeszac baze co dnia. Musze dodac jednak, ze mialem odpalona TYLKO lige polska na duzej bazie, a wiec przy okazji odpalenia gry z innymi ligami prawdopodobnosc sciagniecia megaperelki za darmo zmaleje. Zostanie wiec sciaganie wolnych Polakow I perelek z klubow II-ligowych.

 

Naprawde wyglada to megalepiej niz wczesniej. Faktem jest, ze kazdy kraji liga ma swoje oddzialywanie na drugi itd.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie wszystkich ktorzy wyczekuja na update.

 

Po kilku tygodniach udalo się nadrobic wiekszosc tego co zostalo utracone przy problemie z baza. Sklady zostaly zaktualizowane w Ekstraklasie, I lidze i niektorych klubach II ligi. Udalo się również pozbyc zawodnikow nie grajacych już w pilke, a więc w II lidze w zaleznosci od klubu znajdziecie kilku do kilkunastu zawodnikow (pelne sklady sa np w Polkowicach, Rakowie, Wisle Plock, Resovii i kilku innych).

 

Jedyne co zostalo to przeczesanie jeszcze listy wolnych zawodnikow.

 

Betatesterzy otrzymaja plik do testowania zapewne dziś wieczor lub w nocy, a więc jestesmy blisko.

 

Otrzymuje prywatne wiadomosci jak bedzie wygladac I liga i czy zdjalem play-offy z trybu gry. Niestety nie jestem w stanie tego zrobic ze wzgledu na kod gry. Podobnie jest z 14sto zespolowa T-Mobile Ekstraklasa. W Ekstraklasie więc zobaczycie wszystkie zespoly, ktore utrzymaly się w lidze w tamtym sezonie (a więc bez Pogoni i Piasta), podobnie w I lidze (wraz z Piastem, Pogonia i 2 zwyciezcami II lig - Okocimskim i Miedzia). GKS Tychy i Stomil Olsztyn zacznie więc w nizszej lidze, ale testy pokazaly, ze niemal zawsze po 1 sezonie awansuja na zaplecze T-ME.

 

Pozostaje więc kosmetyka, wytkniecie bledow przez betatesterow (ktorym w tym miejscu chcialbym znow podziekowac) i jestesmy gotowi na pierwsza publikacje.

 

Więc ktory z was chce poprowadzic Bytovie czy Ruch Zdzieszowice do pierwszego spektakularnego mistrzostwa kraju?

Odnośnik do komentarza

Testy ruszyly pelna para.

 

Nasza ekipa betatesterow już po ponad dniu testowania pokazala mi dosc duza ilosc bledow lub niedorobek, ktore caly czas sa usuwane. Staramy się ukonczyc wszystko jak najszybciej i nasza polska łatka trafi na wasze piece by pograc w odswiezonej lidze kopanej. To już koncowka, a więc zagladajcie tu czesciej bo pojawia się tutaj skriny i zapewne nowy temat o udpacie, wraz z jego publikacja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...