Skocz do zawartości

Deluxe Ski Jump


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie 142 w Lillehammer i nieco ponad 130 metrów w Lahti, zatem bez rewelacji, ale nieźle.

Żałuję za to, że nie mogę odpalić u siebie DSJ 2.1. Chyba jest nieprzystosowany do tych ciut nowszych sprzętów, bo spróbowałem włączyć na paroletnim komputerze i ruszyło. Na tym natomiast próbowałem użyć tego emulatora, ale nie dość, że nie można odpalić tam pełnego okna, to jeszcze strasznie muli. No i też nie uśmiecha mi się, by za każdym razem musieć wpisywać te formułki do emulatora.

Odnośnik do komentarza

U mnie 142 w Lillehammer i nieco ponad 130 metrów w Lahti, zatem bez rewelacji, ale nieźle.

Żałuję za to, że nie mogę odpalić u siebie DSJ 2.1. Chyba jest nieprzystosowany do tych ciut nowszych sprzętów, bo spróbowałem włączyć na paroletnim komputerze i ruszyło. Na tym natomiast próbowałem użyć tego emulatora, ale nie dość, że nie można odpalić tam pełnego okna, to jeszcze strasznie muli. No i też nie uśmiecha mi się, by za każdym razem musieć wpisywać te formułki do emulatora.

http://hotfile.com/dl/101071698/e9ffb5f/DSJ.rar.html

 

Tu jest DSJ 2.1 + 5 dodatkowych skoczni. Działą bez problemu, bez żadnego bawienia się w emulatory. Uruchamia się przez plik DSJ_SE.bat

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja w końcu zacząłem grać konkursy zamiast nieustannej praktyki i potwierdziło się to, że tragicznie jest czekać na "pozytywną" pogodę (raz na 30 konkursów trafi się idealna) mając do dyspozycji 4 skoki (kwalifikacje odkryłem dopiero po poście Vamiego). 147m w Lillehammer to póki co rekord skoczni, ale gdzie tam do >150... :/

 

http://hotfile.com/dl/108517746/21904fc/147_legal.rpl.html

Odnośnik do komentarza

Ej, jak w DSJ 3 zmienić czujność myszy dla Pucharu Świata? W ustawieniach jest tylko dla treningu :/ a na tak niskiej mi źle idzie :P

 

Tworzysz profil gracza(w menu głównym) i tam sobie to ustalasz. Potem wybierasz, którymi zawodnikami w konkursie sterujesz(Twój profil pojawia się obok domyślnego gracza i gracza cpu) i gotowe.:)

Odnośnik do komentarza

Ej, jak w DSJ 3 zmienić czujność myszy dla Pucharu Świata? W ustawieniach jest tylko dla treningu :/ a na tak niskiej mi źle idzie :P

 

Tworzysz profil gracza(w menu głównym) i tam sobie to ustalasz. Potem wybierasz, którymi zawodnikami w konkursie sterujesz(Twój profil pojawia się obok domyślnego gracza i gracza cpu) i gotowe.:)

 

Dzięki :) Stefan Hula zdobywcą kryształowej kuli :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

No właśnie - pobawiłem się trochę, dałem sobie maksymalną belkę i ustawiłem dobre wiatry. Skakałem bardzo daleko, ale... za każdym razem gleba. Nie da się tak ustać skoku? Np. w Lillehammer w ten sposób poleciałem na 160 metrów, gleba. 150 - gleba. Próbowałem i telemarkiem i na dwie nogi - gleba.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...