Skocz do zawartości

Ukraińska FC Barcelona!


Snikersik

Rekomendowane odpowiedzi

Już długo nosiłem się z myślą o stworzeniu kariery na tym forum, ale nie miałem pojęcia jakim klubem mam grać, aby nie skończyc po sezonie-dwóch. Kandydatów było wielu: poznański Lech, Arsenal Londyn, brazylijski Santos, czy nasza reprezentacja, jednak co do każdego miałem pewne wątpliwości (a bo tyle razy nim grałem, że mi się znudzi po rundzie jesiennej, a bo za mocny, a bo mi sie nie podoba, a bo zbyt oklepany ...). Ostatnio jednak, grając karierę Srokami ściągnąłem gracza, w którym od razu sie zakochałem. Mowa o tu o Kryvtsovie... Ile to on bramek nie nastrzelał, ile razy nie został MoM, czy najlepszym obrońcą świata! Po prostu cudo z Ukrainy. I tak stwierdziłem, że byłoby miło zagrać klubem, którego jest wychowankiem, tak aby grał w nim do 40-stki i zdobył ze dwa razy Puchar Europy ... Kilku jego kolegów też dość dobrze już znałem ( Arzhanova, który był chyba najlepszym graczem w moim Lechu, Vernyduba, do którego zawsze robiłem podchody, ale nigdy go nie ściągnąłem, czy Kas’kova, który miał po prostu nieziemskie atrybuty jak na 17-latka) i miałem świadomość na co ich stać. Tak więc postanowione – będę grał Metalurhiem Zaporoże!

 

FM: 10.0 + Power Regens + Fake Vetra

DB: Duża

Ligi (wszystkie grywalne) : Anglia, Francja, Niemcy, Włochy, Holandia, Hiszpania, Portugalia, Polska, Ukraina (wszędzie od najniższych możliwych)

Odnośnik do komentarza

Nutka historii:

 

Siedziba Matulrha Zaporoże mieści się w (a jakże!) Zaporożu. Klub powstał w roku 1935, jako Stal Zaporoże, w czasach, gdy Ukraina należała jeszcze do Związku Radzieckiego. Klub zmienił nazwę na tę, która obowiązuje do dnia dzisiejszego w 1949 r. W ZSRR klub nie odnosił znaczących sukcesów – w krajowym pucharze najdalej doszedł do 1/8 finału, w lidze natomiast raz po raz zajmowali miejsce na podium 2 stopnia rozgrywek. Po jego rozpadzie było niewiele lepiej, choć dwa razy piłkarze z tego klubu grali w 1 rundzie kwalifikacyjnej Pucharu UEFA, a było to w latach 2003 i 2007.

 

Przedstawienie kadry:

 

Bramkarze:

 

| Wyb     | Inf     | Nazwisko            | Pozycja          | Kraj    | Wzrost  | Waga    | Wiek    | Wartość   | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| BR      | Int     | Dmytro Bezotosnyi   | BR               | UKR     | 192 cm  | 83 kg   | 25      | 8tys. €   | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -       | Pdr     | Maxym Koval         | BR               | UKR     | 184 cm  | 80 kg   | 16      | 6tys. €   | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -       | NMZ     | Volodymyr Zhuk      | BR               | UKR     | 191 cm  | 79 kg   | 23      | 65tys. €  | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 

 

Na tej pozycji mam do wyboru trzech co najmniej solidnych bramkarzy. Ten, którego widzę na teraz w pierwszym składzie – Volodymyr Zhuk – nie może grać z przyczyn zdrowotnych do 1.09.2009. W związku z tym w kilku pierwszych spotkań tego sezonu na bramce będzie stał Dmytro Bezotosnyi, dla którego w dalszej części sezonu przewidziana jest rola rezerwowego. Natomiast młodziutki, ledwie 16-letni, Maxym Koval będzie się ogrywał w krajowym pucharze. Jeśli żaden z tej trójki nie będzie narzekał na swój status w klubie (mam tu głownie na myśli Bezetosnyiego) to przez najbliższych kilka lat nie mam zamiaru robić żadnych zmian na tej pozycji.

