Skocz do zawartości

The Gunners


mhudy26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Postanawiam poprowadzić swój klub w FM11. Pierwszy raz gram w 11, wcześniej grałem w 09,08 i 07. Jestem fanem Barcy, Wisły, Śląska i Arsenalu ale zacznę od tego 4. Zaczynamy ;D

 

FM:10

ligi: Włochy, Anglia, Francja, Hiszpania, Polska

baza danych: średnia

bez edytorów itp.

Klub: Jak już wspomniałem na początku... Arsenal Londyn

 

PS: Jeżeli chodzi o sparingi to będę tylko podawał wyniki. Dni w których nic nie będzie się działo będe pomijał.

--------------------

 

 

6 lipca 2011

 

Z samego rana Peter Hill-Wood informuje, że nowym menadżerem tego klubu zostaje M.Hudy po tym, jak A.Wenger pozostawił klub. Nowy menadżer jest Polakiem lecz ma angielskie korzenie.

 

Budżet transferowy: 20 mln

Budżet płacowy: 5,75 mln

 

Wieczorem udałem się do domu, nie mogąc doczekać się jutra.

 

7 lipca 2011

 

Rano odbył się pierwszy trening prowadzony przeze mnie. Zobaczyłem na mój bardzo młody skład i jestem zadowolony, jednak będę szukał wzmocnień aby walczyć o najwyższe cele.

 

Bramkarze:

Łukasz Fabiański POLSKA 25l

Manuel Almunia HISZPANIA 33l

Wojciech Szczęsny POLSKA 20l

 

Obrońcy:

Thomas Vermaelen BELGIA 24l

Sebastien Squillaci FRANCJA 29l

Johan Djourou SZWAJCARIA 23l

Laurent Koscielny FRANCJA 24l

Alex Song Kamerun 22l

Bakary Sagna FRANCJA 27l

Emmanuel Eboue WKS 27l

Gael Clichy FRANCJA 24l

Kieran Gibbs ANGLIA 20l

 

Pomocnicy:

Denlison BRAZYLIA 22l

Cesc Fabregas HISZPANIA 23l

Tomas Rosicky CZECHY 29l

Andrey Arshavin ROSJA 29l

Samir Nasri FRANCJA 23l

Jack Wilshere ANGLIA 18l

Abou Diaby FRANCJA 24l

 

Napastnicy:

Robin van Persie HOLANDIA 26l

Theo Walcott ANGLIA 21l

Carlos Vela MEKSYK 21l

Marouane Chamakh MAROKO 26l

Nicklas Bendtner DANIA 22l

 

Już wiem kto odejdzie a kto zostanie. Także w planach mam sprowadzenie aż 3 polaków. Ale to będzie dla was niespodzianka.

 

8 lipca 2011

 

Bayern Monachium, At. Madrid, Ol. Lyon, Inter Mediolan, Man Utd i Leverkusen złożyli propozycje wypożyczenia Almuni ponieważ wystawiłem go na listę transferową. Jednak zgłosił się jeden ochotnik do kupna: Galatasaray i to ten klub może negocjować z Almunią za 3,5 mln.

 

Jak tylko wróciłem do domu rozmyślałem nad transferami. Z Arsenalu planuję także sprzedaż Alexa Songa. Ok. 9 pm dostałem sms że Arsnal zremisował 1:1 z naszymi rezerwami czyli Arsenal II.

Odnośnik do komentarza

Pomyłka! Tam gdzie była data powinno być 2010 a nie 2011.

_______________________________________________________

 

10 lipca 2010

 

"Inter złożył ofertę, w myśli której Manuel Almunia (Arsenal) miałby zostać wypożyczony do końca sezonu. Inter zaproponował 170tys."

Czyli Inter nadal chce go wypożyczyć ale za 30tys więcek :D Oczywiście: "Arsenal odrzucił ofertę."

Póki co obecny sztab szkoleniowy zostaje i nie zamierzam go zmieniać.

 

12 lipca 2010

 

"Piotr Parzyszek (De Graafschap) jest ponoć bardzo szczęśliwy z pomyślnego zakończenia negocjacji warunków kontraktu, jaki zaproponował Arsenal." I stało się! 1 transfer który kosztował 1mln został sfinalizowany. Krążą plotki że moim celem jest Coeff. Jest to 18 letni francuz który jest dość bliski przejścia do Kannonierów. Stało się! Almunia odchodzi! Już wieczorem w telewizji podali, że "Wart 3,5mln transfer, w ramach którego Manuel Almunia (Arsenal) przejdzie do klubu Galatasaray SK, może zostać sfinalizowany, a Arsenal potwierdził umowę transferową."

 

14 lipca 2010

 

Wieczorem zasiadając do laptopa ucieszyłem się, gdyż Lech Poznań w 2 rundzie el. do LM wygrał 5:0 z HB.

 

17 lipca 2010

 

Dzisiaj dałem pograć piłkarzom, którzy są naszymi rezerwami i rezerwowymi. Wynik byłby lepszy gdyby nie wielka nieskuteczność.

 

Barnet - Arsenal 4:4

Strzelali: Frimpong, Rosicky x2, Wilshere

 

18 lipca 2010

 

"Wart 2,1 mln transfer, w ramach którego Alexandre Coeff (RC Lens) przejdzie do klubu Arsenal, został sfinalizowany!" Podają media. Bardzo mnie ucieszyło, że 18 letni francuz wzmocni nasz skład chociaż na razie będzie tylko rezerwowym. Ale to nie koniec... w wieczornych wiadomościach podali jeszcze jeden transfer związany z Arsenalem. "Arsenal postanowił, że do zespołu dołączy 21 letni polski skrzydłowy Patryk Małecki (Wisła), zakupiony za 3mln!" Czyli 2 transfer polaka do Arsenalu. W sumie to jest już ich 4. Łukasz, Wojtek, Piotr i Patryk.

