Skocz do zawartości

Eclipse


P0nury

Rekomendowane odpowiedzi

FM 2011 11.2.1

Baza danych: duża

Ligi aktywne: Belgia (full), Anglia (full), Francja (full), Niemcy (full), Włochy (2 liga), Holandia (full), Polska (full), Portugalia (2 liga), Rosja (full), Szkocja (full), Hiszpania (2 liga), Turcja (1 liga, podgląd), Walia (1 liga, podgląd), Argentyna (2 liga, podgląd), Brazylia (2 liga, podgląd)

 

 

Promienie czerwcowego słońca śmiało wpadały do gabinetu, drażniąc już i tak wycieńczony organizm. 30 czerwca, dzień po moich urodzinach. 8 rano. Kac-morderca nadal gwałci niedobitki szarych komórek które przetrwały najazd z dnia poprzedniego. A jakby tego było mało, robił to gdy ja próbowuję zagonić je do myślenia.

To tylko formalności. Jeszcze chwila, dosłownie moment.

Ken skończył mówić. Lorimer spojrzał na mnie nerwowo, wyczekująco.

Poczułem się jakby zmierzała w moją stronę rozpędzona ciężarówka bez jakiejkolwiek intencji w kwestii tak błahej jak hamowanie. Życie mignęło mi przed oczami - mój pierwszy mecz, pierwsza porażka, akademia piłkarska, klub, kontuzja, emerytura... Przed oczami biegał mi mały Pacey, umorusany błotem dzięki urokom deszczowej Anglii. Mój pierwszy kontakt z klubem, bezlitośnie ciężkie treningi, szatnia w przerwie, spojrzenie szefa gdy zawaliłem bramkę... Cholera, za długo tutaj już siedzę, zdecydowanie za długo. Przydałaby się jakaś odmiana. A jednak... chcę tego.

- Wchodzisz w to, Ian? - przerwał moje zamyślenie Ken.

Cóż... życie toczy się wszak dalej. Nikt nigdy nie mówił, że będzie łatwo.

Skrobanie piórem wypełniło ciszę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...