Skocz do zawartości

Trenerskie marzenia


scierko

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Panowie ;) Jeśli zgłosi się ktoś lepszy, to kto wie :)

-----------------------------------------------------------------------

23.01.2012 r. - Nasz najlepszy piłkarz Chinedu Obasi wrócił z Pucharu Narodów Afryki. W jednym z meczy Nigeryjczyk złamał jednak rękę i nie wybiegnie na boisko przez najbliższe 5-6 tygodni. To dla nas ogromna strata.

 

24.01.2012 r. - Piłkarzem tygodnia 1. Bundesligi został wybrany napastnik Borussia Dortmund Lucas Barrios.

 

Knowledge Musona – nasz snajper rodem z Zimbabwe – zażądał wystawienia na listę transferową. Zgodziłem się, ale nikt jednak nie jest zainteresowany jego wykupieniem.

 

27.01.2012 r. - Według bukmacherów faworytem najbliższego meczu jest HSV Hamburg. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1,67, natomiast na naszą victorię aż 4,5!

 

1. Bundesliga – 19. kolejka – 28.01.2012 r.

 

Plan na ten mecz był taki – szybko strzelić bramkę, cofnąć się i kontrować. Czy udało nam się go zrealizować? Oczywiście, że tak! No może oprócz tej „szybko strzelonej bramki”, bo na prowadzenie wyszliśmy dopiero w 24. minucie spotkania. Notabene gola Ryan Babel strzelił przepięknego. Piłkę przed pole karne – zamiast wrzucać ją w pole karne z rzutu wolnego – wycofał Sejad Salihovic, a holenderski skrzydłowy potężnym uderzeniem – futbolówka po drodze odbiła się jeszcze od słupka – pokonał bezbronnego Jaroslava Drobnego. Dzięki temu trafieniu do przerwy prowadziliśmy 1:0.

 

Druga połowa ułożyła się dla nas wspaniale. Z podwyższenia prowadzenia cieszyliśmy się zaledwie kilkanaście sekund po wznowieniu gry! Nie zdążyłem jeszcze usiąść, a piłkę w bramce gospodarzy umieścił Peniel Mlapa. Minęły dwie minuty i było już 3:0! Kolejne 120 sekund i mieliśmy 4:0! Kibice gospodarzy już w 50. minucie gry zaczynali opuszczać stadion. Zresztą wcale im się nie dziwię. Ci co zostali mogli bić ciche brawa dla Mladena Petricia, który w 65. minucie uratował honor dla swojego klubu. Strzelanie tego popołudnia zakończył Ryan Babel, zaliczając tym samym hat-tricka! Holender zagrał dziś wspaniale, zresztą tak jak i reszta drużyny. Jestem zachwycony! Nie ukrywam także, że takiego rezultatu się nie spodziewałem.

 

[16.] HSV Hamburg 1 : 5 Hoffenheim [17.]

Babel 24' [0:1], 50' [0:4], 76' [1:5]

Mlapa 46' [0:2]

Weis 48' [0:3]

Petric 65' [1:4]

 

Widzów – 44416

MoM – Ryan Babel [9,6]

 

29.01.2012 r. - Augsburg także w tej kolejce wygrał, tak więc mamy razem z nimi po 14 punktów. Hamburg ma 17, a 15. w tabeli Stuttgart 20 oczek koncie. Sytuacja się więc polepsza, jeśli utrzymamy formę, to utrzymamy się w 1. Bundeslidze.

Odnośnik do komentarza

31.01.2012 r. - Piłkarzem tygodnia 1. Bundesligi wybrany został Ryan Babel! Holender zasłużył na to wyróżnienie zdobywając hat-tricka przeciwko HSV. Co mnie cieszy jeszcze bardziej, w Jedenastce Tygodnia znalazło się aż 5 moich podopiecznych!

 

01.02.2012 r. - Po raz kolejny doceniono umiejętności Ryana Babela. Jego gol na 1:0 w spotkaniu z HSV zajął drugie miejsce w konkursie na Bramkę Miesiąca!

