Skocz do zawartości

De Nederlandse Antillen


krzysinho92

Rekomendowane odpowiedzi

FM 2011.2.1

wybrane ligi:

 

ligiwybrane.jpg

 

Zasady: własne (jedna ingerencja FMRTE goalkeeper Lentink zamienione ma obywatelstwa, dzięki czemu może grać w mojej kadrze)

 

2.06.2010

 

Będąc na wycieczce rowerowej, dostałem telefon od mojego managera Wesley`a Krzysinho.

- Słucham?

- Cześć Krzysztof nie uwierzysz.

- Melduj co się dzieje - odpowiedziałem.

- Właśnie otrzymałem wiadomość od Jaap`a van der Huisa.

- Proszę powiedz, powiedz, to prezes jakiegoś holenderskiego klubu. Proszę! - zacząłem zachowywać się jak dziecko

- Nieee, to nie jest prezes żadnego klubu.

- To co mnie to interesuje. Mam w nosie jakiegoś van der Huisa. A teraz nie zawracaj mi głowy mam do zrobienia jeszcze 50 km.

- Poczekaj, poczekaj to nie jest prezes klubu to jest prezes związku...

- Taaak, nareszcie dostanę cieplutką posadkę w KNVB powiedz tylko jako kto?

- To nie jest prezes holenderskiego związku, coś bardziej egzotycznego jesteś zainteresowany??

- Jestem zwarty i gotowy, na każde wyzwanie mów gdzie ja chcę zacząć gdzieś pracować.

- Dostałeś ofertę pracy w Antylach Holenderskich jako manager ich reprezentacji!

- Antyle?? Świetny klimacik tylko jak tam jest z piłkarzami - zastanowiłem się. Oczywiście że się zgadzam kiedy popisanie kontraktu i jakie warunki??

- Warunki całkiem przyjemne, między innymi domek z widokiem na Morze Karaibskie. Spodziewają się Ciebie tam w drugiej połowie czerwca.

- Chyba Nas spodziewają się Nas. Wesley jakim cudem jesteś moim managerem?! Zawsze zapominasz że mam żonę!!

- Yyy...

- Czy jest to jakiś problem? Czyli masz zadanie musisz im to uzmysłowić że jestem żonaty. No i może jeszcze trochę się potargujesz o parę groszy.

- Jasne, jasne...

 

22.06.2010

Razem z moją żoną wylądowaliśmy w Willemstad stolicy Antylii, po trwającej 36 godzin podróży, byłem wykończony. Na lotnisku czekał na Nas pracownik NAVU czyli odpowiednika naszego PZPN. Jersley Daal. Następnie pojechaliśmy do siedziby NAVU. Negocjacje prowadziliśmy przez ostatni tydzień razem z Wesley`em utragowaliśmy na prawdę dobrą umowę teraz do parafowania został tylko podpis na kontrakcie. Prezes van der Huis: Mr Pawelczyk witamy za sterem naszej kadry wierzymy, że nasza współpraca będzie długa i owocna. Tak rozpoczęła się moja wspaniała przygoda.

 

Pierwszymi moimi decyzjami było wybranie sparingpartnerów na najbliższe półtora roku tak więc Antyle zagrają z:

11.08.10 vs Antigua i Barbuda (D)

04.09.10 vs Bangladesz (D)

08.09.10 vs Paragwaj (W)

09.10.10 vs Belize (D)

 

Impreza docelowa na rok 2010 to Mistrzostwa Karaibów gdzie w pierwszej rundzie zmierzymy się z:

13.10.10 vs Wyspy Bahama

15.10.10 vs Saint Martin

18.10.10 vs Barbados

 

i kolejne spargingi z:

17.11.10 vs Andora (D)

09.02.11 vs Zimbabwe (D)

26.03.11 vs Wyspy Owcze (D)

04.06.11 vs Wietnam (W)

08.06.11 vs Uganda (W)

10.08.11 vs Surinam (W)

03.09.11 vs Kuba (W)

07.09.11 vs Saint Kitts i Nevis (W)

08.10.11 vs Kirgistan (W)

12.11.11 vs Indonezja (W)

16.11.11 vs Brunei (W)

 

Planuję grać jak najwięcej spotkań towarzyskich, aby drużyna się zgrywała. Kolejną rzeczą, która czekała na mnie jako selekcjonera było skompletowanie sztabu szkoleniowego, aby nasz sztab dorównywał innym nacjom. Tak więc do Antylskiej kadry dołączyli:

Martin Jol !! (NED) Manadżer U20

Rignald Cathalina (ANT) Asystent

Jos van Aerts (NED) Trener

Remco Tuinenburg (NED) Trener

Kingsley Obiekwu (NGA) Trener

Armand MacAndrew (SUR) Trener

Michael Maurice (TRI) Trener bramkarzy

Aaron Lawrence (JAM) Trener bramkarzy

Odnośnik do komentarza

Oto kadra na mecz przeciwko Antiguli i Barbudzie? (Nie mam pojęcia jak to się odmienia;) )

 

 

 

