Skocz do zawartości

Cidry


wielkiszprot

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja gry: 11.3

Wybrane ligi: Anglia(1), Niemcy(1), Polska(2)

Baza danych: Średnia

Dodatki: FM 11 revolution upade v0. 1

Klub: Ruch Radzionków

 

Kadra

 

Bramkarze:

 

Marcin Suchanski(POL, 33)

Jacek Jankowski(POL, 26)

Piotr Adamek(POL, 17)

 

Na tej pozycji mam graczy mocno przeciętnych. Numerem jeden z braku dużej konkurencji będzie Jankowski. Rezerwowym zostanie młody Adamek.

 

Lewi obrońcy:

 

Damian Kaciczak(POL, 20)

Marcin Kowalski(POL, 22)

Piotr Lopuch(POL, 20)

 

Tutaj mam problem z wyborem podstawowego obrońcy, ponieważ Kaciczak i Kowalski prezentują równy poziom. Najlepszym rozwiązaniem będzie rotacja na tej pozycji.

 

Prawi obrońcy:

 

Marcin Trzcionka(POL, 20)

Michał Farkas(SVK, 25)

 

Na prawej obronie nie mam problemu z wyborem odpowiedniego piłkarza. Farkas przewyższa Trzcionkę umiejętnościami, więc będzie podstawowym graczem tej formacji.

 

Środkowi obrońcy:

 

Tomasz Rzepka(POL, 25)

Marcin Zmuda(POL, 20)

Jan Benlancin(SVK, 31)

 

Na środku obrony mam do dyspozycji dwóch solidnych zawodników. Rzepka i Benlancin będą tworzyć parę środkowych obrońców. Na pozycji środkowego obrońcy przyda mi się solidny zmiennik dla wyżej wymienionych graczy, gdyż Zmuda jest za słaby

 

Skrzydłowi:

 

 

Tomasz Foszmanczyk(POL, 23)

Miłosz Przybecki(POL, 19)

Mateusz Cieluch (POL, 22)

Piotr Giel(POL, 20) Po prawej stronie boiska będzie grac szybki Przybecki natomiast po lewej stronie będzie grac Foszmanczyk, który będzie wykorzystywany również na pozycji środkowego pomocnika i ofensywnego pomocnika.

 

Pomocnicy środkowi:

 

Paweł Giel(POL, 20)

Wojciech Mroz(POL, 23)

Mateusz Mak(POL, 18)

 

Na pozycji bardziej usposobionego ofensywnie pomocnika będzie występować Mroz. Obok Mroza będzie grac zawodnik nastawiony głównie na obronę, do tej roli świetnie nadaje się Giel.

 

 

 

Ofensywni pomocnicy:

 

Piotr Rocki(POL, 36)

 

Tutaj mam do dyspozycji doświadczonego Piotra Rockiego, który w przeszłości reprezentował barwy klubów występujących w ekstraklasie. W razie kontuzji Rockiego jego zmiennikiem może być Cieluch lub Foszmanczyk.

 

Napastnicy:

 

Dawid Jarka(POL, 22)

Michał Mak(POL, 18)

 

Dawid Jarka będzie grac jako najbardziej wysunięty gracz mojego zespołu, a młody Mak będzie musiał się zadowolić rolą rezerwowego.

 

Sparingi:

 

Ruch Radzionków 3:2 Wac – St. Andra ( Rocki, Beliancin, Mak)

Portimonense 2:1 Ruch Radzionków (Jarka)

Ruch Radzionków 1:1 Polonia Warszawa (Jarka)

 

 

Rozegrane mecze sparingowe pozwoliły mi wieżyc że jesteśmy w stanie awansować do ekstraklasy. Szczególnie jestem zadowolony z meczu rozegranego z Polonią Warszawa z którą graliśmy jak równy z równym. W meczach sparingowych z bardzo dobrej strony pokazał się Dawid Jarka, który strzelił dwie bramki i zaliczył dwie asysty. Równie dobrze zaprezentował się Piotr Rocki, który dzięki swojemu doświadczeniu dowodził grą zespołu. Trochę niepokoi mnie gra obrony, która w spotkaniu z Portimonense była dziurawa, lecz myślę że poradzimy sobie z tym problemem.