 

Prawi obrońcy:

 

| Wyb     | Inf     | Nazwisko            | Pozycja          | Kraj    | Wzrost  | Waga    | Wiek    | Wartość   | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -       | Int     | Kyrylo Lobanov      | O PŚ             | UKR     | 183 cm  | 73 kg   | 23      | 4tys. €   | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -       |         | Maxym Vorobey       | O PŚ, WO P       | UKR     | 172 cm  | 60 kg   | 18      | 275tys. € | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| OP      |         | Jan Tigorev         | O/WO P           | BLR     | 182 cm  | 74 kg   | 25      | 1,2mln €  | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 

 

Tutaj mam fenomelnego Białorusina – Jana Tigoreva. Silny, szybki, umie mocno wrzucić piłkę z autu w pole karne, w przyszłości będzie można na nim zarobić. Ktoś spyta: po co niby mam sprzedać tego zawodnika, skoro tak go chwalę? Ano po to, żeby zrobić miejsce dla naszego wychowanka, Maxyma Vorobeya. Jak na razie jest gorszy od Tigoreva pod względem fizycznym i gry w obronie, ale już w grze ofensywnej może jest nawet ciut lepszy od bardziej doświadczonego kolegi. Przyszłość nasza i reprezentacji. W razie kontuzji tych dwóch panów mam jeszcze Lobanova, ale jest on wyjściem bardzo awaryjnym, raczej nauczę kogoś grać na prawej obronie a Kyrylo zostanie sprzedany.

 

Lewi obrońcy:

 

| Wyb     | Inf     | Nazwisko            | Pozycja          | Kraj    | Wzrost  | Waga    | Wiek    | Wartość   | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| OL      | Int     | Volodymyr Polyovyi  | O/WO PL          | UKR     | 170 cm  | 63 kg   | 23      | 4,5tys. € | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| R3      |         | Vasile Caraus       | WO/P L           | MDA     | 180 cm  | 75 kg   | 20      | 700tys. € | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 

 

Na lewej stronie defensywy najbardziej liczę na naszego kolejnego wychowanka – Polovyiego, ktory jest wprost fenomenalny w ofensywie, posiada świetny drybling i dośrodkowania. Ponadto potrafi grać na prawej stronie. Nie gorszy, a może nawet ciut lepszy od niego jest Mołdawianin Caraus, ale że mam zamiar stawiać głownie na wychowanków (bo lubię) i Ukraińców (bo limit obcokrajowców), a oprócz tego Vasile jest troszkę zawolny na bocznego obrońcę toi grać będzie Volodymyr.

 

Środkowi obrońcy:

 

| Wyb     | Inf     | Nazwisko            | Pozycja          | Kraj    | Wzrost  | Waga    | Wiek    | Wartość   | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| OŚ      |         | Dmytro Nevmyvaka    | LB, O Ś          | UKR     | 191 cm  | 84 kg   | 25      | 150tys. € | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -       | Pdr     | Andriy Nesterov     | LB, O Ś, DP, P Ś | UKR     | 188 cm  | 86 kg   | 18      | 425tys. € | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -       | Pdr     | Sergiy Kryvtsov     | O Ś, DP, P Ś     | UKR     | 186 cm  | 76 kg   | 18      | 625tys. € | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -       | Cdz     | Leonardo            | O Ś              | BRA     | 188 cm  | 72 kg   | 23      | 450tys. € | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 

 

Jedno miejsce jest zarezerwowane dla króla stoperów, który może grać co 3 dni mecz, nigdy sie męczy, nie narzeka i nie ma kontuzji. Chyba nie muszę mówić o kogo chodzi? Drugie miejsce na początku sezonu będzie należało do Nevmyvaki, ale nasz kapitan nie do końca mnie przekonuje ... po piętach będą mu depczeć młodziutki Nesterov i nasz jedyny transfer tego okienka wykonany przeze mnie – wypożyczony z Szachtara Leonardo. Gdyby kazdy z tej trójki zawiódł, mogę zawsze tu wystawić Vernyduba, którego jednak – chociaż do momentu wyleczenia kontuzji przez Stepanenkę – wolę wystawiać na defensywnym pomocniku.

