Skocz do zawartości

Polonia Warszawa


Tshibamba

Rekomendowane odpowiedzi

Po zapoznaniu się z FM 2011 grając Borussią Dortmund, zdecydowałem, że rozpocznę nową karierę tym razem opisując ją na forum.

Zastanawiałem się nad wieloma klubami : Sporting Lizbona, Tottenham, Oxford United, Polonia Warszawa, Lille. Do tych klubów dochodziły praktycznie wszystkie z I ligi Polskiej.

Wybór padł na Polonie Warszawa. Dlaczego? W sumie sam dokładnie tego nie wiem. Zdecydowałem, że klub który będe prowadził będzie z naszej rodzimej Ekstraklasy. Zastanawiałem się nad jakimś drugoligowcem ale kiedyś już grałem Górnikiem Polkowice w FM 2010 dobre kilka sezonów. Jeśli już wybór padł na Ekstraklasę to Wisła, Legia, Lech odpadły na samym początku, bo za łatwo trochę by się grało. Polonia Warszawa wydawała mi się w sam raz.

 

 

Polonia Warszawa (Klub Sportowy Piłkarski Polonia Warszawa, przydomek Czarne Koszule oraz Duma stolicy) – Drugi klub piłkarski, który powstał w Warszawie (po Koronie Warszawa powstałej w 1909). Jest on obecnie najstarszym klubem w Warszawie oraz pierwszym wicemistrzem w dziejach polskiego futbolu, pierwszym mistrzem Polski po II wojnie światowej. W tabeli wszech czasów Ekstraklasy zajmuje 14. miejsce.

 

 

FM 2011.2.1

Baza danych: Średnia

Ligi: Anglia (1-3), Francja (1-2), Portugalia (1), Hiszpania (1-2), Holandia (1-2), Niemcy (1-2), Polska (1-2), Włochy (1-3)

Klub: Polonia Warszawa

 

Kadra prezentuję się następująco:

 

BR

 

S.Przyrowski - On będzie numerem 1. Solidny bramkarz, miał za sobą kilka dobrych sezonów w Groclinie.

A.Onyszko - Jego raczej będe chciał się pozbyć. Nie jest to przyszłościowy bramkarz, bo ma już 35 lat.

Ł.Skowron - Nawet przyzwoity młody bramkarz ale na numer 2 to jeszcze za mało.

 

 

LO

 

-T. Brzyski - Wiąże z nim spore nadzieje. Powinien być filarem naszej obrony.

 

 

ŚO

 

-D.Pietrasiak - Ma 30 lat, popełnia dużo błędów, ale to dalej solidny defensor. Myślę, że będe na niego stawiał

i zagości w 1 składzie.

-T.Jodłowiec - Jak dla mnie to najlepszy ŚO w zespole. Niestety ma kontuzję, która wyklucza go z gry na około

6 miesięcy.

-P.Dziewicki - On chyba narazie zastąpi kontuzjowanego Jodłowca.

-Ł.Skrzyński - Jest na wypadek, gdyby Dziewicki kompletnie zawodził.

-M.Sadlok - Bardzo dobry obrońca i pewny punkt zespołu. On jednak dołączy do nas dopiero

na początku 2011r. Jak narazie musimy radzić sobie bez niego.

 

PO

 

-Ł.Tosik - Dobry boczny obrońca. Przewiduję dla niego 1 skład

-R.Mynar - Również dobry obrońca. Będzie walczył z Tosikiem o miejsce w podstawowej jedenastce.

-M.Sokołowski - Może grać też na środku pomocy. Bedzie wykorzystywany do rotacji w razie kontuzji/zmęczenia

ŚP

 

-P.Rachwał - Jego będe ustawiał specjalnie do zadań defensywnych w zależności od rywala

-Ł.Trałka - Bardzo dobry pomocnik, myślę że spokojnie zajmie miejsce w 1 składzie

-Ł.Piątek - }

-Andreu - } Ci piłkarze muszą udowdnić swoją wartość w sparingach, jeden z nich na pewno będzie podstawowym graczem 1 drużyny.

-Bruno - }

-M.Sarvas - }

PP

 

-D.Lemanek - Na pewno nie jest to zawodnik to podstawowej jedenastki. Może być dobrym zmiennikiem ale to za mało. Konieczne będzie wzmocnienie tej pozycji.

 

LP

 

-A.Mierzejewski - Podstawa naszej linii pomocy, to do niego będe dostosowywał grę. Potrzebny mu jednak dobry zmiennik.

-J.Garncarzyk - niezbyt mnie przekonuje swoimi umiejętnościami, zobaczymy w sparingach jak się spisze.

Myślę, że jednak w zimowym okienku będzie do odstrzału.

 

N

 

-E.Smolarek - tego pana wszyscy znają, ja bardzo na niego liczę, oczywiście 1 skład.

-D.Gołębiewski - raczej zacznie sezon jako rezerwowy. Dostanie kilka szans na udowodnienie swojej wartości

-A.Sobiech - młody obiecujący napastnik, który już teraz będzie podstawowym zawodnikiem.

Przewidziany dla niego 1 skład.

 

 

 

 

 

Zajmuję się dokładnym przeszukiwaniem centrum transferowego, by znaleźć zawodników, którzy uzupełnią luki w zespole. Wysłałem już kilka propozycji transferów, wciąż czekam na odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

Sam grałem Polonią , Wojciechowski nic kasy nie sypnoł a liczyłem na to początek sezonu miałem udany , pożniej zaczoł sie bunt w zespole i nie miałem okazji dalej pograć bo było to w multiplayer a sie rozgrywka rozsypała. Napewno ciekawy zespol ale maly stadion i brak kasy skutecznie utrudnia gre

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...