| Wyb    | Inf    | Nazwisko           | Klub              | Zespół | Rep    | Bramki | Wyst Jun | Br Jun | Wartość  | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -      |        | Raymond Homoet     | Elinkwijk         | Główny | 1      | 0      | 0        | 0      | -        | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -      |        | Mattthew Lentink   | RBC               | Główny | 0      | 0      | 0        | 0      | €230tys. | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -      |        | Tyrone Loran       | NAC Breda         | Główny | 5      | 1      | 0        | 0      | €600tys. | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -      |        | Guliano Diaz       | Fortuna Sittard   | Główny | 0      | 0      | 0        | 0      | €85tys.  | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -      |        | Cuco Martina       | RBC               | Główny | 0      | 0      | 0        | 0      | €275tys. | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -      |        | Shanon Carmelia    | NEC Amateurs      | Główny | 0      | 0      | 0        | 0      | -        | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -      | Int    | Hubertson Pauletta | RKC               | Główny | 0      | 0      | 0        | 0      | €20tys.  | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -      |        | Shelton Martis     | Doncaster         | Główny | 1      | 0      | 0        | 0      | €120tys. | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -      |        | Reinhard Breinburg | Barendrecht       | Główny | 0      | 0      | 0        | 0      | -        | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -      |        | Angelo Zimmerman   | Leeds             | Główny | 0      | 0      | 0        | 0      | €210tys. | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -      | RR     | Djuric Winklaar    | -                 | Główny | 0      | 0      | 0        | 0      | -        | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -      | RR     | Wouter Jansen      | Salamanca         | Główny | 0      | 0      | 0        | 0      | €8tys.   | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -      | Int    | Christy Bonevacia  | Spakenburg        | Główny | 0      | 0      | 0        | 0      | -        | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -      |        | Orlando Smeekes    | Jena              | Główny | 4      | 0      | 0        | 0      | €300tys. | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -      |        | Richal Leitoe      | Rijnsburgse Boys  | Główny | 0      | 0      | 0        | 0      | -        | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -      |        | Javier Martina     | MVV               | Główny | 0      | 0      | 0        | 0      | €110tys. | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -      |        | Leon Kantelberg    | Ergotelis         | Główny | 1      | 0      | 0        | 0      | €65tys.  | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -      |        | Rashid Browne      | Sparta            | Główny | 0      | 0      | 0        | 0      | €400tys. | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -      |        | Eldridge Rojer     | FC Emmen          | Główny | 0      | 0      | 0        | 0      | €160tys. | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -      | Int    | Rocky Siberie      | -                 | Główny | 7      | 1      | 0        | 0      | -        | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -      | RR     | Benjamin Martha    | Wil               | Główny | 0      | 0      | 0        | 0      | €12tys.  | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -      |        | Charlison Benschop | AZ                | Główny | 0      | 0      | 0        | 0      | €3.2mln  | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -      | RR     | Michael Rijna      | Limburgia         | Główny | 0      | 0      | 0        | 0      | -        | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -      |        | Gavrey Villareal   | Fortuna Sittard   | Główny | 0      | 0      | 0        | 0      | €140tys. | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -      |        | Dyron Daal         | North Qld Fury FC | Główny | 5      | 0      | 0        | 0      | €40tys.  | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 

 

 

Nie jest to na pewno najmocniejsza kadra, którą możemy mieć, ale cieszę się, że spora grupa zawodników zadebiutuje w kadrze no i przez to zostanie zaklepana dla naszej kadry. Mówię tu o Diazie, C.Martinie, Benschopie i innych. Brakuje sporej grupy kontuzjowanych mowa tu o Boy`u Deul`u, Robinie Nelisse, Nuelsonie Wau, Sendley`u Sidney Bito i Antonie Jongsma. Na pewno dostaną swoją szansę w następnych meczach.

 

11.08.2010

Stadion Korsou w Curaçao to miejsce mojego debiutu w roli selekcjonera Antyli Holenderskich, pogoda wprost idealna do gry było 26 stopni i piękne bezchmurne niebo. Naszym rywalem była na pewno nie najmocniejsza ekipa Antiguy i Barbudy. Pierwsza jedenastka w tym meczu prezentowała się następująco.

 

BR Mattthew Lentink

OP Cuco Martina

OŚ Shelton Martis

OŚ Hubertson Pauletta

OL Guliano Diaz

PŚ Angelo Zimmerman

PŚ Reuinhard Breinburg

OPP Eldrige Rojer

OPL Leon Kantelberg

NŚ Charlison Benschop

NŚ Gavrey Villareal

 

Czas rozpocząć mecz!

Druga minuta uderzenie z dystansu Petera Abrahama paruje Lentink przy dobitce faulowany jest Martis i Antyle rozpoczną od rzutu wolnego z własnego pola karnego. Czwarta minuta Zimmerman do Benschopa, który mija obrońców jego strzał broni jednak Oakland Dublin, wybija piłkę na rzut rożny. Z rzutu rożnego Kantelberg wprost w ręce Dublina. Ósma minuta Breinburg podaje do Villareal`a, który wycofuje do Benschopa, jego strzał pewnie łapie bramkarz Antiguy. Dwudziesta piąta minuta korner dla Antyli, standardowo wykonuje Leon Kantelberg po jego dośrodkowaniu Martis trafia głową tylko w boczną siatkę. Dwudziesta szósta minuta Dublin wykopuje piłkę ta zostaje zgrana przez napastnika AiB mija Martisa, który ratuje się faulem na Byers`ie. W zupełnie niegroźnej sytuacji stoper Antylii dostaje czerwony kartonik!! Niezrozumiała dla mnie decyzja arbitra z Meksyku pana Penalozy. Trzydziesta dziewiąta minuta Diaz zagrywa do Benschopa, który na pełnym biegu mija dwóch obrońców, niestety mając przed sobą tylko bramkarza nie trafia nawet w bramkę. Czterdziesta minuta Dublin rozpoczyna z "piątki" główkę wygrywa Abraham zagrywa do Kerry`ego Skepple, który przy niesamowitej bierności naszych stoperów uderza z szesnastu metrów nie do obrony pokonując bezradnego Lentinka. 0:1!! Czterdziesta trzecia minuta Skeppie po raz kolejny mija Zimmermana, ale na nasze szczęście tylko boczna siatka. Lentink rozpoczyna od bramki Leigertwood nieatakowany przez nikogo zagrywa do przodu Byers jest szybszy od Pauletty i pakuje futbolówkę do naszej siatki. 0:2! Czterdziesta piąta minuta Breinburg do Benschopa, który potężnie uderza z siedemnastu metrów, Dublin przerzuca piłkę nad poprzeczką. Druga minuta doliczonego czasu gry w pierwszej połowie z rzutu wolnego z dwudziestu siedmiu metrów strzelał Kantelberg piłka trafia w boczną siatkę.

PRZERWA!!

Schodzimy do szatni widzę załamanych chłopaków i przede wszystkim płaczącego Sheltona, który natychmiast gdy mnie zobaczył zaczął mnie przepraszać. Nie miałem prawa, być na niego zły, gdyz kartka była z przysłowiowego kapelusza. Rozumiem także, że gra się ciężko gdy ma się jednego zawodnika, poprosiłem ich, aby jeszcze podjęli rękawice i nie poddawali się już w przerwie. Dokonałem także kilka zmian. Breinburg --> Bonevacia, Rojer --> Leitoe, Kantelberg --> Winklaar, Villareal --> Browne, C.Martina --> Carmelia, Benschop --> Martha

Druga połowa!

