Skocz do zawartości

Daleka droga na szczyt


Padek

Rekomendowane odpowiedzi

FM: 11.03

Dodatki: Revolution Update + CA PA, + CM Rev Polska 2. Liga 2011-12 + Revolution Budget Update

Baza danych: Duża

Ligi: Polska [1-3], Anglia, Francja, Niemcy, Hiszpania, Włochy [najwyższe]

 

22. czerwca nowym trenerem OKSu Olsztyn został nieznany do tej pory Marcin Padek. Ten młody i zarazem nie doświadczony trener zadebiutuje w seniorskiej piłce dopiero teraz, wcześniej pracował głownie z juniorami. Przez wiele lat był na stażu w takich klubach jak Lech Poznań czy Jagiellonia Białystok. Tak naprawdę nie mamy pojęcia co nas czeka w najbliższym sezonie. Czy ten młody trener da radę w takim klubie jak OKS Olsztyn? Okaże się to w najbliższych kilku miesiącach. Warto dodać, że w tym roku celem zarządu jest awans do wyżej ligi, więc tym bardziej zatrudnienie tak młodego trenera jest zaskakujące.

 

Nie jestem zbytnio dobry w pisaniu wstępu, więc jest on bardzo krótki, nie chcę się od razu zniechęcić po nieudanym wpisie. Po raz pierwszy będę opisywał swoją karierę więc proszę w niektórych sprawach o wyrozumiałość. Mam nadzieję, że będzie się wam podobało. Zapraszam do czytania i komentowania moich wypocin.

Odnośnik do komentarza

Oczekiwania na nadchodzący sezon są wysokie, jak i z mojej strony jak i ze strony władz klubu. Naszym celem jest awans do wyższej ligi. Inny wynik niż awans uznam za porażkę. W pucharze Polski będziemy chcieli się pokazać jak z najlepszej strony, na pewno nie odpuścimy tych rozgrywek.

 

Budżet transferowy już teraz nie stoi na wysokim poziomie, więc nie dostaliśmy żadnych pieniędzy na transfery. Będziemy zmuszeni zatrudniać zawodników z wolnego transferu, jednak z tym też nie możemy przesadzać, ponieważ nasz budżet płacowy także nie jest za wysoki.

 

Na pozycji bramkarza mam dwóch ligowych średniaków. Na chwilę obecną pierwszym golkiperem jest Piotr Skiba , jednak nie ma on pewnego miejsca w składzie. Musi pokazać w sparingach że zasługuje na miano pierwszego golkipera. W chwili obecnej jego zmiennikiem jest młody Erwin Sak.

 

Opis obrony zaczniemy od lewej strony. Mam tu trzech graczy, jednak tylko jeden zasługuje na grę na poziomie II ligi. Jest to Jacek Gabrusiewicz, który jak na nasz zespół posiada nawet spore doświadczenie. w przeszłości reprezentował Dolcan Ząbki na poziomie I ligi. Pozostała dwójka to Radosław Stefanowicz i Janusz Bucholc. Po przeciwnej mamy poważny kłopot. Nie mamy tu żadnego gracza. Potrzebne konieczne wzmocnienie. Środek obrony to zdecydowanie najlepsza pozycja w obronie. Mam trzech dosyć dobrych graczy. Są to Arkadiusz Koprucki, Paweł Baranowski, Paweł Sedrowski. Każdy z nich ma szanse na podstawowy skład, muszą tylko zawalczyć o to w czasie okresu przygotowawczego.

 

Pomoc będzie ustawiona w ten sposób: dwóch środkowych pomocników, dwóch ofensywnym skrzydłowych i jeden ofensywny pomocnik. Zacznę od środka. Mam tu trzech graczy, ale tylko jeden prezentuje całkiem wysoki poziom. Jest to Paweł Głowacki, który zaliczył kilka występów w Ekstraklasie w barwach Polonii Warszawa i Górnika Łęczna. Jego partnerem w linii pomocy będzie ktoś z dwójki, Łukasz Jegliński, Robert Tunkiewicz. Prawa strona wygląda fatalnie. Nie mam tu żadnego gracza który jest naturalnym pomocnikiem. Koniecznie muszę sprowadzić jakiegoś porządnego gracza na tą pozycję. Jeśli mi się to nie uda mam w zasięgu ręki dwóch graczy. Jeden z nich prawdopodobnie będzie podstawowym graczem na ofensywnej części środka boiska. Jest to Krzysztof Filipek, który w tym sezonie jest wypożyczony do nas z Ruchu Wysokie Mazowiecki. Jego zmiennikiem będzie jedyny obcokrajowiec, Brazylijczyk Eduardo. Na lewej stronie też nie jest najlepiej, mam tu tylko jednego gracza. Daniel Michałowski to jak na razie podstawowy gracz na tej pozycji, ale w razie wzmocnienia tej pozycji prawdopodobnie straci miejsce w podstawowym składzie.

 

Będę grał jednym napastnikiem. Na razie, przynajmniej przed wzmocnieniami podstawowym snajperem jest Paweł Lukasik. Jego zmiennikiem będzie Łukasz Suchocki. Mam nadzieję, że uda mi się wzmocnić tą pozycję przynajmniej jednym graczem, który by był pewniakiem w naszym ataku.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...