 

Defensywni pomocnicy:

 

| Wyb     | Inf     | Nazwisko            | Pozycja          | Kraj    | Wzrost  | Waga    | Wiek    | Wartość   | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| OŚ      | Int     | Vitaliy Vernydub    | O Ś, DP, P Ś     | UKR     | 195 cm  | 85 kg   | 21      | 180tys. € | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| DPŚ     |         | Darius Miceika      | DP, P Ś          | LTU     | 183 cm  | 78 kg   | 26      | 825tys. € | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -       | Ktz     | Taras Stepanenko    | DP, P Ś          | UKR     | 181 cm  | 75 kg   | 19      | 825tys. € | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| R5      |         | Adolphe Teicou      | DP, P Ś          | CMR     | 189 cm  | 80 kg   | 18      | 500tys. € | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 

 

Można powiedzieć, że mamy tu kłopot bogactwa. Na razie będzie tu grał ktoś z dwójki Miceika-Vernydub, zależnie od tego czy Vitaliy będzie musiał grać jako stoper. Po wyleczeniu kontuzji przez wspomnianego wcześniej Stepanenkę, on będzie grał na tej pozycji, Vernydub będzie partnerem Kryvtsova w obronie a Darius rezerwowym naszego wychowanka. Z kolei Adolphe (jego imię troszkę żle mi sie kojarzy...) na razie mnie nie przekonuje, ale nie chcę go na razie skreślać i dam mu parę szans.

Odnośnik do komentarza

Rozgrywający:

 

 | Wyb     | Inf     | Nazwisko            | Pozycja          | Kraj    | Wzrost  | Waga    | Wiek    | Wartość   | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -       | Pdr     | Maxym Bilyi         | OP Ś             | UKR     | 177 cm  | 69 kg   | 20      | 500tys. € | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| PŚ      |         | Mindaugas Kalonas   | OP/N Ś           | LTU     | 176 cm  | 72 kg   | 25      | 230tys. € | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 

 

Tutaj mam jednego fenomenalnego zawodnika, jednego solidnego ligowca i jednego zdolnego młodzieniaszka. Tym fenomenalnym jest Litwin Mindaugas Kalonas. Może on grać również na pozycji napastnika, ale że tam mam zawodników troche za dużo, a na środku pomocy trochę za mało ... w każdym razie wierze w naszego internacjonał. Tym solidnym jest Maxym Bilyi. Trochę gorszy niż Litwin, ale na krajowe podwórko, w meczach z zespołami pokroju Odessy – da radę. Tym zdolnym jest nieuwzględniony tutaj Artur Stolyarenko. Nieuwzględniony, bo raczej nie mam zamiaru go w tym sezonie wystawiać w pierwszym składzie, ale za rok-dwa ... kto wie.

 

Prawi skrzydłowi:

 

| Wyb     | Inf     | Nazwisko            | Pozycja          | Kraj    | Wzrost  | Waga    | Wiek    | Wartość   | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| OPP     |         | Kim                 | OP P             | KOR     | 182 cm  | 75 kg   | 21      | 50tys. €  | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| R7      | Int     | Eugene Pisotskyi    | OP P             | UKR     | 180 cm  | 68 kg   | 22      | 55tys. €  | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| R8      | Int     | Volodymyr Arzhanov  | OP PŚ, N Ś       | UKR     | 181 cm  | 77 kg   | 23      | 9tys. €   | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 

 

Arzhanov – i nie trzeba mówić więcej. Fenomenalny skrzydłowy, świetny drybling, szybkość i błyskotliwość sprawiają, że każda defensywa na Ukrainie, ba, w Europie powinna się obawiać jego rajdów! Interesują się nim czołowe kluby Premier-Lihi i kluby rosyjskie, ale tak łatwo go nie oddam, zwłaszcza, że może grać także na pozycji rozgrywającego. W związku z posiadaniem tak wspaniałego skrzydłowego gracze pokroju Kima, czy Pistotskyiego nie dostaną zbyt wielu szans na grę.