Czterdziesta szósta minuta Farell do Byers`a, który trafia w poprzeczkę! Pięćdziesiąta siódma minuta Gregory do Leigertwood`a świetnie jednak broni Lentink. Sześćdziesiąta siódma minuta po raz koleny strzela Byers, ale tym razem temu uderzeniu do perfekcji zabrakło na prawdę bardzo dużo. Osiemdziesiąta szósta minuta lewą stroną urwał się Cochrane dośrodkował w pole karne, główkę wygrał Lewis ale po jego uderzeniu piłka poleciała wysoko, wysoko w trybuny, przez co trzeba było przerwać na pięć minut mecz, bo na trybunach rozpoczęła się regularna walka o piłkę, która poleciała w trybuny. Na nasze szczęście po tym czasie pan Penaloza, wznowił mecz. Od tego czasu nic ciekawego się nie działo. Mój debiut został zakończony niestety porażką w stosunku 0:2

 

Mecz towarzyski

 

Antyle Holenderskie 0 - 2 Antigua i Barbuda

 

0:1 Kerry Skepple (40)

0:2 Peter Byers (43)

 

Shelton Martis cz.k. (26)

Guliano Diaz ż.k. (53)

Mikele Leigertwood kon. (90)

 

Widzów: 7321

Sędzia: Jose Alfredo Penaloza (Meksyk)

 

Oceny zawodników:

 

 

| Nr        | K         | Nazwisko / Nazwa    | Info      | Kon       | Oce       | Br.       | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 1         |           | Mattthew Lentink    |           | 92%       | 6.6       |           | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 2         |           | Cuco Martina        | zm. 45    | 84%       | 5.9       |           | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 4         |           | Shelton Martis      | cz.k. 26  | 93%       | 6.5       |           | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 5         |           | Hubertson Pauletta  |           | 78%       | 6.5       |           | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 3         |           | Guliano Diaz        |           | 74%       | 6.5       |           | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 8         |           | Angelo Zimmerman    |           | 77%       | 5.6       |           | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 9         |           | Reinhard Breinburg  | zm. 45    | 79%       | 6.6       |           | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 6         |           | Eldridge Rojer      | zm. 45    | 84%       | 6.6       |           | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 7         |           | Leon Kantelberg (k) | zm. 45    | 83%       | 6.6       |           | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 10        |           | Gavrey Villareal    | zm. 45    | 84%       | 5.8       |           | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 11        |           | Charlison Benschop  | zm. 45    | 87%       | 6.4       |           | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 12        |           | Raymond Homoet      |           |           |           |           | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 14        |           | Richal Leitoe       | wpr. 45   | 84%       | 6.5       |           | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 15        |           | Rashid Browne       | wpr. 45   | 85%       | 6.7       |           | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 16        |           | Javier Martina      |           |           |           |           | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 17        |           | Shanon Carmelia     | wpr. 45   | 81%       | 6.6       |           | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 18        |           | Orlando Smeekes     |           |           |           |           | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 19        |           | Christy Bonevacia   | wpr. 45   | 84%       | 6.0       |           | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 20        |           | Benjamin Martha     | wpr. 45   | 85%       | 6.6       |           | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 21        |           | Djuric Winklaar     | wpr. 45   | 84%       | 6.1       |           | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------| 

| Nr        | K         | Nazwisko / Nazwa   | Info      | Kon       | Oce       | Br.       | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 1         |           | Oakland Dublin     | zm. 84    | 99%       | 7.5       |           | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 2         |           | Kevin Simon        |           | 72%       | 7.4       |           | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 5         |           | Damien Farrell     |           | 77%       | 8.0       |           | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 4         |           | George Dublin (k)  |           | 74%       | 7.4       |           | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 3         |           | Fernando Brown     |           | 67%       | 7.3       |           | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 6         |           | Clint Farrell      | zm. 66    | 77%       | 7.2       |           | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 8         |           | Mikele Leigertwood | knt. 90   | 60%       | 7.7       |           | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 9         |           | Peter Abraham      | zm. 78    | 73%       | 7.0       |           | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 7         |           | Gayson Gregory     | zm. 84    | 71%       | 7.0       |           | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 10        |           | Peter Byers        |           | 66%       | 7.6       | 1         | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 11        |           | Kerry Skepple      |           | 71%       | 7.6       | 1         | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 12        |           | Quentin Philip     | wpr. 84   | 100%      |           |           | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 14        |           | Dywane Lewis       | wpr. 78   | 97%       |           |           | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 15        |           | Gayson Frederick   |           |           |           |           | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 16        |           | Leslie Chiddick    | wpr. 90   | 100%      |           |           | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 17        |           | Mario Walsh        |           |           |           |           | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 18        |           | Dale Cochrane      | wpr. 84   | 98%       |           |           | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 19        |           | Anthony Bleau      |           |           |           |           | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 20        |           | Chesley Edwards    | wpr. 66   | 97%       | 6.5       |           | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 21        |           | Oakland Bailey     |           |           |           |           | 
| -------------------------------------------------------------------------------------------|

 

 

Z Benschopem to jest dziwna sprawa. Na czystej wersji nie chciał grać za to tutaj się zgodził. Natomiast Anita odpada,gdyż grał już dla Oranje

Odnośnik do komentarza

Po debiutanckiej porażce, spadło na mnie trochę krytyki. Na szczęście jest to dopiero pierwszy mecz i liczę, że podczas

 

meczu z Bangladeszem, zmażemy złe wrażenie po porażce. Musimy zapomnieć o tym meczu i czas żyć przyszłością. Dwa dni po

 

meczu doszła do mnie wiadomość, że kontuzji eliminującej go na pięć tygodni doznał podstawowy lewy obrońca Guliano Diaz. Pokłosiem porażki z Antiguą był spadek w rankingu światowym na upokorzające 171 miejsce w rankingu. Co jest równoznaczne ze spadkiem o dwie pozycje. Najbliższe tygodnie razem ze swoim asystentem spędzimy na obserwowaniu kandydatów na reprezentantów oraz na oglądaniu samych reprezentantów. Złe wieści dotarły do mnie z Roosendaal, gdzie Lentink odniósł kontuzję i przez osiem tygodni odpocznie sobie od treningów. Dni mijały a trzeba było rozesłać powołania na wrześniowy dwumecz z Bangladeszem i Paragwajem. Oto lista szczęśliwców.

