Skocz do zawartości

W nowej odsłonie


skovroneq

Rekomendowane odpowiedzi

Defensywni pomocnicy:

 

Tom Huddlestone (ANG, 23) – 35(1) / 4 / 4 / 1 / 7.04

Shalrie Joseph (GRN, 32) – 16(3) / 1 / 2 / 0 / 7.00

Wilson Palacios (HON, 25) – 20(9) / 2 / 5 / 0 / 7.02

 

Anglik i Honduranin byli zawodnikami pierwszego składu, jeden z nich zawsze odpowiadał za obronę, drugi za wspieranie akcji ofensywnych. Joseph był wykorzystywany jako rygiel defensywy w meczach z mocniejszymi rywalami oraz często wchodził jako rezerwowy.

 

Prawi skrzydłowi:

 

David Bentley (ANG, 25) – 12(22) / 1 / 2 / 0 / 6.63

Aaron Lennon (ANG, 23) – 42 / 5 / 5 / 4 / 7.13

 

Na prawym skrzydle rywalizację o miejsce w pierwszym składzie wygrał Lennon i nie oddał go już do końca sezonu. Został on uznany przez kibiców za najlepszego zawodnika sezonu.Bentley pełnił rolę rezerwowego, często też grał na lewym skrzydle w okresie kontuzji Kranjcara.

 

Lewi skrzydłowi:

 

Niko Kranjcar (CHO, 25) – 18(5) / 1 / 3 / 0 / 6.85

Frederic Bulot (GAB, 19) – 19(3) / 0 / 2 / 0 / 6.73

 

Na lewym skrzydle mieliśmy nie lada problem, gdy ze składu wypadł na około 4 miesiące Chorwat. Bulot nie zdążył zaaklimatyzować i miał ciężkie zadanie. Z początku nie wyglądało to najlepiej, ale po kilku meczach się rozkręcił. Kranjcar nie mógł pokazać pełni swoich umiejętności przez kontuzję. Nie wiem jednak, czy będzie mu to dane w przyszłym sezonie, gdyż z wypożyczenia wraca Giovani Dos Santos i sparingi zadecydują, który z nich zostanie w klubie.

 

Ofensywni pomocnicy:

 

Jermaine Jenas (ANG, 27) – 21(15) / 2 / 3 / 1 / 6.92

Luka Modric (CHO, 24) – 38(2) / 8 / 9 / 5 / 7.18

 

Tutaj naszą siłą był Modric. Początkowo nie mógł przystosować się do naszej taktyki, później wyglądało to lepiej. Często zawodził w meczach ze słabszymi rywalami, wtedy sytuację ratował Jenas.

 

Napastnicy:

 

Roman Pavlyuchenko (ROS, 28) – 23(13) / 16 / 6 / 2 / 6.73

Peter Crouch (ANG, 29) – 9(14) / 3 / 0 / 0 / 6.67

Jermain Defoe (ANG, 29) – 24(6) / 12 / 5 / 3 / 6.75

Eidur Gudjohnsen (ISL, 31) – 5(11) / 1 / 1 / 0 / 6.75

 

Początek sezonu wspaniały w wykonaniu Defoe. Gdy złapał kontuzję, świetnie zaczął grać Pavlyuchenko, gdy wrócił do składu, nie potrafił odnaleźć dawnej formy. Co gorsza, wtedy przestał grać również Rosjanin. Crouch nie spełnił moich oczekiwań i zamierzam go sprzedać. Gudjohnsen wcale nam nie pomógł, więc z ulgą pożegnam go po zakończeniu wypożyczenia.

Odnośnik do komentarza

Czerwiec 2010

 

Reprezentacja

 

Towarzyskie

 

05.06.2010; WKS - Chile 0:1

 

Mistrzostwa Świata

Grupa C

13.06.2010; (1/3) Japonia - WKS 0:1 (Romaric)

18.06.2010; (2/3) WKS - Irlandia Płn. 1:2 (A. Kone)

23.06.2010; (3/3) WKS - Argentyna 1:2 (Romaric)

 

Podsumowanie:

 

Niestety nie udało się wyjść z grupy, a były ku temu duże szanse. Pierwszy mecz na Mistrzostwach Świata wygraliśmy zgodnie z planem. Porażka z Irlandią Północną może dziwić, jednak Irlandczycy z północy grali bardzo dobrze. Inna sprawa, że nawet z Argentyną potrafili zremisować i wyszli z grupy na pierwszym miejscu. Mogliśmy wyeliminować Argentyńczyków, gdybyśmy utrzymali w meczu z nimi remis. Mieliby oni wtedy na koncie 3 punkty, my - 4. Jednak czerwona kartka Yaya Toure uniemożliwiła nam utrzymanie wyniku. Turniej wygrała Brazylia, w finale pokonując 1:0 Holandię.

Odnośnik do komentarza

Niestety zdarzył się mały wypadek. Otóż, gdy miałem już koniec lipca, przypadkowo nacisnąłem krzyżyk, grając w oknie. Gdy pojawiło się zapytanie czy zapisać grę, odruchowo nacisnąłem nie (myślałem, że jest to pytanie, czy chcesz zamknąć grę). W ten oto sposób cały lipiec w grze poszedł się je***. Mógłbym rozegrać go jeszcze raz, ale biorąc pod uwagę dużą ilość dokonanych transferów i czas spędzony na negocjacjach, nie mam ochoty. Myślę, że byłoby to też trochę nie fair, gdyż mógłbym niektórych zawodników kupić taniej, przez co odniósłbym korzyść. Nie chcę, żeby moja gra przypominała Save&Load, więc zdecydowałem się zakończyć tę karierę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...