Skocz do zawartości

GPRO - sezon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Na miecie piąty, a może mogło być wyżej gdyby, nie zasrany Litwin co mnie blokował :/. W dodatku o 30 litrów za dużo paliwa wziąłem. Na koncie mam niecałe 3 mln, a na naprawy muszę wydać ponad 17 :/. Ciężko !!. Następny wyścig ze spalaniem Low. Może na jeden pit się uda :-k

 

165l wystarczyłoby mi na ten wyścig :o o 35l za dużo zatankowałem

 

Zużycie części, jak myślicie co wymieniać. Myślę nad silnikiem, skrzynią, zawieszeniu i może elektronice. A może czegoś nie wymieniać?

 

Elektroniki nie wymienaj (jeszcze ze dwa wyścigi wytrzyma). Resztę raczej tak, bo następny wyścig będzie po raz pierwszy na tym torze i nie wiadomo jakie tak jest zużycie częsci. Mam nadzieję, ze mniejsze niż w Holandii

Odnośnik do komentarza

Następny wyścig jadę na ESkach na dwa pity.

 

Heh, mam dwa wyjścia, albo zaryzykować i wymienić części które zepsują się na bank, a zostawić skrzynię i zawieszenie na 75%, albo wymienić wszystko. Heh, z jednej strony, może wytrzymają, z drugiej, warto by jakieś konkretne punkty zdobyć bo sponsorzy. Heh, mam zabitego gwoździa.

 

EDIT: Na korzyść ESek przemawia dość łatwe wyprzedzanie, a na korzyść softów na jeden pit długi czas pitu

 

EDIT: Chyba, że ESki na jeden pit :o ale to już masakryczne ryzyko

Odnośnik do komentarza
Mój sponsor jest na 90%, ale konkurencja jest daleko w tyle (45%), więc powinienem podpisać kontrakt po GP Anglii.

a mnie wy/////ał sponsor . podpisal z innym na 92 % ;/ : (

 

Zrobilem juz quale. w practice czasy 1.20.800- 900 s: ) a w Q1 znow na push the car to the limit 1.21.450 . coz trudno sie mowi. 2Q juz calkiem calkiem z keep car on the track i 110 litrow. 1.23.700 : ) bardzo dobrze . ale 1Q mnie zawiodll . juz nie daja push the car to the limit :D pieprze to . cos bledy ostatnio poczynia :D

moj setu p

 

550 600 730 410 585 610 110 Soft

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...