 

 


| Wyb     | Inf     | Nazwisko            | Pozycja                   | Klub              | Wzrost  | Waga    | Wiek    | Wartość | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| R1      |         | Raymond Homoet      | BR                        | Elinkwijk         | 184 cm  | 84 kg   | 29      | -       | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -       |         | Rayleeson Adelina   | BR                        | Undeba            | 182 cm  | 82 kg   | 23      | €120    | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -       |         | Rignald Lourens     | BR                        | Undeba            | 189 cm  | 91 kg   | 24      | €230    | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -       |         | Tyrone Loran        | O (PŚ)                    | NAC Breda         | 187 cm  | 87 kg   | 29      | €525tys.| 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| OP      |         | Cuco Martina        | O (PŚ), WO (P), DP, P (Ś) | RBC               | 185 cm  | 72 kg   | 20      | €250tys.| 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| R5      |         | Shanon Carmelia     | O (PŚ), WO/P (P)          | NEC Amateurs      | 182 cm  | 80 kg   | 21      | -       | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| OŚL     |         | Hubertson Pauletta  | O (PŚ), DP, P (Ś)         | RKC               | 182 cm  | 78 kg   | 21      | €20tys. | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| OŚP     |         | Shelton Martis      | O (Ś)                     | Doncaster         | 183 cm  | 75 kg   | 27      | €450tys.| 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| PŚL     |         | Reinhard Breinburg  | O (Ś), DP, P (Ś)          | Barendrecht       | 180 cm  | 78 kg   | 26      | -       | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| PŚP     |         | Angelo Zimmerman    | O (Ś), DP, P (Ś)          | Leeds             | 185 cm  | 83 kg   | 26      | €220tys.| 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -       |         | Angelo Cijntje      | O/WO (P)                  | BV Veendam        | 167 cm  | 76 kg   | 29      | €70tys. | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| R9      |         | Djuric Winklaar     | DP, P (Ś)                 | Lyngby            | 182 cm  | 75 kg   | 28      | €14tys. | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -       |         | Wouter Jansen       | P (PŚ)                    | Salamanca         | 182 cm  | 73 kg   | 29      | €14tys. | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -       |         | Revy Rosalia        | P (L)                     | Yverdon           | 175 cm  | 75 kg   | 27      | €14tys. | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| R6      |         | Orlando Smeekes     | P/OP (PL)                 | Jena              | 183 cm  | 77 kg   | 28      | €275tys.| 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| R2      |         | Richal Leitoe       | P/OP (PŚ)                 | Rijnsburgse Boys  | 175 cm  | 72 kg   | 27      | -       | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| R4      |         | Javier Martina      | P/OP (PL)                 | MVV               | 175 cm  | 67 kg   | 23      | €120tys.| 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -       |         | Boy Deul            | P/OP (PŚ)                 | FC Bayern         | 178 cm  | 66 kg   | 23      | €800tys.| 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| OPL     |         | Leon Kantelberg     | P/OP (L)                  | Ergotelis         | 183 cm  | 81 kg   | 32      | €65tys. | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| R3      |         | Rashid Browne       | P/OP (L), N               | Sparta            | 170 cm  | 64 kg   | 16      | €425tys.| 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| OPP     |         | Eldridge Rojer      | OP (P), N                 | FC Emmen          | 168 cm  | 71 kg   | 26      | €160tys.| 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| R8      |         | Benjamin Martha     | OP (L), N                 | Wil               | 178 cm  | 77 kg   | 28      | €20tys. | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -       |         | Sendley Sidney Bito | N                         | Tawrija           | 186 cm  | 80 kg   | 27      | €40tys. | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| NŚL     |         | Charlison Benschop  | N                         | AZ                | 189 cm  | 93 kg   | 21      | €3mln   | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| NŚP     |         | Gavrey Villareal    | N                         | Fortuna Sittard   | 173 cm  | 64 kg   | 19      | €140tys.| 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -       |         | Dyron Daal          | N                         | North Qld Fury FC | 194 cm  | 83 kg   | 26      | €35tys. | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 

 

 

Czas na mecz!

Pierwsza minuta strata w środku pola Villareala, Rana czysto przejmuje piłkę, podaje do Chowdhury`ego ten prostopadle zagrywa do Alama, który strzela bramkę, jednak chwilę wcześniej fauluje Breinburga i gol nie został uznany. Piąta minuta Breinburg do Zimmermana ten do Villareala lecz jego uderzenie na rzut rożny paruje bramkarz reprezentacji Bangladeszu Hoque. Dwudziesta druga minuta Pauletta zachowuje się jak skończony idiota, przez nikogo nie atakowany wybija piłkę na rzut rożny. Na nasze szczęście nic z tego nie wynikło. Dwudziesta siódma minuta Rojer podaje do Javiera Martiny ten zagrywa do Deula, który uderzeniem z piętnastu metrów pokonuje Hoque! 1:0! Od środka zaczęli zawodnicy z Bangladeszu Barman staje oko w oko z Adeliną, ale nasz bramkarz doskonale paruje ten strzał. Trzydziesta piąta minuta nasz bramkarz rozpoczyna akcję dalekim wykopem, piłkę opanował Villareal, po czym zostawił ją Benschopowi, jednak uderzenie zawodnika Alkmaar mija o centymetry prawy słupek bramki strzeżonej przez Hoque. Trzydziesta szósta minuta nieudana pułapka offsajdowa w wykonaniu naszych obrońców i dwójka Bengalów wyszła tylko na naszego bramkarza Alam wystawia Dasowi, lecz ten nie trafia na pustą bramkę. Benschop mija trójkę obrońców jego uderzenie trafia jednak w Hoque. Rzut rożny Rojer fatalnie wykonuje go. Czterdziesta czwarta minuta Cuco Martina z dwudziestu metrów o milimetry chybia.

Druga połowa.

Sześćdziesiąta siódma minuta Alam z trzydziestu metrów próbuje lobować, ale chybia. Sześćdziesiąta dziewiąta minuta Zimmerman z dziesięciu metrów w Hoque. Bramkarz rozpoczyna walkę o górną piłkę wygrywa Leitoe, zagrywa do Browne, jednak poraz kolejny broni bramkarz Bangladeszu. Siedemdziesiąta druga minuta fantastyczny rajd Leitoe, raz uderza w Hoque, dobitka ląduje niestety w bocznej siatce. Osiemdziesiąta pierwsza minuta Carmelia w pole karne, wybijają obrońcy piłkę przejmuje Jansen bomba z dwudziestu metrów nad poprzeczką. Dziewięcdziesiąta minuta Sidney Bito z rzutu wolnego w Hoque.