 

1. Bundesliga – 20. kolejka – 03.02.2012 r.

 

Bayern Monachium podejmowaliśmy przed własną publicznością z dewizą „bić lidera”. No i Bawarczycy padli na deski już w 18 sekundzie gry! Ryan Babel podał prostopadłą piłkę do Peniela Mlapy, który płaskim strzałem pokonał Hansa-Jorga Butta. W kolejnych minutach goście chcieli szybko wyrównać, ale spokojnie kasowaliśmy ich wszystkie akcje. W 17. minucie Bawarczycy padli na deski po raz drugi, a w 36. po raz trzeci! Obie bramki strzelił Wason Renteria, a dwie identyczne asysty - płaskie dośrodkowanie ze skrzydła - zaliczył Peniel Mlapa. Graliśmy naprawdę wspaniale, z rytmu nie wybił nas nawet gol zdobyty przez Arjena Robbena w 42. minucie, bowiem trzy minuty później na 4:1 rezultat meczu podwyższył Sebastian Rudy! Takim też wynikiem zakończyła się ta część gry.

 

Druga połowa była bardzo wyrównana, raz atakowaliśmy my, a raz goście z Bawarii. W 70. minucie gry wściekłem się na arbitra niemiłosiernie. Dlaczego wyrzucił z boiska Andreasa Becka? Nie mam zielonego pojęcia! Mimo gry w osłabieniu straciliśmy tylko jedną bramkę, a zdobył ją Mario Gomez. Dokonaliśmy dziś czegoś teoretycznie niemożliwego – zniszczyliśmy wielki Bayern Monachium!

 

[17.] Hoffenheim 4 : 2 Bayern Monachium [1.]

Mlapa 1' [1:0]

Renteria 17' [2:0], 36' [3:0]

Robben 42' [3:1]

Rudy 45' [4:1]

Beck 70'

Gomez 76' [4:2]

 

Widzów – 30150

MoM – Peniel Mlapa [9,2]

 

03.02.2012 r. - Odwołałem się od tej czerwonej kartki dla Andreasa Becka. Jestem ciekaw jaką decyzję podejmą wobec niego biurokraci.

 

04.02.2012 r. - Decyzja jest rozpatrywana. Jest więc nadzieja na anulowanie tej nieszczęsnej kartki.

Odnośnik do komentarza

Spokojnie z tym "następnym sezonem". Moim celem jest Premier League :)

Co do tej "zamiany w złoto" to nie wiem co powiedzieć. Gdyby nie forma Ryana Babela było by krucho :)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

05.02.2012 r. - Nasz najbliższy rywal Hannover przegrał na wyjeździe z Gladbach 0:4. Zapowiada się ciekawy pojedynek, myślę że mamy szanse nawet na zwycięstwo.

 

06.02.2012 r. - Do Jedenastki Tygodnia załapali się Ryan Babel oraz Peniel Mlapa.

 

11.02.2012 r. - Do tej pory nie otrzymaliśmy decyzji w sprawie zawieszenia Andreasa Becka, tak więc od pierwszej minuty przeciwko Hannoverowi wybiegnie na boisko Paweł Olkowski.

 

1. Bundesliga – 21. kolejka – 11.02.2012 r.

 

Nie oczekiwałem cudów – powiedziałem swoim podopiecznym żeby po prostu zagrali najlepiej jak potrafią. Do pierwszej bramki w tym spotkaniu kompletnie nic się nie działo. Wiało nudą, żadna z drużyn nie chciała zaatakować, w dwóch słowach – żenujące widowisko. Obraz gry odmienił Ryan Babel. W 29. minucie Holender ograł jednego obrońcę gospodarzy, potem drugiego, a na końcu bramkarza, po czym pozostało mu tylko umieścić piłkę w pustej bramce. Byliśmy na fali. Zburzył ją jednak sędzia dyktując dla Hannoveru rzut karny, który wykorzystał Sofian Chahed. Do przerwy więc remisowaliśmy 1:1. Wynik mnie zadowalający.

 

Druga połowa była bardzo wyrównana, w przeciwieństwie do pierwszej działo się całkiem sporo. Akcja za akcję. Strzał za strzał. Bramka padła jednak tylko jedna. W 66. minucie długi rajd Ryan Babel zakończył uderzeniem pod poprzeczkę, dzięki czemu wywieźliśmy z Hanoweru komplet punktów! Nie ukrywam, cały byłem w skowronkach. Wygrzebujemy się z dołu tabeli, oby tak dalej.

 

[12.] Hannover 1 : 2 Hoffenheim [17.]

Babel 29' [0:1], 66' [1:2]

Chahed kar. 35' [1:1]

 

Widzów – 35036

MoM – Ryan Babel [9,2]

 

12.02.2012 r. - Uciekliśmy ze strefy spadkowej! Zajmujemy 16. miejsce, a do o lokatę wyżej notowanego Koln tracimy tylko 3 oczka. Zabawne, w następnej kolejce podejmiemy u siebie właśnie drużynę prowadzoną przez Stale Solbakkena. Czyżby szykował się kolejny awans?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...