Skocz do zawartości

CMF Devils!


Szumina

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziło to za mną od dawna, więc w końcu to zrealizuję.

 

Już było kilka podejść do tego typu spraw, zdaje sobie z tego sprawę, wiem- ale postanowiłem założyć kolejną naszą forumową drużynę. Tu na początku chciałbym wspomnieć o pomocy ze strony ścierka-który pomógł mi przy wszystkich szczegółach i szczególikach oraz dostarczył formularz zgłoszeniowy ;).

 

W miejsce teoretycznie najsłabszej drużyny Polskiej 1 Ligi-Kolejarza Stróże założona zostaje drużyna CMF Devils rozgrywająca swoje mecze na CMF Stadium mieszczące 10443 ludzi(ilość osób zarejestrowanych na forum). Reputacja klubu jest na poziomie GKSu Katowice(3500). Barwy klubu to czarno-czerwone a rok założenia rok 2011. To po krótce tyle o zespole.

 

Zgłoszenia. Formularz zgłoszeniowy podam poniżej. Zgłaszamy się pod tematem ;)

 

 

 

Formularz Zgłoszeniowy:

Imię i nazwisko: chyba nie muszę tłumaczyć co tu wpisać

Data urodzenia: wybieramy rok urodzenia między 1991-1993.

CA: /PA: do rozporządzenia macie 250 punktów. Zależy od Was czy chcecie od razu wyglądać dobrze, ale już tylko trochę się rozwinąć czy może wyglądać słabo, ale mieć większą możliwość rozwoju.

Pozycja/Pozycje: na pozycję macie do rozporządzenia 40 punktów.

Wzrost: wiadomo.

Waga: wiadomo.

Lepsza noga: do rozporządzenia 30 punktów.

Cechy: maksimum 5 cech, do rozporządzenia 50 punktów.

Miejsce urodzenia: wiadomo.

Ulubione kluby: wiadomo.

Nielubiane kluby: wiadomo.

Ulubione osoby: wiadomo.

Nielubiane osoby: wiadomo.

Języki obce: maksimum 2.

Zagrania: maksimum 3.

Drugie obywatelstwo: do wyboru, maksimum 1.

Odnośnik do komentarza

Uprzedzając i odpowiadając na pytania(Nolfarverll)- temat jest wyczyszczony celowo ze zgłoszeń i zbędnych postów ;). Zaczynamy.

 

 

 

W Polskiej 1 Lidze startujemy w tym sezonie w miejsce Kolejarza Stróże. Drużyna ma w budżecie 11 milionów złotych. Prognozy mediów to 8 miejsce, oczekiwania zarządu to górna połowa tabeli. Skład przedstawia się następująco:

 

Bramkarze:

Artur Chałkowski

Michał Wasiński

Łukasz Skowroński

 

Obrońcy:

Marcin Adaszewski

Pierre Blanc

David Davidovsky

Kacper Motrenko

Gunnar Nowacki

Sonic Roska

Marek Szkiełko

 

Pomocnicy:

Don Corleone

Dawid Duda

Jacek Fikus

Yareq Iguaran

Derek Numerek

Bartosz Nowak

Krzysztof Skowroński

Mateusz Żak

Dominik Przewłocki

 

Napastnicy:

Łukasz Wuwer

Kuba Zgorzelski

Artur Stawarz

Arek Stelmach

Michał Ścierko

 

 

Podkreślam. Ja jestem tylko od zapobiegania transferom przez pierwsze 2 sezony(po których zamierzam się zwolnić i obserwować klub z wolnej stopy). Za WSZYSTKIE czynności(wybieranie składu,konferencje prasowe,prowadzenie meczów itd) odpowiedzialny jest mój asystent Jacek Zieliński.

 

A o to Raport oraz przypuszczalna wyjściowa 11 CMF Devils. Gramy standardową 4-4-2.

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Spodziewałem się gorszych atrybutów. Szkoda ze w wyjściowej jedenastce mnie nie ma ale może z czasem się załapie. Pokaż jeszcze sztab szkoleniowy :P

Odnośnik do komentarza

Do sparingów zbyt dużej roli nie przywiązuje, skupmy się na lidze ;). Z góry przepraszam za inne nazwiska w sparingach, to niestety nie możliwa do ominięcia ingerencja asystenta :wszystkozle:-także tutaj się nie patrzymy.