 

Antyle Holenderskie 1 - 0 Bangladesz

 

1:0 Boy Deul (27)

 

Widzów: 7220

 

Sędzia: German Arredondo (Meksyk)

Odnośnik do komentarza

hehe grałem niedawno reprezentacja Martynki (wogóle nie sklasyfikowani w FIFA) w pucharze karaibów zajełem 2 miejsce finał z jamajką po karnych , i dało to przepustke do Gold Cup tam o dziwo wyszedłemz grupy po wygranej w 3 kolejce w 95min' z .... Jamajką :D niestey póżniej USA 0-4 sfrustrowany że nie moge grac kwalifikacji do MS przeszedłem do Algerii.....

 

Życze powodzenia Antylami ciekawa reprezentacja i będe zagladać !

Odnośnik do komentarza

Zapomniałem dodać składu z meczu z Bangladeszem:

 

vsbangla.jpg

 

 

Po zwycięstwie nad Bangladeszem, w związku panował optymizm, jednak dla mnie zagraliśmy zdecydowanie za słabo. Wygrana tylko w stosunku 1:0 z takimi słabełuszami chluby nie przynosi, z taką grą przeciwko Paragwajowi nie mamy czego szukać. W międzyczasie nasza młodzieżówka przegrała właśnie z Paragwajem w stosunku 0:2. Mecz rozpoczniemy z dwoma zmianmi za Paulettę zagra Cijntje, a na bramce Homoet za Adelinę.

 

Czas zacząć mecz!

Czwarta minuta z rzutu rożnego wrzuca Martinez, główkę Barriosa z linii bramkowej wybija Cijntje. Piąta minuta strata w środku pola Deula, Barrios do Cardozo ten w pole karne i gola strzela ten co przejął piłkę czyli napastnik BVB Lucas Barrios. 1:0! Dziesiąta minuta na wysokości "szesnastki" piłkę traci C.Martina, Ortigoza wrzuca jednak Cardozo minimalnie nad poprzeczką. Jedenasta minuta szybka wymiana piłki pomiędzy Barriosem, Verą i Martinezem ten ostatni spokojnym strzałem pokonuje Homeota. 2:0! Szesnasta minuta to już jest pogrom... Bonet z prawego skrzydła wprost na głowę Barriosa i 3:0! Dwudziesta dziewiąta minuta sam na sam z Homoetem znalazł się Martinez i bez problemu pokonuje goalkeppera Antylii. 4:0! Trzydziesta dziewiąta minuta potężne zamieszanie w polu karnym lecz Barrios fauluje Homoeta.

Przerwa.

Druga połowa! Od środka boiska zaczynają Antyle Benschop do Leitoe, który dośrodkowuje w pole karne. Nieporozumienie pomiędzy Bobadillą i Bonetem wykorzystuje Benschop strzelając honorowego gola dla reprezentacji Antylii Holenderskich! 4:1! Pięćdziesiąta piąta minuta Winklaar do Benschopa jego uderzenie o centymerty mija słupek bramki strzeżonej przez Aldo Bobadillę. Pięćdziesiąta szósta minuta Carmelia do Sidney Bito, ten wspaniale wystawia do Benschopa lecz ten znów chybia o centymetry. Pięćdziesiąta ósma minuta z rzutu wolnego Browne wprost na głowę Sidneya Bito ten kapitalnym strzałem strzela gola! 4:2! Sześćdziesiąta szósta minuta Winklaar, Sidney Bito i uderzenie z siedemnastu metrów zaskakuje Bobadillę! 4:3! Paragwajczycy rozpoczynają od środka Ortigoza do Barriosa na nasze szczęście tylko boczna siatka. Siedemdziesiąta czwarta minuta Roque Santa Cruz na głowę Very, strzał obok bramki. Siedemdziesiąta piąta minuta Santa Cruz do Nelsona Haedo Valdez i inny z napastników BVB pozbawia Antyle nadziei na korzystny wynik. 5:3! Osiemdziesiąta druga minuta Barrios do Valdeza i mamy 6:3! Osiemdziesiąta piąta minuta głupia strata Cuco Martiny na rzecz Valdeza, ten podaje do Santa Cruza i jego strzał jak wszystkie inne które lecą w światło bramki Antylii jest golem. 7:3! Koniec! Co za mecz!!

 

Paragwaj 7 - 3 Antyle Holenderskie

 

1:0 Lucas Barrios (5)

2:0 Osvaldo Martinez (11)

3:0 Lucas Barrios (16)

4:0 Osvaldo Martinez (29)

4:1 Chalison Benschop (46)

4:2 Sendley Sidney Bito (58)

4:3 Sendley Sidney Bito (66)

5:3 Nelson Haedo Valdez (75)

6:3 Nelson Haedo Valdez (82)

7:3 Roque Santa Cruz (84)

 

Widzów: 23189

 

Sędzia: Daniel Alzate (Kolumbia)

 

Skład:

vspara.png

 

 

Niesamowity mecz z Paragwajem! W Mistrzostwach Karaibów przeciwnicy są słabsi a z taką grą w ataku możemy dość sporo osiągnąć trzeba liczyć na powrót do zdrowia Lentinka i Diaza bo nasza obrona jest dziurawa jak szwajcarski radamer.

Odnośnik do komentarza

Po dwóch wrześniowych meczach utrzymaliśmy 171 miejsce w rankingu FIFA. Pech nie opuszcza Diaza w pierwszym meczu po powrocie odnowiła mu się kontuzja i nie zobaczymy Guliano podczas pierwszej rundy Mistrzostw Karaibów. Jest to dość spory problem, gdyż jest to nasz jedyny lewy obrońca. Szczerze w momencie zgłaszania składu na cztery mecze (towarzyskie + Mistrzostwa Karaibów) zacząłem wątpić czy uda nam się coś ugrać. Liczba kontuzji jest porażająca.. Nie mogę skorzystaćz Lentinka, Nelisse, Rojera, Diaza, Jongsmy, Leitoe, Jansena i Bonevacii.

