Skocz do zawartości

Legioniści


Darthe

Rekomendowane odpowiedzi

Gra: Championship Manager 06 na ps2

Witam nazywam się Aleksander Piorun urodzony 20 stycznia 1970 roku w Sandomierzu.Moje dzieciństwo i młodość spędziłem w latach 70,80. W wieku lat 10 zacząłem uczęszczać do szkółki piłkarskiej Warszawskiej Poloni jednak w roku 1985 zdecydowałem że zmienię szkółkę na Poloni na Legie gdyż z powodu mojego Rosyjskiego pochodzenia(dziadek rusek), byłem dyskryminowany. Zadebiutowałem w pierwszym składzie w meczu z Śląskiem Wrocław w roku 1987.Po trzech latach ciężkiej pracy stałem się kluczowym zawodnikiem występowałem na pozycji lewego obrońcy lub skrzydłowego.W 2004 zakończyłem karierę sportową poświęciłem się juniorom Legii oddawałem całe serce za nich. W końcu pod koniec lipca włączyłem Onet.pl a tu trener Włodarczyk zwolniony, nagle zadzwonił telefon.........

 

Następny odcinek 4/11/11 jeżeli komuś się podoba komentować jeśli nie komentować jeśli niema zdania komentować.

Odnośnik do komentarza

Witam, chciałbym na początku przeprosić za to, że zacząłem sezon już dawno więc zrobimy tak ja podam wyniki meczy towarzyskich i pierwszych czterech spotkań Ekstraklasy na początku nie myślałem o opku.Do klubu pryzbzli Zugouris,Bianchi i Blasycyzkowski

 

Tow

Legia-Świt 0-1(debiut bolało)

Legia-Polonia Bytom 3-0(w tym meczu zadebiutował Grek Zugouris i strzelił hat-trick'a)

Legia-Piast Gliwice 4-1 (Burkhart,Zugouris,Gottwald(2))

Legia-KSZO 2-3 (oj potkinięcie i karny z kapelusza dla KSZO w 91min!!)

Ekstraklasa

Legia-Polonia 3-1(hahahahahaha świetna inauguracja)

Korona-Legia 1-1(remis na wyjeździe też dobry)

 

Okej mecz z Lokomotivem Plovdiv w Pucharze UEFA, jeszcze przed wejściem do szatni słyszałem przyśpiewki kibiców Legii. Na stadionie Lokomotiv zgromadziło się według danych 13,700 kibiców. Sporo.

Czas na mój skład :Fabiański-Choto-Djokovic-Surma-Roger-Sołtan-Vukovic-Rosłon-Błaszczykowski-Gottwald-Zugouris

Skład Lokomotivu: Aleksandrov,F-Rusev-Tomash-Bojnov-Kishinshev-Wichniarek-Melunovic-Aleksandrov,L-Gerov-Yanchev-Ivankov

 

Puchar UEFA 2kw runda

 

Lokomotiv-Legia 0-1(po karnym Zugouris)

Ref:McCallion

Pogoda:25c,sucho

 

Ekstraklasa

Legia(2)-Górnik Łęczna(6) 2+0

Ref:Granat

Stadion:Wojska Polskiego

Pogoda26c sucho

Odnośnik do komentarza

stary...

wpisuj sobie najpierw toto do worda czy czegoś tam i potem wklejaj tu.

padaka straszna:

...pryzbzli Zugouris,Bianchi i Blasycyzkowski...

 

 

dwa: nie widzę sensu wpisywać w statsach kto był sędzią meczu. zbędna totalnie informacja. zamieszczaj bardziej interesujące rzeczy.

chyba najsłabszy "opek" jaki się ostatnimi czasy pojawił.

 

swoją drogą citko ma rację ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...