Spotkania Towarzyskie CMF Devils:

 

CMF Devils 5:0 CMF Devils II (Stelmach x2,Wuwer x2,Nowak)

CMF Devils 1:4 Wołyn (Wuwer)

CMF Devils 0:1 Slavia Praga

Olimpia Grudziądz 3:0 CMF Devils

CMF Devils 2:2 Banik Ostrawa (Adaszewski,Stelmach)

 

Tak jak mówiłem sparingi większego znaczenia nie miały,acz doszło do jednej przykrej sprawy. W meczu z Olimpią Grudziądz ścięgno podkolanowe zerwał David Davidovsky i pauzować będzie przez najbliższe 3-4 miesiące.

 

A 18 meczowa na spotkanie z Pogonią Szczecin, wedle Jacka Zielińskiego oczywiście, wygląda tak.

Odnośnik do komentarza

Wbij na gadu ;P ;)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

W ramach 1 kolejki Polskiej 1 Ligi, na Warszawski stadion drużyny CMF Devils przyjeżdża faworyzowana w tych rozgrywkach Pogoń Szczecin. Szanse są rozkładane mniej więcej po równo, bo obie drużyny to faworyci tegorocznych rozgrywek. Będzie się działo.

 

 

Fenomenalne spotkanie przeciwko silnej Pogoni! W dniu dzisiejszym, w swoim pierwszym oficjalnym ligowym meczu, drużyna CMF Devils pokonała Pogoń Szczecin w stosunku 2:0. Spotkanie było dosyć wyrównane, obie drużyny kąsały się nawzajem-ale w genialnej dyspozycji był dziś nasz bramkarz Artur Chałkowski. W 56 minucie Błażej Radler faulował Michała Ścierkę a "jedenastkę" na bramkę zamienił Jacek Fikus. 64 minuta to już popis Kuby Zgorzelskiego i piękna bomba z dystansu.

 

 

Oto statystyki piłkarzy.

CMF Devils 2:0 Pogoń Szczecin.

Odnośnik do komentarza

Jeśli będziecie pisać o swoich występach,niepowodzeniach,braku miejsca w składzie bądź o takich sprawach-to bonusy miła sprawa ;).

Save udostępnie,ale po połowie sezonu ;)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

W 2 Kolejce jedziemy do drużyny Termalicy Bruk-Bet Nieciecza która swój pierwszy mecz przegrała 2-3 z Odrą Wodzisław. Przypuszczalna meczowa 18, prezentuje się następująco..

 

 

Słaby,bardzo słaby mecz Diabełków w Niecieczy. Mimo kompletnej dominacji na boisku nie daliśmy rady pokonać słabiutkiej dziś Niecieczy i mecz zakończył się głupim remisem 1:1. Gola dla Devils strzelił środkowy obrońca Sonic Roska. Roska dobijał głową strzał Wuwera i za najbliższej odległości wbił piłkę do siatki. W 61 minucie snajper Cichos z Niecieczy oszukał naszą defensywę i pokonał Chałkowskiego.

 

Statystyki

Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1:1 CMF Devils

Odnośnik do komentarza

W 3 kolejce,ponownie w Warszawie na CMF Stadium podejmiemy aktualnie 12 Wartę Poznań. Meczowa 18 wygląda przypuszczalnie--->ooo tak!

 

 

Pierwsza w historii porażka w 3 meczu zdarzyła się drużyne CMF Devils. W meczu przeciwko Warcie,podobnie jak w Niecieczy,brakło nam zdecydowania i skuteczności pod bramką rywala. Bo znowu zdominowaliśmy absolutnie całe spotkanie,ale brakło nam bramkowej skuteczności. Gole dla CMF? Bramkostrzelny obrońca Sonic Roska strzelił swojego drugiego gola głową,a Bartosz Nowak trafił potężną bombą tuż sprzed linii pola karnego. Ale Nowakjest też anty-bohaterem drużyny,ponieważ po jego bezsensownym faulu Piotrek Reiss trafił z rzutu karnego w 79 minucie. Nie zawsze można wygrywać,zdarza się.

 

 

 

Statystyki.

CMF Devils 2:3 Warta Poznań

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

No i od razu lepiej nie trzeba wytężać wzroku by coś zobaczyć. Dziwna sprawa w przypuszczalnej 11 jestem albo w wyjściowym składzie albo na rezerwie a w meczu mnie nawet nie ma na ławce. Dziwne :???:

Odnośnik do komentarza
"Tygodnik Powszechny"

11 sierpnia 2010r.