 

Ekipa, która ma podbić Mistrzostwa Karaibów:

Bramkarze: Homoet (Elinkwijk), Adelina (Undeba), Lourens (Undeba)

Obrońcy: Wau (SC Cambuur), Loran (NAC Breda), Monte (NEC), C.Martina (RBC), Carmelia (NEC Amateurs), Pauletta (RKC), Martis (Doncaster), Breinburg (Brarendrecht), Zimmerman (Leeds), Cijntje (BV Veendam)

Pomocnicy: Winklaar (Lyngby), Rosalia (Yverdon), Smeekes (Jena), J.Martina (MVV), Deul (Bayern), Kantelberg (Ergotelis), Browne (Sparta), Siberie (Free Agent), Martha (Wil)

Napastnicy: Sidney Bito (Tawrija), Benschop (AZ), Villareal (Fortuna Sittard), Daal (North Qld Fury FC)

 

Jakby tego było mało podczas pierwszej nocy w hotelu, Wau wypił trochę za dużo i po pijanemu przydzwonił w drzwi. Diagnoza szmana to wstrząs mózgu. Przez to Nuelson mecz z Belize obejrzy sobie z trybun.

 

Czas na mecz!

Dwunasta minuta Siberie do Sidney Bito ten odgrywa do Siberie ale jego uderzenie bardzo niecelne. Szesnasta minuta Sidney Bito do Benschopa on też nie trafia w bramkę. Siedemnasta minuta Rochez największa gwiazda drużyny Belize, uderza nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Adelinę. Dwudziesta trzecia minuta Siberie minął trzech obrońców ale gracz Antylii ma problemy z celnością. Dwudziesta piąta minuta Rochez strzela z siedemnastu metrów piłkę przed siebie odbija Adelina zbiera się aby ją złapać z dobre trzy godziny, w tym czasie Rochez uderza z dwóch metrów obok słupka. Trzydziesta siódma minuta Martina w pole karne tam potężne zamieszanie, Winklaar próbuje lobować, ale w ostatniej chwili bramkarz Belize Orio, wybija piłkę z linii bramkowej. Rzut rożny.

Przerwa.

Czterdziesta dziewiąta minuta kontuzji doznaje wprowadzony trzy minuty wcześniej Cijntje. Niestety wykorzystałem już limit zmian. Gramy w dziesiątkę. Pięćdziesiąta czwarta minuta po raz kolejny pokazuje się Rochez, ale ma spore problemy z celnością. Pięćdziesiąta piąta minuta jestem złym prorokiem... Rochez zrobił sobie slalom, nikt mu nie przeszkadzał choć czterech zawodników mogło mu przeszkodzić. 0:1! Sześćdziesiąta pierwsza minuta po raz kolejny Rochez i jest 0:2! Osiemdziesiąta druga minuta Browne błyskawicznie zagrywa do Benschopa ten będąc sam na sam z Orio nie trafia w bramkę. Osiemdziesiąta czwarta minuta wejście obónóż Cuco Martiny bez dyskusji czerwona kartka dla Cuco. Dziewięćdziesiąta czwarta minuta z rzutu rożnego wrzucał Westby, głową strzelał Kuylen, wszystko było by idealnie, tylko że jedynym ale, jest to że strzał trafił w słupek.

Koniec!

 

Antyle Holenderskie 0 - 2 Belize

 

0:1 Harrison Rochez (55)

0:2 Harrison Rochez (61)

 

Angelo Cijntje kon. (48)

Cuco Martina cz.k. (84)

 

Widzów: 7225

 

Sędzia: German Arredondo (Meksyk)

Odnośnik do komentarza

Jak zawsze zapomniałem dodać składu z meczu z Belize.

 

vsbelize.jpg

 

 

Mecz z Belize mimo trochę rezerwowego składu napawa niepokojem przed Mistrzostwami Karaibów. Żeby nie było zbyt optymistycznie to Cijntje złamał kostkę i zostaje wyłączony z gry na około trzy miesiące. W jego miejsce powołam Angelo Marthę z holenderskiego AGOVV Apeldoorn. Żebym nie był gołosłowny z tymi kontuzjami.

kontuzje.jpg

Teraz przed nami mecz z Wyspami Bahama. Musimy go wygrać gdyż trzeba dobrze rozpocząć nasz najważniejszy turniej w tym roku.

 

Ustawienie na mecz z Bahama: Adelina - Monte, Breinburg, Loran, Rosalia - Winklaar - Zimmerman - J.Martina, Kantelberg - Villareal, Benschop.

 

Czas na mecz!

 

Dziewiąta minuta z rzutu rożnego Jackson, na głowę Halla, Adelina spokojnie paruje ten strzał. Piętnasta minuta po raz kolejny rzut rożny dla Wyspiarzy i znów Jackson, tym razem strzelał St. Fleur ale piłkę z linii bramkowej wybija Rosalia. Dwudziesta druga minuta z lewej strony dośrodkowuje Kantelberg, Correa ma problemy ze złapaniem piłki, ale obrońcy skutecznie wybijają piłkę poza pole karne. Dwudziesta trzecia minuta tym razem z rzutu wolnego Kantelberg, Benschop trafia w bramkarza. Dwudziesta ósma minuta Cuenca uderza z dwudziestu pięciu metrów Adelina ma ogromne problemy, ale wybija piłkę na rzut rożny. Trzydziesta czwarta minuta kontuzja Lorana za niego wchodzi Martis. Czterdziesta ósma minuta składna akcja graczy Antylii, niestety nie potrafił jej skutecznie wykończyć Martina.

 

Przerwa

 

Sześćdziesiąta minuta z rzutu rożnego Browne i St. Fleur strzela swojaka! 0:1! Siedemdziesiąta ósma minuta Martis z rzutu wolnego nad poprzeczką. Koniec!

 

Mistrzostwa Karaibów 1 rumda Grupa D

 

Wyspy Bahama 0 - 1 Antyle Holenderskie

 

0:1 Lesly St. Fleur sam. (61)

 

Tyrone Loran kon. (35)

Odnośnik do komentarza

Po zwycięstwie czeka nas teraz mecz z Saint Martina, które w pierwszym meczu przegrało z Barbadosem 0:3. Kolejny zawodnik, który wypadł to Loran, niestety pęknięta kość przedramienia uniemożliwia mu grę. Przed meczem dla antylskich mediów wypowiedział się Rosalia, który prosił kolegów o grę z pełnym zaangażowaniem. Cieszy taka postawa tego zawodnika, który mi, że nie jest lewym obrońcą spisuje się co najmniej poprawnie w tej roli. Z powodu tego, że tylko dwa dni minęły od meczu z Bahama, skład jest prawie całkowicie inny.

