Skocz do zawartości

Sztab szkoleniowy


outed

Rekomendowane odpowiedzi

W ofensywie obaj mają 19 ale w psychicznym ten nowy jest o 4 pkt lepszy. Tak więc sprawa wyjaśniona, ale ja jeszcze pobawie się scoutem i zobacze czy znowu będą podobne wyniki. Napisze potem co wyjdzie z tego doświdczenia

 

 

Taak więc motywacja chyba nie ma znaczenia przy jakości treningu. Sprowadziłem do klubu 2 nowych trenerów o prawie identycznych umiejętnościach treningu co wcześniej zatrudnieni lecz o wysokiej motywacji. Po miesiącu treningu nie było widać jakiś specjalnych efektów ich pracy. Jednakże obaj nowi trenerzy nie byli Polakami (testowałem na Wiśle Płock) i znowu się nad czymś zastanawiam. Czy jakość treningu zależy od tego czy trener mówi w danym języku czyli u mnie po polsku?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Pytanie mam do ludzi, którzy grali jakimiś ogórkami i udało im się wznieść na wyżyny...jak wygląda sprawa ze sztabem szkoleniowym w miarę upływu czasu? Zaczynając w trzeciej lidze jako klub pół-zawodowy zarząd uważał, że wystarczy mi jeden trener do treningu ogólnego (mimo to i tak mogłem zatrudnić 5 max). Po 10 latach udało mi się zrobić z tego wypierdka najlepszy klub w kraju, parę mistrzostw, europejskie puchary, solidny budżet...a zarząd dalej uważa, że wystarczy mi JEDEN trener ysz.gif

 

Jak to u was wygląda?

 

OT Napisałem to po raz drugi ponieważ pytając się o cokolwiek w STOP! tak czy siak Twoje pytanie zostanie zapomniane gdyż po raz 100 ktoś się pyta jak wgrać loga albo jak zagrać w oknie...porażka

Odnośnik do komentarza

Marko, u mnie wygląda to podobnie. Zaczynałem klubem w drugiej lidze polskiej, mogłem zatrudnić maksimum siedmiu trenerów i jednego asystenta, chociaż według zarządu powinno mi wystarczyć trzech trenerów. Teraz mój zespół absolutnie dominuje w ekstraklasie, wygrałem już Puchar UEFA i byłem w półfinale LM, status finansów: "bogato", a mimo to nie mogę zatrudniać więcej niż siedmiu trenerów. Tylko limit zatrudnienia scoutów się zwiększył - z dwóch do trzech.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...