Skocz do zawartości

"Los Rojiblancos"


jojko

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja FM: 11.3

Baza Danych:Niestandardowa(Duża+zawodnicy najwyższych lig Ameryki Płd.)

Wybrane Ligi:Anglia(Premiership),Francja(Ligue 1),Niemcy(Bundesliga),Polska(Ekstraklasa),Portugalia(Liga Sagres),Włochy(Serie A),Holandia(Eredivisie),Hiszpania(La Liga), Argentyna(Primera Division)

Zespół: Atletico Madryt

 

Gdy pytają mnie,"czemu Atletico?" odpowiadam "nie wiem" :) Nie będę się rozpisywał na temat mojego wyboru tylko od razu przejdę do przedstawienia składu i moich dotychczasowych poczynań w klubie. A więc Let's Go!

 

SEZON 2010/2011 KADRA ATLETICO

 

Bramkarze

 

1. Sergio Asenjo (HIS/21) - w tym momencie wypożyczony do Malagi jednak gdy powróci stanie się drugim bramkarzem w hierarchii.

 

13. David De Gea (HIS/19) - nasz podstawowy bramkarz, który mimo młodego wieku ma bardzo dobre umiejętności i w realnym świecie biją się o niego mocarze Europy.

 

27. Joel Robles (HIS/20) - w tym sezonie będzie zmiennikiem a w kolejnym najprawdopodobniej pożegna się z klubem.

 

?. Iago (HIS/22) - głęboka rezerwa, w tym sezonie trzeci bramkarz, po sezonie zostanie sprzedany bądź rozwiąże z nim kontrakt.

 

Obrońcy

 

2. Juan Valera (HIS/25) - mam zamiar stawiać na niego od początku sezonu jako prawego defensora w przyszłości zostanie zastąpiony kimś lepszym.

 

3. Antonio Lopez (HIS/28) - podstawowy lewy obrońca przynajmniej w tym sezonie.

 

14. Luis Filipe Kasmirski (BRA/24) - Brazylijczyk z polskimi korzeniami, w tym sezonie zmiennik a później się okaże.

 

15. Diego Godin (URU/24) - solidny środkowy obrońca od którego zaczynam ustalanie obrony. Zawodnik którego raczej się prędko nie pozbędę z klubu.

 

17. Tomas Ujfalusi (CZE/32) - doświadczony reprezentant Czech, który może grać zarówno na środku jak i na prawej stronie defensywy. Solidny zmiennik.

 

18. Alvaro Dominguez (HIS/21) - młody Hiszpan partner Godina na środku obrony.

 

21. Luis Amaranto Perea (KOL/31) - zmiennik i tylko zmiennik w pierwszym sezonie, zostanie sprzedany po sezonie i zastąpiony kimś młodszym.

 

?. Pichu Atienza (HIS/20) - młody z potencjałem będzie używany w rotacji jeżeli się rozwinie tak jak oczekuję to będzie w kolejnych sezonach podstawowym obrońcą.

 

?. Gonzalo Bozzoni (ARG/20) - raczej nic z niego nie będzie ale postanowiłem go mieć w pierwszym zespole i dawać mu szanse w nagłych przypadkach.

 

Pomocnicy

 

4. Mario Suarez (HIS/23) - na pewno nie podstawowy zawodnik lecz jako zmiennik może być przydatny.

 

5. Tiago (POR/29) - wypożyczony z Juventusu Portugalczyk będzie partnerem Eliasa, być może zostanie wykupiony po sezonie.

 

8. Raul Garcia (HIS/24) - może grać zarówno na środku pomocy a także jako ofensywny pomocnik, uniwersalny na pewno się przyda.

 

9. Elias Mendes (BRA/25) - podstawowy pomocnik od niego zaczynam ustalanie składu w pomocy.

 

12. Paulo Assuncao (BRA/30) - doświadczony zawodnik, jako że będę używał pozycji defensywnego pomocnika Paulo będzie moim pierwszym wyborem na tą pozycje.

 

19. Jose Antonio Reyes (HIS/26) - najlepszy zawodnik wśród pomocników na pewno będę opierał grę na nim.

 

20. Juanfran (HIS/25) - jako że nie mam w planach grę skrzydłami zostanie wystawiony na sprzedaż.

 

?. Fran Merida (HIS/20) - perspektywiczny pomocnik, który może świadczyć o sile w następnych sezonach.

 

?. Eduardo Salvio (ARG/20) - wypożyczony do Benfici Lizbona skrzydłowy, najprawdopodobniej zostanie sprzedany jak wróci do klubu.

 

Napastnicy

 

7. Diego Forlan (URU/31) - nie trzeba przedstawiać. Podstawowy napastnik przynajmniej na dwa najbliższe sezony.

 

10. Sergio "Kun" Aguero (URU/22) - kolejny każdemu znany zawodnik, partner w ataku Forlana i chyba największa gwiazda klubu.