 

Lewi skrzydłowi:

 

| Wyb     | Inf     | Nazwisko            | Pozycja          | Kraj    | Wzrost  | Waga    | Wiek    | Wartość   | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| OPL     | Int     | Sergiy Silyuk       | OP L, N Ś        | UKR     | 170 cm  | 65 kg   | 24      | 130tys. € | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 

 

Smutne, ale prawdziwe. Mamy tylko jednego lewoskrzydłowego. Co prawda bardzo dobrego (nie tak dobrego jak Arzhanov na przeciwległej flance, ale jednak) lewoskrzydłowego, ale może być ciężko, gdy Silyuk dozna kontuzji lub będzie przemęczony. Wtedy będzie tutaj grał Caraus, co na ten sezon powinno starczyć, jednak w przyszłym koniecznie muszę kogoś dokupić

 

Napastnicy

 

| Wyb     | Inf     | Nazwisko            | Pozycja          | Kraj    | Wzrost  | Waga    | Wiek    | Wartość   | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| N       | Int     | Michael Chidi Alozi | N Ś              | NGA     | 182 cm  | 80 kg   | 22      | 35tys. €  | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| N       |         | Igor Bugaev         | N Ś              | MDA     | 185 cm  | 73 kg   | 24      | 150tys. € | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| R12     |         | Hwang               | N Ś              | KOR     | 178 cm  | 73 kg   | 22      | 50tys. €  | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -       | Pdr     | Artur Kas'kov       | N                | UKR     | 181 cm  | 72 kg   | 17      | 525tys. € | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 

 

Z pozoru wydaje się, że (tak jak na defensywnej pomocy) mamy kłopot bogactwa, w końcu mamy aż 4 conajmniej dobrych napastników. Nic bardziej mylnego. Owszem, każdy z nich jest bardzo dobry w czyms, kosztem czegoś innego (żeby zobrazować to o czym mówię – Kas’kov, gdy dojdzie do sytuacji strzeleckiej w 90% powinna paść bramka, ale nie potrafi sie pokazać partnerowi, aby ten podał mu ładnie na wolne pole, z kolei Aloizi już tak wielkich trudności w wychodzeniu na wolne pole nie ma, ale jak już stanie oko w oko z bramkarzem często traci zimną krew). Najrowniejszy z nich wszystkich wydaje się Koreańczyk Hwang, który – o ile nie będzie zawodził, w końcu to jego pierwszy rok na Ukrainie – ma zapewnione miejsce w składzie. Z kolei najmniej na treningach podoba mi się gra Bugaeva, choć jego doświadczenie może się przydać. Mam nadzieje, że w wybraniu podstawowej pary napastników pomogą mecze sparingowe.

 

Podsumowanie:

Uważam, że z tym składem powinniśmy wywalczyć awans do europejskich pucharów – Liga Europejska jest moim zdaniem niemal pewna, może pokusimy sie w wypadku zadyszki potentatów ukraińskiego futbolu o miejsce premiowane grą w Lidze Mistrzów. Co do polityki transferowej – chcę stworzyć drużynę opartą w dużej mierze na naszych wychowankach (stąd – jak nietrudno sie domyślić – nazwa opka), dlatego też postaram sie dać dość dużo szans zawodnikom z drużyny młodzieżowej, którzy nawet nie zostali uwzględnieni w ‘spisie’ zawodników. Chcę też aby większość moich zawodników stanowili Ukraińcy – to akurat podyktowane w dużej mierze jest faktem limitu obcokrajowców w lidze, ktory zresztą mi się bardzo podoba. W zwiąku z dwoma powyższymi postanowieniami nie oczekujcie wielkich rewolucji kadrowych w wypadku – odpukac – sukcesów w Europie.

 

Dobra, dosyć gadania, sezon czas zacząć!

Odnośnik do komentarza

@K.M. - a dziękować, dobrze wiedzieć, że ktoś ma zamiar czytać moje wypociny :D

 

@scierko - wiem mistrzu, wiem ;). Piękna karierka z Szachtarem, a później Kogutami. Zresztą - jak każda która wychodzi spod twojego internetowego pióra :P.

