Skocz do zawartości

CM 03/04 Update 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Jak już pisal Mlynek na razie to ligi polskie. Oryginalnie mial ten update miec inne ligi zagraniczne, ale wszystko co tam było zrobione poszlo się rypac, gdy posypala się nam baza.

 

O ile uda mi się w tym miesiacu podkupic nowy sprzet to ligi zagraniczne beda dodawane szybko i systematycznie.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedna kwestia mnie intryguje.

Może dość głupie sprawa i z pozoru błaha, ale często na nia zwracam uwagę jak gram.

Chodzi mi o spalone, a konkretnie o to, że zatrzymuje sie akcję kiedy piłka idzie do zawodnika X a zawodnik Y jest na spalonym.

Da się to wyeliminować ? Jakieś wytyczne wprowadzić dla sedziów ?

Odnośnik do komentarza

To Ekonomia gry. Wszystko zalezy od reputacji ligi, druzyny, samego zawodnika, jego formy itp.. Np w naszym updacie Lewy kosztuje na dzien dobry 10.25mln Euro, a najlepsi w Ekstraklasie po 3-4 banki. Co zauwazylem przy updacie to to, że polskie ekipy nie pakuja milionow Euro na transfery bo ich po prostu nie maja, ale dopóki dopoty nie wysprzedaja swoich najlepszych za granice. Najlepsze jednak jest to, że przez puierwsze dwa testowe sezony najwieksze transfery poza kraj to Jaliens za 100k do Holandii i o ile dobrze pamietam to Nakoulma za 1,5mln do Francji. Innych ogromnych gotowkowych transferow nie było, ale ja nie odpalalem innych lig niż Polska. Sa co prawda malutkie transfery na Ukraine, Slowacje czy Czechy, ale to tyle ;)

 

To kwestia ustawienia reputacji ktora dawniej moim zdaniem byla grubo przesadzona i zaniedbana przez research.

Odnośnik do komentarza

Już niedlugo Panowie. Dodane zostaly nowe nagrody typu 11stka kolejki, sezonu, najlepszy obcokrajowiec czy zawodnik na danej pozycji.

 

Jedynym minusem ktotego chyba nie uda mi się rozstrzygnac jest silnik gry ktory traktuje np Tomka Frankowskiego jako tego niepotrzebnego w ogole w Jadze mimo wysokiej reputacji czy oczywiscie umiejetnosciom jakie posiada.

Odnośnik do komentarza

Moje pytanie brzmi jak juz bedzie wszystko gotowe i zabierzecie sie za ligi zagraniczne ,niemiecka,wlsoka,hiszpanska czy angielska to wiadomo niezaktualizujecie wszystkiego bo to nierealne (a szkoda)ale wracajac do pyt to w/w lig zawodnicy(Sneijder,Ronaldo,Rooney,Gomze,Totti,Messi,Nani i wszyscy inni) nie beda mieli aktualnego wieku ,zostana te ze starego upa? kurka szkoda ze nie mozna wszytskiego zrobic na cacy ale coz wazne ze liga polska bedzie git :) w jakim terminie mozna spodziewac sie linka?

Odnośnik do komentarza

Nie za bardzo rozumiem pierwsza czesc Twojej wypowiedzi mario ;) Bedziemy oczywiscie aktualizowac reszte lig, ale najpierw robic czystki po ktorych zaczyna sie prawdziwa zabawa udpatowania. Przeciez w bazie sa jeszcze takie gwiazdy jak Davids ;)

 

Wiek beda mieli tak samo cofniety jak nasi rodzimi kopacze wiec o to sie nie bojcie :) pytanie czy na dzien dobry powinnismy sie zajac najwiekszymi zespolami globu czy jechac lige po lidze?

 

A co do daty to nie wpisuje jej bo juz za czesto ja wpisywalem tutaj. Najwazniejsze jest to, ze juz konczymy nasza lige.

Odnośnik do komentarza

W pierwszej czesci chodzi mi o to ,ze nie dacie rady zaktualizowac wszystkiego ,bo to zbyt czasochlonne zajelo by wam to pare lub parenascie miesiecy i potem znow Polska liga byla by ,nie zaktualizowana ,a co do wieku graczy z innych lig to jak cofniecie ich latka?kazdemy osobno ?moim zdaniem to nierealne by sie wyrobic w tym roku :P

Odnośnik do komentarza

W samym CMie jest pewnie z 200 tysiecy zawodnikow, wiec wszystkiego nie da sie niestety zrobic od tak. Wiek w ligach polskich byl zmieniany manualnie I tak tez bedzie zmieniany w innych ligach. To zajmuje sekunde przy okazji zmieniania atrybutow czy pozycji co I tak robie.

 

Co do tempa updatowania to wiemy wszyscy jak to teraz wyglada. Jest wolno, od kilku miesiecy pracuje sam, ale gdyby znalazl sie ktos do pomocy to zawsze przyspiesza caly proces. Do tego jak juz mowilem kilkukrotnie zamierzam zainwestowac w nowy komputer, ktory umili aktualizacje. Do konca roku mam nadzieje zrobic jeszcze z 2-3 ligi lub 4 wspomniane przez Ciebie wyzej, ale niekompletne (tylko czolowe zespoly). Wszystko bedzie zalezec od ilosci sciagniec update'a, jego popularnosci I waszej pomocy I wsparciu w researchu czy samej aktualizacji.

 

Jeszcze raz wspomne, ze najtrudniejsze jest wywalanie wszystkich starych pilkarzy z bazy bo dodawanie nowych I samo przesuwanie z klubu do klubu to maly pikus w porownaniu do poprawiania wszystkiego.

 

Bedziemy sie starac zrobic to jak najlepiej, a nasza rodzima liga to zawsze bedzie dla nas priorytet.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...