Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Piłka nożna to gra, w której szczegóły mają olbrzymie znaczenie. Jeden błąd obrońcy może zupełnie zmienić oblicze meczu, są ludzie dla których to normalny sport, jednak są także tacy dla których boisko jest jedną wielką szachownicą a oni jako geniusze przewidują każdy ruch przeciwnika.

 

Jose Mourinho czy Andre Villas-Boas - Ci faceci mają obsesję na punkcie taktyki, przygotowań do spotkania oraz samego spotkania. Nie są to typy facetów, którzy wystawiają jedenastkę na mecz i nic oprócz tego ich nie obchodzi. Trenerzy Ci zaczynają przygotowania do kolejnego meczu już po zakończeniu poprzedniego.

 

Na polskim podwórku takim szkoleniowcem jest Michał Probierz, chociaż może w trochę mniejszej skali. Chcę być taki sam, tuż po zakończeniu kursów trenerskich zacząłem dzwonić po klubach w Ekstraklasie, czekając na zatrudnienie.

 

Wersja gry :12.0.4

Ligi: Ekstraklasa

Zaczynam bezrobotny

Odnośnik do komentarza

25 Listopada - Przełomowy dzień - Tego dnia otrzymałem ofertę pracy, moim pierwszym klubem miał być Widzew, umowę podpisałem bez namysłu, na razie jestem związany z łódzką ekipą do końca sezonu.

 

Zamierzam bardzo mocno przebudować ten zespół, jednak z racji tego, że pozostały mi dwa spotkania do przerwy zimowej postanowiłem zaczekać z roszadami do końca rudny jesiennej.

 

Moja obecna drużyna zajmuje obecnie 14 miejsce, moim celem jest 12 pozycja, która będzie według mnie dobrym osiągnięciem.

 

Jak już wspominałem, bardzo rzetelnie przygotowuję się do każdego spotkania, już dwa dni po podpisaniu kontraktu miałem rozegrać swój pierwszy mecz w roli pierwszego trenera Widzewa, naszym przeciwnikiem jest Korona.

 

Analiza

 

 

Zespół z Kielc gra ustawieniem 4-5-1 z wysuniętymi skrzydłowymi oraz jednym ofensywnym pomocnikiem. Z obserwacji spotkań przyszłych rywali można wywnioskować, że ich głównym rozgrywającym jest Jovanović, który otrzymał najwięcej podań we wszystkich oglądanych przeze mnie meczach.

 

Bramkarzem Kielczan jest doświadczony Małkowski, jego piętą achillesową są wykopy, tak więc będziemy starali się atakować pressingiem graczy rywali w każdej sytuacji kiedy wybijać piłkę będzie bramkarz. Polak jest też niezwykle ekscentrycznym zawodnikiem, co może zaowocować jakimś klopsem w jego wykonaniu, będziemy starali się strzelać jak najczęściej.

 

Kijanskas natomiast jest zawodnikiem powolnym, dlatego też będziemy chcieli grać prostopadłymi piłkami do naszego szybkiego napastnika, nie zdecydowałem jeszcze kto nim będzie.

 

Vuković - jest bardzo pracowitym zawodnikiem, jego determinacja oraz waleczność może bardzo utrudnić życie moim pomocnikom.Jednak i on ma wady, często daje się sprowokować, spróbujemy to wykorzystać.

 

Będziemy starać się atakować prawą flanką, gdyż zagra tam Lisowski, który jest bardzo słabym defensorem, wiele lepsze wrażenie sprawia kiedy gra dalej od bramki Małkowskiego.

 

W następnym odcinku relacja z meczu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...