 

22. Diego Costa (BRA/21) - zmiennik dla powyższych panów mogący również grać jako ofensywny pomocnik.

 

Tak o to przedstawia się kadra Atletico. Na pewno trzeba poszukać wzmocnień składu. W planach mam zakup napastnika i pomocnika, obrony raczej w tym sezonie nie będę wzmacniał, przynajmniej nie w pierwszym okienku transferowym zobaczymy jak się wszystko potoczy do zimy.

 

W następnym poście przedstawię moje pierwsze transfery wyniki sparingów i formacje jaką zamierzam grać.

Odnośnik do komentarza

Burzliwy miesiąc lipiec za nami. Pora na podsumowanie a działo się dużo.

 

Mój pierwszy krok został skierowany na zakładkę "sztab szkoleniowy", po przejrzeniu umiejętności współpracowników w głowie pojawiła się myśl "Jezu cóż to jest? Pora działać bo z tym czymś wiele nie osiągnę" No więc zacząłem działać a o to tego skutek:

 

Odeszli:

 

-Cirillo Gutierrez

-Oscar Pitillas

-Miguel Peiro

-jordi Garcia

-Luis Diaz

-Mauricio Elena

-Jesus Vazquez

-Sebastian Truyols

-Gorka De Abajo

-Esteban Arevalo

-Oscar Suarez

-Quique Estebaranz

-Milinko Pantic

-Gerardo Guzman Vico

-Antonio Rivera

 

Przybyli:

 

-Michelangelo Rampulla

-Manuel Delgado Meco

-Massimo Bonini

-Gian Nicola Bisciotti

-Peter Davidson

-Angel Vales

-Al Stewart

-Marco Rota

-Marco Frigerio

-Julio Tous

-Horst Hrubesch

-Eduardo Macia

-Claudinho Prates

-John Park

-File

-Txema Noriega

-Pep Bonet

-Antonio Fernandez

-Inaki Saez

-Edorta Murua

-Soren Lerby

 

Drobne zmiany nastąpiły także wśród zawodników.

 

Odeszli:

 

-Nacho - wolny

-Jesus Ramirez - wolny

-Daniel Uceta - wolny

-David Vidal - wolny

-Rafa - wolny

-Marc Caballe - wolny

-Cesar Ortiz - wolny

-Abel Molinero - wolny

-Alberto Noguera - wolny

-Juanfran - Sunderland - £2.6m

 

Przybyli:

 

-Ivan - Levante - £1.2m - 16-letni prawy obrońca polecany mi przez scoutów.

-Adrian - Deportivo La Coruna - £1.9m - także polecany mi przez scoutów napastnik bądź ofensywny pomocnik.

-Bruno - Villarreal - £5.5m - takiego właśnie środkowego pomocnika poszukiwałem.

 

W lipcu także odbyły sie dwa mecze sparingowe. Oto wyniki:

 

CD Alaves 0-9 Atletico (3x Aguero, 2x Forlan, Tiago, Reyes, Dominguez, Alana sam.)

 

RNK Split 0-2 Atletico (Diego Costa, Aguero)

 

Lipiec za nami, burzliwy lipiec, sierpień będzie spokojniejszym miesiącem w którym skupie się tylko na dobrym przygotowaniu zespołu do meczu o Superpuchar Europy z Interam i do pierwszych spotkań ligowych.

Odnośnik do komentarza

Kolejny miesiąc za nami. Dużo się nie działo, pozbyliśmy się kolejnego zawodnika który by nie zadowolony ze swojego kontraktu a z którym nie wiązałem żadnych nadziei na przyszłość.

 

Odeszli:

 

-Jose Javier Minguez

 

W tym miesiącu miałem do rozegrania cztery mecze sparingowe, mecz o Superpuchar Europy i pierwszą kolejkę ligową. A oto rezultaty:

 

Sparingi:

 

Pumas 1-3 Atletico (Tiago, Aguero, Forlan)

 

AEL Larissa 0-3 Atletico (Forlan, Godin, Aguero)

 

Fluminense 0-1 Atletico (Diego Costa)

 

Zrinjski Mostar 0-2 Atletico (2x Forlan)

 

Mecz o Superpuchar Europy:

 

Atletico 1-0 Inter (Aguero)

 

La Liga 1. kolejka:

 

Atletico 3-0 Gijon (2x Forlan, Aguero)

 

Kolejny udany miesiąc. Pierwsze trofeum w mojej kolekcji i miejmy nadzieje że nie ostatnie. Jestem zadowolony z poczynań moich zawodników w tym również nowych nabytków. Kolejny miesiąc przyniesie nam walke o Europejskie Puchary czyli występy w Lidze Europejskiej gdzie w Grupie K zmierzymy się z takimi zespołami jak: Paris Saint-Germain, Maccabi Hajfa i Dundee United.

 

Jeżeli ktoś ma jakieś uwagi bądź propozycje na temat prowadzenia tej kariery proszę się nie krępować i śmiało pisać postaram się na wszystko odpowiedzieć i zastosować do próśb.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...