 

-----------------

 

Sparingi:

 

Od tego jak przepracujemy okres przygotowawczy może w dużej mierze zależeć to, jak zaprezentujemy sie na boiskach ligowych. Tak więc postanowiłem, że rozegramy aż 9 sparingów przed rozegraniem nowego sezonu. Co prawda rywale niezbyt wymagający, ale dopiero zaczynam pracę z chłopakami i chcę wybadać na co ich stać. Oto wyniki:

 

Metalurh Zaporoże 2:0 Metalurh-2-Zaporoże (Bugaev, Hwang)

Kremin Krzemieńczuk 0:3 Metalurh Zaporoże (Kas'kov, sam., Silyuk)

Stal Ałczewsk 0:4 Metalurh Zaporoże (Hwang, Miceika, Kalonas, Kas'kov)

MTK Budapeszt 0:8 Metalurh Zaporoże (Kas'kov x4, Bugaev x2, Kryvtsov, Rudyka)

Metalurh Zaporoże 3:0 MFK Kosice (Alozi, Bugaec, Hwang)

Tatran Presov 0:6 Metalurh Zaporoże (Bugaev x3, Rudyka, Kas'kov, Teicou)

Metalurh Zaporoże 5:1 Wiktoria Pilzno (Kryvtsov, Alozi x2, Kas'kov, Arzhanov)

Metalurh Zaporoże 2:0 Stal Dnieprodzierżyńsk (Alozi, Silyuk)

Metalurh Zaporoże 7:0 Sokił Złoczów (Bilyi, Nevmyvaka, Kim, Bugaev x2, Hwang, Lobanow)

 

Jak widać okrez przygotowawczy można uznać za udany. W 9 meczach straciliśmy tylko 1 bramkę przy aż 40 strzelonych, co daje nadzieję na przyszłość. Z napastników o dziwo najlepiej spisał się duet Bugaev-Kas'kov i to raczej oni wystąpią w pierwszych meczach ligowych. Na skrzydłach postrach siał duet Arzhanov-Silyuk, co nie może dziwić patrząc na ich umiejętności. Na rozegraniu natomiast, nieważne czy gral Litwin czy Ukrainiec, zawsze bez problemu konstruowaliśmy akcje, jednak to Kalonas będzie naszym pierwszym rozgrywającym. O defensywnym pomocniku i obronie nie da się wiele powiedzieć po starciach z tak słabymi rywalami, to kto będzie grał na tych pozycjach, powinno być wiadomo po pierwszych meczach ligowych. W bramce Bezetosnyi spisywał sie bez zarzutu, ale jak tylko będzie mógł grać Zhuk to Dmytro usiądzie na ławce. W związku z powyższymi rozważaniami podstawowa jedenastka (przynajmniej na teraz) wygląda mniej-więcej tak:

 

Bezetosnyi (Zhuk) - Tigorev, Kryvtsov, Nevmyvaka, Polyovyi - Vernydub - Kalonas - Arzhanov, Silyuk - Kas'kov, Bugaev

 

Kapitanem drużyny został jeden ze starszych zawodników - Dmytro Nevmyvaka, natomiast jego zastępcą mianowałem Sergyiego Kryvtsova.

 

So... czas na pierwszy mecz ligowy, który rozegramy na wyjeździe z drużyną Tawriji Symferopol.

Odnośnik do komentarza

masz u mnie stałego czytelnika, liga ukraińska to moja ulubiona. W FM10 było tak, że w pierwszym sezonie mogłeś mieć max 7 obcokrajowców w wyjściowej 11 i co sezon ci spadało o 1 żeby zatrzymać się na 3. W FM11 jest co roku 7, może jakieś tam zasady ligi się zmieniły.

 

rzuty rożne na długi słupek i nadbiegający tam Kryvtsov... -> przepis na maszynke do goli. Pamiętam, że w finale KMŚ strzelił tak 5 bramek, miałem gdzieś nawet screena gdzie w całym sezonie strzelił 38 goli.

