Skocz do zawartości

Powrót z zaświatów


gierobak

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny ponury dzień w moim życiu... od kilku tygodni nie mogę znaleźć pracy, czekają rachunki za mieszkanie (prąd, gaz itd.), a dziś do tego rzuciła mnie dziewczyna, bo poznała jakiegoś nieźle zarabiającego Dja! Miałem nie używać swoich kontaktów do załatwiania własnych spraw, ale chyba nie ma wyjścia...czas zadzwonić do szanownego wuja Pawła.

 

-Halo - odpowiada głos po drugiej stronie.

-Wujek Paweł? - pytam niepewnie.

-Tak.

-Kamil mówi z tej strony, bratanek Twój.

-O, Witaj Kamilu, dawno się nie odzywałeś.

-Tak wiem. Niestety dzwonię nie, aby pogadać co u wuja, ale dlatego, bo potrzebuję pomocy. - Wypowiedziałem jednym oddechem.

-Rozumiem...chodzi o kasę?

-O kasę...o to też. Ale potrzebuję pracy.

-Skończyłeś chyba studia i nikt Cię nie chce zatrudnić?

-Szukałem różnych miejsc - dziennikarstwo, trenerka juniorów, sędzia...ale później zwalniali.

-Dobra, spotkajmy się jutro w Legia Sport@Restaurant. Umówimy tam warunki kontraktu.

-Ale jakiego kontraktu?

-Zwolniłem niedawno Urbana, potrzebuję trenera, potrzebujesz kasy, więc wezmę Ciebie zamiast dawać jakąś olbrzymią pensję komuś innemu.

-E....ok.

-Bądź o 15, do zobaczenia.

-Na razie.

 

Takiego obrotu sprawy się nie spodziewałem. Miałem nadzieję na pracę gdzieś w biurze przy klubie czy coś...a tymczasem zostanę trenerem Legii!

 

(Wiem, wiem, wstęp trochę sztywny, ale będę prowadził w trakcie kariery tylko raporty meczowe + statystyki, więc nie wysilałem się tutaj, przepraszam :P )

Odnośnik do komentarza

26 lipca 2010

 

Jestem w Legii już miesiąc. Dokonałem kosmetycznych zmian w zespole. Ściągnąłem z wolnego transferu dwóch Białorusinów - doświadczonego Vyacheslava Hleba i mniej znanego Vladimira Yurchenkę. Wzmocniłem też środek boiska, Brazylijczykiem Andrade. Za 1,7 mln odszedł od nas Maciej Rybus, który pragnął grać w Anglii. Przeszedł do Reading.

 

Sparingi:

24.06.2011 vs Legia II (D) 3:0 [Mezenga 2x, Cabral]

6.07.2011 vs Aston Villa (D) 2:2 [Radovic, Rybus]

12.07.2011 vs Borussia (D) 1:4 [Dankowski]

20.07.2011 vs Reggina (D) 3:0 [Vrdoljak, Mezenga, Kamiński]

25.07.2011 vs Świt (D) 2:0 [Vrdoljak 2x]

 

No to czas zacząć ligę! Na pierwszy ogień Arka, potem Wisła Kraków!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...