Skocz do zawartości

Znad Renu


H4llow

Rekomendowane odpowiedzi

15.12.2011

[6/6] Liga Europejska – Faza Grupowa

(1.)FC Utrecht 1–2 (3.) Galatasaray Stambuł

Bramki: Nilsson

 

W tym meczu dałem poprowadzić drużynę mojemu asystentowi, który słusznie wystawił drugi skład. Mimo to, mecz był dosyć wyrównany. Pograli trochę nominalni rezerwowi, a zawodnicy pierwszego składu odpoczęli. Jestem zadowolony, bo w najbliższej kolejce zagramy z Ajaxem.

Losowanie nie było najgorsze. Naszym rywalem w kolejnej rundzie będzie znów drużyna z Niemiec. Tym razem padło na VFB Stuttgart. Jeśli awansujemy zagramy ze zwycięzcą pary Twente – FC Kopenhaga.

 

18.12.2011

[18/34] Eredivisie

(2.) Ajax 1–1 (1.) FC Utrecht

Bramki: Omer Bayram

 

Do tej pory nie mieliśmy problemów ze skutecznością, tak w tym spotkaniu to była nasza zmora. Nie wykorzystaliśmy wielu dogodnych okazji do zdobycia bramki, co bardzo się na nas zemściło. Na szczęście w naszej bramce stał dziś Białkowski, dzięki któremu wywieźliśmy remis z ArenaA.

Ostatni mecz w tym roku zagraliśmy w Pucharze Holandii a naszym przeciwnikiem było Twente.

 

21.12.2011

Puchar Holandii – IV runda

Twente Enschede 2–3 FC Utrecht

Bramki: Armani, Kali, Costea

 

Jak to w pucharze, drużynę prowadził mój asystent. Udało nam się zwyciężyć po dogrywce, jednak na 2-3 miesiące wypada Armani, z powodu urazu barku. Mimo to jestem zadowolony z ostatniego meczu i w ogóle całego roku 2011.

Odnośnik do komentarza

W przerwie w rozgrywkach dołączyli do mojego zespołu: lewy obrońca Nikola Lekovic oraz środkowy pomocnik Tomasz Hołota.

Klub opuścił Mika Vayrynen, który kompletnie nie spełnił oczekiwań. Dodatkowo wypożyczyłem jeszcze 3 młodych piłkarzy do moich klubów filialnych.

 

21.01.2012

[19/34] Eredivisie

(5.) NAC Breda 0–2 (1.) FC Utrecht

Bramki: Krychowiak 2x

 

Chyba wróciła skuteczność. Oddaliśmy 2 celne strzały na bramkę, efekt jaki był każdy widzi. W obu sytuacjach Polak zachował się jak rasowy snajper i dzięki niemu odnieśliśmy zwycięstwo.

 

25.01.2012

Puchar Holandii – Ćwierćfinał

Feyenoord 0–2 FC Utrecht

Bramki: Costea, Bruma

 

28.01.2011

[20/34] Eredivisie

(2.) PSV 1–1 (1.) FC Utrecht

Bramki: Costea

 

Przed meczem każdy wynik, poza porażką, brałem w ciemno, a po meczu czułem niedosyt. W 22min. wyszliśmy na prowadzenie za sprawą Costei i dobrze się broniliśmy, jednak nasza obrona pękła w 86min. kiedy to Toivonen doprowadził do wyrównania. Pomimo tego i tak pozostaliśmy na miejscu lidera Eredivisie.

Sprzedałem Franka Demouge do klubu Cercle Brugge. Bardzo słabo grał w tym sezonie i postanowiłem się go pozbyć. Do klubu dołączy za to inny napastnik. Edison Vargas to 16-letni zawodnik, którego wszyscy moi scouci ocenili na 4,5 gwiazdki. Przyjdzie do nas 1.06.2013 z klubu Liverpool (URU) za 900 tys. Euro.

 

3.02.2012

[21/34] Eredivisie

(2.) FC Utrecht 2–0 (9.) ADO Den Haag

Bramki: Krychowiak, De Kogel

 

Mecz bez historii, właściwie sparing. Goście nawet nie próbowali walczyć i tylko dzięki temu, że moi zawodnicy ścigali się kto wyżej i dalej kopnie piłkę, zawdzięczają, że nie przegrali wyższą różnicą bramek.

 

8.02.2012

[22/34] Eredivisie

(9.) VVV Venlo 1–1 (2.) FC Utrecht

Bramki: Costea

 

Niestety zapłaciliśmy wysoką cenę za niewykorzystane sytuacje i rozkojarzenie w obronie. Szkoda, bo co prawda PSV swój mecz wygrało, ale Ajax przegrał.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...