Vernydub prze kozak na DP, Polyovyi na lewej obronie, na prawą stronę popatrz na Yarmash'a. Pamiętam jeszcze za bardzo małe pieniądze kupionych : Kchacheridi, Ischenko, Gai, Golodyuk, Rebenok (ten gra ze 20 razy lepiej niż wskazują na to jego atrybuty). Tyle tych zawodników się przewinęło, że już nie pamiętam wszystkich. Pisz jak najdłużej, Ukraina to zajebiste miejsce na długą rozgrywkę, tani piłkarze i niesamowici newgeni po latach, raz dostałem takiego 16-latka , że po roku odszedł do Milanu za 17 mln Euro (prezes mi zaakceptował).

Odnośnik do komentarza

@frish - ja właśnie gram w FM 10 ;), dlatego też będę powoli pozbywał się obcokrajowców, na ich miejsce powinienem spokojnie znależć tak samo dobrych Ukraińców.

 

Co do zawodników - rzuty rożne na długi słupek z Kryvtsovem to, wiadomo, kozak od tylu lat ;). U mnie w Newcastle w jednym sezonie strzelił 35 bramek i został moim 4 najlepszym strzelcem licząc wszystkie rozgrywki. Co do reszty zawodników - z wyjątkiem Yarmasha, którego może kupię, gdy troche zaoszczędze - to raczej mnie nie przekonują.

---------------------------

 

Nadszedł ten dzień. Dzień, w którym rozegram swój pierwszy oficjalny mecz w roli szkoleniowca Metalurha Zaporoże. Żałuję, że nie odbędzie się on na naszym Stadionie Tytan, ale cóż - nie można mieć wszystkiego. A z przeciwnikiem takim jak Tawrija Symferopol powinniśmy sobie poradzić nawet na ich stadionie.

 

19.07.2009 - Premier-Liha[1/30]

 

Skład:

Bezetosnyi - Tigorev, Kryvtsov, Vernydub, Polovyi - Miceika (45' Teicou) - Kalonas - Arzhanov, Silyuk (69' Caraus) - Alozi, Kas'kov (45' Hwang)

I... zaczęło się! Gwizdek sędziego Igora Ischenki zabrzmiał na stadionie Lokomotyv i moi chłopcy od razu ruszyli do ataku. Bardzo ładnie podawali między sobą piłkę, przeciwnikom trudno było do nas podejść i ją zabrać. Mimo dość znacznej przewagi nie potrafiliśmy sobie stworzyć klarownych sytuacji do zdobycia bramki, uderzając najczęściej z dystansu i bardzo niecelnie. Ta nieudolność zemściła się na nas w 38. minucie spotkania, nie wiedzieć czemu, moi dwaj środkowi obrońcy wyszli gdzieś na 20. metr za napastnikami rywali, zostawiając z tyłu dużo miejsca, z czego skwapliwie skorzystał Kovpak podając ładnie do Khomy, który bez problemu pokonał naszego bramkarza.

 

W przerwie dokonałem dwóch zmian: za kulejącego Miceikę wszedł Teicou, zaś za bezproduktywnego Kas'kova - koreańczyk Hwang. Te zmiany jednak nie wniosły jednak dużo dobrego do naszej gry gry w drugiej połowie, która była bardzo podobna do pierwszej. Cały czas kontrolowaliśmy grę, niemogąc jednocześnie dojść do sytuacji sam na sam. Cały czas próbowaliśmy strzałów z dystansu, które dalej nie przynosiły skutku i mecz zakończył się naszą porażką.

 

Tawrija Symferopol 1:0 Metalurh Zaporoże

39' Yaroslav Khoma

 

MoM - Mindaugas Kalonas

Notatki - Ładna gra Litwina, widać, że umie kierować grą zespołu, obrona - nie licząc tej jednej wpadki przy bramce - również spisywała się nieźle. Martwi za to baaardzo słaba dyspozycja Kas'kova. Szkoda przegranej w debiucie, szczególnie, że nasza gra nie wyglądała źle, ale - jak to mówią - pierwsze koty za płoty.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...