 

Transfery do klubu:

 

Mariusz Zasada – Wolny transfer

Odnośnik do komentarza

Na inauguracje sezonu pojechaliśmy do Grudziądza, gdzie mieliśmy zdobyć komplet punktów. Zgodnie z przewidywaniami ekspertów na początku meczu zdobyliśmy przewagę w posiadaniu piłki. W 6 minucie po rajdzie Przybeckiego prawą stroną boiska i jego dośrodkowaniu bramkę zdobył Jarka. Z kolejnymi minutami nasza przewaga rosła, lecz nie potrafiliśmy jej udokumentować zdobyciem bramki. Olimpia czasami oddała strzał z dystansu, ale nie robiły one na nas dużego wrażenia, gdyż wszystkie piłki leciały w trybuny.W 20 minucie Olimpia zdobyła rzut rożny, po którym zdobyła wyrównującą bramkę. Po zmianie stron mecz się wyrównał, Olimpia coraz śmielej atakowała, lecz w 56 minucie nadziała się na naszą kontrę, po której bramkę zdobył Rocki. Po bramce Rockiego mecz uspokoił się, piłkarze nie forsowali tempa. W 80 minucie nie odpowiedzialnie w środku pola zachował się Mroz, zamiast podać piłkę lepiej ustawionemu partnerowi wdał się w drybling, po którym stracił piłkę, a my po kontrze bramkę. Przed końcem spotkania na boisku pojawił się Mak zastępując Jarkę. Wspomniana zmiana była strzałem w dziesiątkę Mak w 88 minucie, po świetnym podaniu Rockiego, z pod opieki obrońców uwolnił się Mak i umieścił piłkę w bramce.

 

 

31. 7. 2011. I liga [1/34]

 

Olimpia Grudziądz 2 : 3 Ruch Radzionków (Jarka, Rocki, Mak)

Odnośnik do komentarza

Na stadion przy ul. Narutowicza zawitała Warta Poznań , która w pierwszej kolejce zremisowała z Piastem Gliwice. W szeregach Warty znajduje się kilku doświadczonych zawodników min. Piotr Reiss, autor ponad stu bramek w ekstraklasie.

 

04. 08. 2010. I liga [2/34]

 

Ruch Radzionków 3 : 1 Warta Poznań

 

Widzów: 1029

 

- Jarka (31)

- Rocki (45+1)

- Jarka (61)

- Gajtkowski (73)

 

Zawodnik meczu: Dawid Jarka

 

Dobry mecz w naszym wykonaniu, fantastyczne zawody rozegrał Jarka, który świetnie odnajduje się w systemie z jednym napastnikiem. Trochę rozczarowywuje gra Zasady, lecz myślę że jeszcze pokaże swój potencjał.

 

____________________

 

 

 

Dziś mamy świetną okazję do odniesienia trzeciego zwycięstwa w lidzie, ponieważ zmierzymy się z Olimpią Elbląg. Olimpia jest głównym kandydatem do spadku, więc nie możemy zaliczyć żadnej wpadki.

 

07. 08 2010. I liga [3/34]

 

Ruch Radzionków 0 : 0 Olimpia Elbląg

 

Widzów: 1272

 

Zawodnik meczu: Tomasz Rzepka

 

Bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu, z słabym zespołem. Moi piłkarze oddali dziesięć strzałów i żaden nie trafił w światło bramki. Jeśli chcemy awansować do ekstraklasy nie możemy gubić punktów, ze słabszymi drużynami. Po tym meczu zajmujemy 4. miejsce.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...