Skocz do zawartości

Włoska Robota


Bartekrzem

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Witajcie po prawie dwumiesięcznej przerwie. Niestety nie dodawałem wpisów tak długo z powodu braku czasu na grę, miałem matury oraz inne ważniejsze od FM`a sprawy. Teraz jednak kiedy moja dziewczyna wyjechała na 5 dni za granicę i jestem już po maturach, znów mogę poświęcić sporo czasu na grę (przez te 5 dni) i napisać odcinki na kilka następnych piątków aby później było tylko "kopiuj, wklej" :D Tak więc do dzieła ..

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Przed rozpoczęciem okresu przygotowawczego doszło do jeszcze jednej zmiany w kadrze, rozwiązaliśmy kontrakt z Januszem Golem a na jego miejsce zatrudniliśmy z wolnego transferu 19-letniego Tomasza Adamskiego, który przez ostatnie 4 sezony był zawodnikiem GKS-u Bełchatów gdzie zagrał tylko lub aż jak na swój wiek, 17 spotkań, jest to bardzo utalentowany defensywny pomocnik którego wartość w tej chwili wynosi już 1.200.000 euro.

 

Mecze towarzyskie graliśmy dość słabo, w kratkę, nie wygrywając żadnego meczu z rywalem o podobnej do nas reputacji. Niestety bardzo widoczny był brak zgrania nowych zawodników, muszę przyznać również, że i ja popełniłem wiele błędów w ustawieniu zespołu i doborze odpowiednich ludzi na odpowiednie miejsca.

 

[TOWARZYSKI] (Dom) Legia 3-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki - 20`31`Stępiński, 53`Śliwiński

 

[TOWARZYSKI] (Dom) Legia 0-2 Dnipro - 9`Kravchenko, 12` Ghazaryan

 

[TOWARZYSKI] (Wyjazd) Legia 2-0 Okocimski - 61`Mikadze, 92`Michalski

 

[TOWARZYSKI] (Wyjazd) Legia 0-2 De Graafschap - 12`Hemmen, 27` de Leeuw

 

[TOWARZYSKI] (Dom) Legia 3-0 SMS Łódź - 28`Mikadze, 49`53`Uhlik

 

[TOWARZYSKI] (Dom) Legia 2-3 RC Lens - 86`Stępiński, 92`Matsko - 14`Webo, 24`Pollet, 32`Enoh

 

[TOWARZYSKI] (Dom) Legia 4-1 CS Mioveni - 6`Majer, 67`Alexeev, 73`Mikadze, 78`Turek - 8`Dina

 

Niestety, 7 spotkań towarzyskich nie wystarczyło do odpowiedniego przygotowania zespołu do meczów o stawkę co okazało się dla nas tragiczne w skutkach, przegraliśmy 3 pierwsze, bardzo ważne potyczki w sezonie ...

 

[sUPERPUCHAR POLSKI] (Neutralne) Legia 1-4 Wisła - 83`Wilk (sam.) - 25`Małecki, 44`Kirm, 80`Karłowicz, 87`Wszołek

 

[LIGA MISTRZÓW] [3.RUNDA KWALIFIKACYJNA] [1.MECZ] (Dom) Legia 1-2 FC Vaslui - 82`Stępiński - 48`Sapunaru, 79`Hromei

 

[LIGA MISTRZÓW] [3.RUNDA KWALIFIKACYJNA] [1.MECZ] (Wyjazd) Legia 0-2 FC Vaslui - 27`Hromei (kar.), 72`Mihalache

 

W 4 rundzie kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej również czeka nas ciężki dwumecz, naszym przeciwnikiem będzie francuskie Girondins Bordeaux. Przed startem rozgrywek ligowych oraz dwumeczem z Francuzami musimy wziąć się naprawdę ostro do pracy a ja muszę zestawić w końcu optymalną jedenastkę z bardzo młodej kadry, którą posiadam ...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...