 

Jedenastu szczęśliwców: Adelina - Carmelia, Pauletta, Martis, C.Martina - Winklaar - Deul - Smeekes, Kantelberg - Sidney Bito, Daal

 

Czas na mecz!

 

Ósma minuta Kantelberg do Daala, który posyła górną piłkę w stronę Sidneya Bito jego uderzenie jest jednak bardzo niecelne. Dziesiąta minuta Deul do Sidneya Bito on jednak podaje piłkę bramkarzowi Saint Martin. Jedenasta minuta groźny, ale nie celny strzał oddał Mansour Munier. Czternasta minuta kolejna kontuzja... za Smeekeesa wchodzi Breinburg. Dwudziesta dziewiąta minutada Winklaar do Deula, zawodnik Bayernu fatalnie pudłuje. Trzydziesta ósma minuta Pauletta dalekim wybiciem uruchomił Sidneya Bito ten wystawił piłkę Daalowi no i mamy bramkę! 1:0! Czterdziesta pierwsza minuta agresywnie w pole karne wbiega Kantelberg i jest faulowany przez Lebretona! Rzut karny! Do piłki podchodzi sam poszkodowany i mamy gola! 2:0! Czterdziesta piąta minuta Gasser dośrodowuje prosto w słupek bramki Adeliny.

 

Przerwa za Sidneya Bito wchodzi Benjamin Martha, za Kantelberga Rocky Siberie.

 

Czterdziesta dziewiąta minuta z rzutu rożnego Siberie, główka Martisa nad poprzeczką. Pięćdziesiąta pierwsza minuta Munier trafia z szesnastu metrów w słupek. Pięćdziesiąta dziewiąta minuta Siberie na głowę Deula strzał minimalnie obok słupka bramki strzeżonej przez Yannicka Ferry. Sześćdziesiąta piąta minuta ponownie Siberie na głowę tym razem Pauletty, ale zakończenie jest dokładnie takie same jak sześć minut temu. Sześćdziesiąta szósta minuta Martha traci głupio piłkę, ta natychmiast trafia do Gassera lecz on mimo tego że nie był kryty fatalnie pudłuje. Siedemdziesiąta minuta fantastyczna interwencja Ferry`ego po strzale Marthy. Siedemdziesiąta dziewiąta minuta Siberie tym razem z rzutu rożnego, ponownie Pauletta, ale tym razem skutecznie! 3:0!

 

Koniec!

 

Antyle Holenderskie 3 - 0 Saint Martin

 

1:0 Dyron Daal (38)

2:0 Leon Kantelberg (42 k.)

3:0 Hubertson Pauletta (79)

 

Frederic Etienne kon. (2)

Orlando Smeekes kon. (15)

 

Widzów: 6755

Sędzia: Fernando Guerrero (Meksyk)

 

MoM: Hubertson Pauletta 8.40

 

Skład: Adelina - Carmelia, Pauletta, Martis, C.Martina - Winklaar - Deul - Smeekes (15. Breinburg), Kantelberg (46. Siberie) - Sidney Bito (46. B. Martha), Daal

Odnośnik do komentarza

Po pewnej wygranej z Saint Martin za trzy dni czeka nas mecz o wyjście z grupy ze zdecydowanie najtrudniejszym rywalem w tej fazie to jest z Barbadosem. Standardowa czynność po meczu to oczywiście przekazanie jakże optymistycznej informacji o tym, kto został kontuzjowany w ostatnim meczu. Ostatnim "szczęśliwcem" został zawodnik Carl Zeiss Jena Orlando Smeekes. Wypada z gry na dwa miesiące. Tym czasem wieczorem wybraliśmy się na stadion obserwować mecz naszego najbliższego rywala z Wyspami Bahama. Obyło się bez niespodzianki Barbados wygrał 3:1.

Wyjściowa jedenaska Antylii prezentuje się następująco: Adelina - Wau, Pauletta, Martis, C.Martina - Breinburg - Zimmerman - J.Martina, Kantelberg - Benschop, Villareal

 

Czas na mecz!

 

6 minuta - Gus Soares strzela minimalnie nad poprzeczką bramki Adeliny. 35 minuta - Villareal fantastycznie do Kantelberga a nasz lewoskrzydłowy strzela z pięciu metrów nie do obrony! 1:0!

 

Przerwa. Za C. Martinę wchodzi Rosalia.

 

53 minuta - Pauletta do Benschopa ten fatalnie pudłuje. 64 minuta - J.Martina z rzutu rożnego do Pauletty ten nad bramką. 66 minuta - bramka dla Barbadosu Matthew Burgess pokonuje Adelinę! 1:1! Podwójna zmiana w naszym zespole Siberie za Villareala i Browne za Kantelberga. 68 minuta - od środka wzowiły Antyle kapitalna piłka do Javiera Martiny jednak zawodnik MVV nie trafia i marnuje stuprocentową okazję. 78 minuta - dwójkowa akcja Benschop - Sieberie i Rocky strzela gola! 2:1! 82 minuta - J.Martina na głowę Siberie lecz tylko słupek! Martina jednak powalczył o wybitą piłkę wycofał przed pole karne do Zimmermana, ten prostopadle do Benschopa i jest 3:1! 90+1 minuta niezdecydowanie Adeliny wykorzystuje Forte! 3:2! Koniec!

 

Mistrzostwa Karaibów 1 Runda Grupa D [3/3]

 

Antyle Holenderskie 3 - 2 Barbados

 

1:0 Leon Kantelberg (35)

1:1 Matthew Burgess (66)

2:1 Rocky Siberie (78)

3:1 Charlison Benschop (83)

3:2 Jonathan Forte (90+1)

 

Ryan Lucas kon. (57)

 

Widzów: 12000

 

Sędzia: Francisco Chacon (Meksyk)

 

MoM: Charlison Benschop 8.10

 

Antyle: Adelina - Wau, Pauletta, Martis, C.Martina (46. Rosalia) - Breinburg - Zimmerman - J.Martina, Kantelberg (66. Browne) - Benschop, Villareal (66. Siberie)

 

---------------------

Tabele poszczególnych grup:

 

 

