Skocz do zawartości

Total Futbol - eksperyment


nie_powiem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako, że nudzi mi się ostatnio "zwykła" gra w FM, postanowiłem postawić sobie pewien cel i za wszelką cenę próbować go osiągnąć. Celem tym jest zdobycie największej ilości bramek w lidze. Dodatkowym utrudnieniem będzie niemożność sprowadzania zawodników w pierwszym oknie transferowym. Ewentualnie tylko sprzedaż. Do takiego wyzwania potrzebowałem klubu o odpowiednim potencjale ofensywnym, ale nie chciałem przy tym grać zbyt dobrym zespołem, aby nie było za łatwo. Wybór padł na Ajax Amsterdam, jako, że posiadają aż 4 genialnych OPŚ co powinno zaowocować płynną ofensywną grą. Nie będę opisywał meczów, robił jakichś specjalnych podsumowań itp. Liczy się jak najwyższy wynik i nad tym będę się koncentrował. Nie korzystam z internetowych taktyk, talentów, ani treningów.

FM 2011 version 11.03

Bazda danych duża

Ligi grywalne: Eredivisie i Primera Division.

 

Nie ma sensu dokładne przedstawianie składu, napiszę tylko tyle: nie mam lewoskrzydłowego, a na prawej pomocy będą grać juniorzy. Relatywnie mocna obrona, kapitalna pomoc i przyzwoity atak. To wszystko musi mi starczyć na cały sezon, gdyż ewentualne transfery najwcześniej w lipcu 2011.

 

 

Sezon przygotowawczy:

 

Ajax U-19 0:6 Ajax

Dinamo Zagrzeb 0:6 Ajax

Ajax 1:1 Liverpool

Ajax CT 0:2 Ajax

 

Tylko 4 sparingi ponieważ końcem lipca gramy mecz o Superpuchar. w 4 meczach bilans 15:1, czyżby miłe złego początki? Mam nadzieję, że nie. Juniorów i Ajaxu CT powiedzmy, że nie biorę pod uwagę. 6 bramek strzelone na stadionie Dynama zrobiło za to na mnie wrażenie. Mecz z Liverpoolem zakończyliśmy ze statystyką strzałow 15 przy tylko 3 londyńczyków, więc wynik nie odzwierciedla do końca przebiegu meczu.

Odnośnik do komentarza

Jak mój poprzednik, tak samo uważam, iż strzelenie największej ilości bramek w lidze, to nie problem z ekipą jaką jest Ajax. Jednakże powodzenia!

 

 

Chciałem dodać, iż FC Liverpool, to nie drużyna z Londynu:

Mecz z Liverpoolem zakończyliśmy ze statystyką strzałow 15 przy tylko 3 londyńczyków, więc wynik nie odzwierciedla do końca przebiegu meczu.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...