 

Niewiele mówi o meczu przeciwko Warcie Poznań. Jeśli już coś powie - przyznaje się do winy, ale uważa, że decyzja o rzucie karnym z 79 minuty była trochę na wyrost...

Dzisiaj, w Kronice Sportowej wywiad z prawoskrzydłowym CFM Devils - Bartoszem Nowakiem.

 

R: Ostatni mecz nie ułożył się po twojej myśli...

BN: Zawsze w takich sytuacjach powtarzam: "Mówi się trudno i żyje się dalej". Co prawda, udało mi się strzelić bramkę i chyba najlepiej by było, gdyby mecz zakończył się w 70 minucie. Chyba cała Warszawa, która nam kibicuje, byłaby bardzo zadowolona...

 

No właśnie, sędzia postanowił zakończyć mecz w czasie regulaminowym, aż w końcu nadeszła ta feralna 79 minuta...

Lepiej bym tego nie ujął. Człowiek chce pomóc w obronie, a tu od razu podcinają skrzydła...

 

Uważasz, że to był ewidentny karny?

Ewidentny może nie, ale z pewnością sędzia musiał się zastanowić, co do słuszności tej decyzji. Owszem, trafiłem w nogi zawodnika Warty, ale nie zrobiłem tego celowo. Z resztą, oglądając powtórki z tej sytuacji, mogę powiedzieć, że ten zawodnik miał czas na zrobienie zwodu. A skoro on wybrał dalszy bieg w tym samym kierunku, to jakby chciał wywalić się o moje nogi.

 

Czujesz się winny, że przez ciebie zespół przegrał? W końcu, bramka, strzelona z karnego, dała Poznaniakom dodatkową motywację, że ten mecz można było wygrać.

Na pewno, częściowo zawiniłem. Ale wszystko już wyjaśniłem z trenerem i kolegami z drużyny. Przy trzeciej bramce zawiniłem nie tylko ja, z resztą - nawet przez te 10 minut mogliśmy strzelić zwycięską bramkę. Nie udało się, ale mówi się trudno i żyje się dalej.

 

Nie obawiasz się sankcji ze strony Związku Piłki Nożnej, skoro niezbyt pozytywnie wypowiadasz się o Arturze Radziszewskim [sędzi tamtejszego spotkania - dop. red]?

ZPN zrobi to, co uzna za stosowne. Ja już powiedziałem tyle, by już na serio nie oberwać.

 

Co możesz obiecać, jako członek nowopowstałej drużyny z ogromnymi ambicjami?

Walkę o każde 3 punkty i awans? To chyba powie Panu każdy z zawodników i pracowników naszego klubu [śmiech]

 

Dziękuję za wywiad i życzę sukcesów.

AW

 

Sędzia kalosz XD!

Odnośnik do komentarza

;).

Nolfaverll punktuje u mnie plusowo, byle dalej ;). Zachęcam też innych do podobnej aktywności :D.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16 naszych grajków występowało w meczach U-21 swoich drużyn ;). Jak się okazało, Polska reprezentacja okazała się zbyt wolna, w wyniku czego straciła 2 graczy- Kuba Zgorzelski jest kapitanem reprezentacji Rosji U-21, a Łukasz Skowroński rozegrał mecz w reprezentacji Francji do lat 21.

 

W 4 kolejce jedziemy do Gorzowa na mecz z tamtejszym Stilonem. Gorzowianie są zespołem sporo słabszym od nas i jesteśmy zdecydowanym faworytem tego meczu. Wstępna "18" to tak wygląda.

 

 

Wygraliśmy po zaskakująco trudnym meczu. Gorzowianie chcieli się spisać przed własną publicznością, i w polu stawiali nam twardy opór. Jedynego gola dla Stilonu zdobył Grzegorz Wan, po rzucie karnym sprokurowanym przez Mateusza Żaka. Gole dla CFM Devils zdobywali: Arek Stelmach który trafił do siatki ostrym strzałem z linii pola karnego. W 80 minucie Adrian Łuszkiewicz faulował Zgorzelskiego,a rzut karny na gola zamienił Bartek Nowak i z Gorzowa wyjeżdżamy z 3 punktami. Szkoda,że te 3 punkty są jakby w cieniu kontuzji Jacka Fikusa,który doznał urazu ścięgna Achillesa i na boisko nie wybiegnie minimum 3 do 4 miesięcy. To wielka strata dla naszego zespołu.

 

 

Statystyki

Stilon Gorzów 1:2 CFM Devils

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...