Grupa A

| Poz   | Inf   | Zespół              |       | M     | Z     | R     | P     | ZdG   | StG   | R.B.  | Pkt   | 
| ------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 1.    | Aw    | Gujana              |       | 3     | 3     | 0     | 0     | 6     | 0     | +6    | 9     | 
| ------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 2.    |       | Kajmany             |       | 3     | 1     | 1     | 1     | 2     | 3     | -1    | 4     | 
| ------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 3.    |       | Saint Kitts i Nevis |       | 3     | 0     | 2     | 1     | 1     | 2     | -1    | 2     | 
| ------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 4.    |       | Dominika            |       | 3     | 0     | 1     | 2     | 1     | 5     | -4    | 1     | 
| ------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 


Grupa B


| Poz   | Inf   | Zespół      |       | M     | Z     | R     | P     | ZdG   | StG   | R.B.  | Pkt   | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 1.    | Aw    | Dominikana  |       | 3     | 2     | 1     | 0     | 5     | 3     | +2    | 7     | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 2.    | Aw    | Portoryko   |       | 3     | 2     | 0     | 1     | 6     | 5     | +1    | 6     | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 3.    |       | Saint Lucia |       | 3     | 0     | 2     | 1     | 1     | 2     | -1    | 2     | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 4.    |       | Montserrat  |       | 3     | 0     | 1     | 2     | 2     | 4     | -2    | 1     | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------| 


Grupa C


| Poz   | Inf   | Zespół                |       | M     | Z     | R     | P     | ZdG   | StG   | R.B.  | Pkt   | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 1.    | Aw    | Surinam               |       | 3     | 3     | 0     | 0     | 8     | 2     | +6    | 9     | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 2.    |       | Bryt. Wyspy Dziewicze |       | 3     | 1     | 1     | 1     | 3     | 5     | -2    | 4     | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 3.    |       | Anguilla              |       | 3     | 0     | 2     | 1     | 5     | 6     | -1    | 2     | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 4.    |       | Saint Vincent         |       | 3     | 0     | 1     | 2     | 1     | 4     | -3    | 1     | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 



Grupa D


| Poz   | Inf   | Zespół              |       | M     | Z     | R     | P     | ZdG   | StG   | R.B.  | Pkt   | 
| ------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 1.    | Aw    | Antyle Holenderskie |       | 3     | 3     | 0     | 0     | 7     | 2     | +5    | 9     | 
| ------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 2.    | Aw    | Barbados            |       | 3     | 2     | 0     | 1     | 8     | 4     | +4    | 6     | 
| ------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 3.    |       | Saint Martin        |       | 3     | 1     | 0     | 2     | 2     | 7     | -5    | 3     | 
| ------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 4.    |       | W-y Bahama          |       | 3     | 0     | 0     | 3     | 2     | 6     | -4    | 0     | 
| ------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 

 

Odnośnik do komentarza

@up. Dzięki ;) jakoś mi nie idzie w tych nowszych managerów ;) dlatego nie napalam się na zbyt wielkie sukcesy ;)

 

Po świetnym meczu z Barbadosem, gdzie chłopaki zagrali na prawdę na fajnym poziomie i uzyskali awans do drugiej rundy mistrzostw, które odbędą się za miesiąc i mam nadzieję, że powalczymy o sprawienie niespodzianki. W drugiej rundzie naszymi rywalami będą Dominikana, Haiti i Kuba. Ten czas mam zamiar spożytkować na jeżdżenie na mecze potencjalnych kandydatów, smutne że większość z nich gra w rezerwach, albo w ogóle nie gra... Ze Szwajcarii zadzwonił mój asystent Rignald Cathalina, że podczas meczu pomiędzy Wil a Stade Nyonnais kontuzji doznał Benny Martha, nie pogra przez cztery miesiące.

 

Kadra na listopadowe mecze (Kuba, Haiti, Dominikana, Andora):

Bramkarze: Lentink (RBC), Adelina (Undeba), Homoet (Elinkwijk)

Obrońcy: Wau (Cambuur), Loran (NAC), Monter (NEC), Diaz (Fortuna), C.Martina (RBC), Carmelia (NEC Amateurs), Pauletta (RKC), Martis (Doncaster)

Pomocnicy: Breinburg (Barendrecht), Zimmerman (Leeds), Winklaar (Lyngby), Rosalia (Yverdon), J.Martina (MVV), Deul (Bayern), Kantelberg (Ergotelis), Jongsma (WKE), Browne (Sparta), Siberie (Free)

Napastnicy: Sidney Bito (Tawrija), Benschop (AZ), Villareal (Fortuna)

 

Jedenastka na mecz z Haiti: Lentink - Wau, Pauletta, Martis, C.Martina - Breinburg - Zimmerman - Rojer, Browne - Villareal, Benschop

 

Czas na mecz!

 

5 minuta - Max Ferdinand wbiega w nasze pole karne, strzał niecelny. 28 minuta - Wau przed pole karne, tam strzela Zimmerman jego uderzenei bez problemów łapie bramkarz. 33 minuta - Zimmerman do Benschopa, ten zamiast strzelać symuluje! Mając na swoim koncie żółtą kartkę. Sędzia bez żadnych wątpliwości wyciąga drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę! Antyle w dziesiątkę! 45+2 minuta - Saint-Preux dostaje świetną piłkę, ale znakomicie spisuje się Lentink.

 

Przerwa. Za Rojera Javier Martina, za Breinburga Rosalia.

 

54 minuta - z rzutu wolnego Pauletta, główkuje Martis ale świetnie broni bramkarz Haiti Jean-Zephirin. 73 minuta - Zimmerman zdecydowanie za długo przetrzymuje piłkę, przejmuje ją Noel i pokonuje Lentinka! 1:0! Zmiana za Browne wchodzi Siberie. 81 minuta w naszym polu karnym upada Alexandre, oczywiście symulował mimo, że miałjuż na koncie żółty kartonik, automatyczna czerwona kartka! Gramy po dziesięciu, jeszcze nie wszystko stracone! Koniec...

 

Mistrzostwa Karaibów 2 runda Grupa A [1/3]

 

Haiti 1 - 0 Antyle Holenderskie

 

1:0 Fabrice Noel (73)

 

Charlison Benschop cz.k. (33)

Jean Alexandre cz.k. (81)

 

Widzów: 24311

 

Sędzia: Ricardo Arellano (Meksyk)

 

MoM: Regillio Nooitmeer 7.20

 

Antyle: Lentink - Wau, Pauletta, Martis, C.Martina - Breinburg (46. Rosalia) - Zimmerman - Rojer (46. J.Martina), Browne (73. Siberie) - Villareal, Benschop

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...