 

20 lipca 2010

 

Boreham Wood - Arsenal 0:4

Strzelali: Chamakh x2, Afobe, Sagna

Odnośnik do komentarza

Pan_przeciętniak: Może i łatwo ale już postanowiłem.

Regent: Otóż to!

______________________________________________

 

21 lipca 2010

 

No i Lech w 3 rundzie el. do LM. W dwu meczu wyeliminowali HB 9:1.

 

22 lipca 2010

 

Po tym meczu byłem nieco zawiedziony poziomem, jaki zaprezentował mój klub. Ale większość to byli juniorzy i mam nadzieję że o stawkę będziemy grać lepiej.

 

Charlton Athletic - Arsenal 2:3

Strzelcy: Vela, Parzyszek, Murphy

 

24 lipca 2010

 

Słaby mecz a skład mocniejszy niż na Charlton.

 

Aj Auxerre - Arsenal 2:1

Strzelcy: Diaby

 

26 lipca 2010

 

Mecz dobry, wystąpiło 2 graczy podstawowego składu... Można powiedzieć że jestem zadowolony.

 

Sheffield United - Arsenal 0:3

Strzelcy: Nasri, Parzyszek, Henderson

 

31 lipca 2010

 

Mecz nudny, mało sytuacji bramkowych, dobra obrona i wygrywamy jednak kiepskim stylem 2:0...

 

Ipswich Town - Arsenal 0:2

Strzelcy: Wilshere, Chamakh

 

1 sierpnia 2010

 

"Arsenal postanowił, że do zespołu dołączy 18 letni hiszpański środkowy pomocnik Kevin (Zaragoza), zakupiony za 6,5 mln" Można było usłyszeć w radiu i tv. Prawdopodobnie był to ostatni transfer w letnim okienku transferowym.

 

4 sierpnia 2010

 

Lech ładnie oberwał od Salzburga chodź w 1 meczu wygrali 2:0 to wynik dwumeczu 6:3 dla Salzburga.

Odnośnik do komentarza

14 sierpnia 2010

 

"Arsenal potwierdził, że do zespołu dołączy 21 letni holenderski snajper Ricky van Wolfswinkel (FC Utrecht), zakupiony za 5,5 mln." Więcej transferów już nie planuję na 100%.

 

15 sierpnia 2010

 

Nareszcie 1 mecz ligowy. Mam nadzieję że mój zespół zgarnie tutaj 3 punkty.

 

Aston Villa - Arsenal Londyn(faw.)

Stadion: Villa Park

Pogoda: Mżawka 18 stopni C

 

Skład:

 

Fabiański - Clichy, Koscielny, Squillaci, Sagna - Nasri (45- Rosicky), Fabregas, Wilshere, Arshavin (63- van Wolfswinkel) - Walcott (45- Małecki), van Persie

 

Fatalny mecz, mam nadzieję że w następnym spotkaniu będzie lepiej. Dobrze zagrał Fabiański, słabo obrońcy. Arshavin rozkręcał akcje Arsenalu ale 63 minuta - kontuzja. Napastnicy zamiast strzelać do bramki, straszyli gołębie na stadionie...

 

Aston Villa - Arsenal Londyn 4:3 (2:2)

14' Petrov 1:0 KARNY

20' Squillaci 1:1

31' Agbonlahor 2:1

38' van Persie 2:2 KARNY

46' Agbonlahor 3:2

63' Arshavin - kontuzja

74' Reo-Coker 4:2

90+1 Rosicky 4:3

 

Po meczu zadzwonił do mnie fizjoterapeuta i powiedział, że Arshavin zerwał mięsień łydki i nie zagra przez 3 miesiące a może nawet 4...

 

26 sierpnia 2010

 

Losowanie grup LM. Arsenal jest w 1 koszyku.

 

GRUPA A:

1.Sevilla

2.Ol. Lyon

3.Ajax

4.Sparta Praga

 

GRUPA B:

1.AC Milan

2.Benfica

3.Fenerbahce

4.FC Kopenhaga

 

GRUPA C:

1.Arsenal Londyn

2.Weder Brema

3.Spartak Moskwa

4.CFR Cluj

 

GRUPA D:

1.Manchester United

2.Valencia

3.Schalke

4.Hapoel Tel-Awiw

 

GRUPA E:

1.FC Barcelona

2.Ol. Marseille

3.Anderlecht

4.Bursaspor

 

GRUPA F:

1.Inter Mediolan

2.Real Madryt

3.Rangers Glasgow

4.FC Twente

 

GRUPA G:

1.Chelsea Londyn

2.Szachtar Donieck

3.Panathinaikos Ateny

4.Rubin Kazań

 

GRUPA H:

1.FC Bayern Muchen

2.AS Roma

3.Tottenham Londyn

4.Litex (BUŁGARIA)

 

Ogólnie trafiła nam się łatwa grupa, no ale jak drużyna będzie grać jak z Aston Villą <_< Ale to był dopiero 1 mecz ligowy. Opracowałem nowy styl opisywania meczów który zaprezentuję w następnej odsłonie. Co prawda krótko dzisiaj ale nie mam za dużo czasu. Ponieważ w 2 kolejce angielskiej ligi nie graliśmy to tylko 1 mecz. To tyle. Pzdr! Do usłyszenia :pa:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...