Skocz do zawartości

Koszulki zjazdowe - $_$


  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W przeciwieństwie do Vamiego moja decyzja nie była podjęta pod wpływem emocji i chwili. Emocje były w czwartek, dziś jest sobota, wszystko zostało przemyślane. Ja stawiam sprawę jasno - jeżeli nie zostanę przeproszony za te wszystkie rzeczy, które mi niesłusznie zarzucono, to nie mam zamiaru się na tym zlocie pokazać. Chodzi mi o te osoby, które mają zamiar się pokazać na zlocie, bo na przeprosinach od internetowych trolli mi nie zależy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktokolwiek kiedykolwiek wierzył w secenę to ona właśnie upadła - skoro jej (z braku lepszego słowa) Legendy nie potrafiąsięzachowywać jak na ludzi inteligentnych przystało to chyba pora przenieśćsięna inne łono :wszystkozle:

Odnośnik do komentarza

Ja primadonną? W życiu. Natomiast mam dość czytania jak jakieś gnoje robią sobie moim kosztem pożywkę. Zrozumiałbym gdybym był czemuś winien, ale tym razem nie zrobiłem nic żeby ktoś miał jakiekolwiek prawo mieszać mnie z błotem. Moja decyzja jest nieodwołalna do czasu aż doczekam się przeprosin. Koniec, kropka.

Odnośnik do komentarza

Na FM Forum? :D:D

Śmiej się :D Jeszcze tam nie zawitałem, ale być może nikt nikogo o pedofilię nie obrazą a potem sięnie kłócą jak dzieci o łopatkę. W roli łopatki: Kilka ostrych słów. W roli kłótni: Sąd rejonowy :D

 

Icon, serio zamieść listę nicków z przewinami. Będzie dopiero ciekawa dyskusja.

Odnośnik do komentarza

Jeśli myślisz, że uważam się za kogoś, kto może orzec upadek sceny, to źle mnie zrozumiałeś. Ja jeszcze niedawno wierzyłem, że scena trzyma się jakoś dzięki ludziom takim jak Vami czy Icon. A coraz częściej widać jedynie walkęo to kto teraz w piaskownicy ma postawić babkę.

Odnośnik do komentarza

Ja primadonną? W życiu. Natomiast mam dość czytania jak jakieś gnoje robią sobie moim kosztem pożywkę. Zrozumiałbym gdybym był czemuś winien, ale tym razem nie zrobiłem nic żeby ktoś miał jakiekolwiek prawo mieszać mnie z błotem. Moja decyzja jest nieodwołalna do czasu aż doczekam się przeprosin. Koniec, kropka.

 

Ze mnie robicie pożywke od 6 lat i jakoś mi to wisi. Ale okej, każdy ma inny poziom dystansu do samego siebie.

Odnośnik do komentarza

Osoby, od ktorych nie otrzymalem wplat:

 

4. Buffu 8 XL (bialy - czarny)

5. pawoj 99 XXL (czarny - bialy)

6. Sensei 23 M (czarny - bialy

14. Vlad 5 M (bialy - zielony)

15. Icon 1 XL (steel blue - orange)

16. Mr_David 10 XL (czarny - bialy)

18. zibii 16 XXL (burgundy - zolty)

 

Zamowienie chcialbym zlozyc jeszcze w tym tygodniu, dlatego deadline ustalam na srode :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...