Skocz do zawartości

Haxball


Rekomendowane odpowiedzi

to nie pisz tutaj, tylko roześlij PW do dwóch wybranych osób i się dogadaj

jak będziesz miał trójkę to dopiero pisz tutaj i na 8 zespołach zakończyłbym "rekrutację"

 

Ustalić jakiś termin po którym nie można dołączać do ligi i tyle.

jest już 7 zespołów, do dobrego podziału potrzeba 8, kto się pierwszy zgłosi ten zamyka stawkę

 

reszta niech gra towarzysko i czeka do kolejnej edycji, jeśli się odbędzie

Odnośnik do komentarza

Team A: Szczurek, Pulek, Meler

Team B: jmk, hidalgoo, kaczy

Team C: Nathan, scierko, czarls

Team D: Pushek, tabaka, Hawkeye

Team E: Kinas, lindros, pawoj

Team F: martin, Plasticchrist, pescar

Team G: Lucas07, Monti, SZU

Team H: Kowalinho, Karwas, Baphometh

 

grupa A:

A, C, E, G

grupa B:

B, D, F, H

 

1. kolejka

A v C   B v D
E v G   F v H

 

2. kolejka

A v E   B v F
C v G   D v H

 

3. kolejka

A v G   B v H
E v C   F v D

 

ćwierćfinały:

V: 1A v 4B

X: 2A v 3B

Y: 3A v 2B

Z: 4A v 1B

 

półfinały

V v Y

Z v Z

 

no i odpowiednio finał i mały finał

 

 

tak bym to widział

mam nadzieję, że wszystkim pasuje takie rozwiązanie (w razie uwag lub znalezieniu błędów proszę pisać)

można też zrobić listę rezerwową, w której byłyby osoby chętne zastąpić kogoś w jakimś timie w razie czyjejś nieobecności

Odnośnik do komentarza

Grupowe mogą sie sporo ciągnąć. Pewnie sporo osób się zapisało, a zagra jeden mecz i się znudzi albo nie znajdzie czasu. Ja bym proponował normalną fazę pucharową. Mecz i od razu rewanż. Mamy osiem drużyn i Ci co wygrywają dalej sposobem pucharowym aż do finału i meczu o 3 miejsce. A Ci co przegrali, żeby nie kończyć zabawy na jednym spotkaniu grają o miejsce 5 analogicznie tak samo jak Ci co o zwycięstwo. Możemy grać mecz i rewanż od razu, żeby spotkań było więcej albo do dwóch zwycięstw.

Odnośnik do komentarza

a, właśnie, wypadałoby ustalić zasady meczu

 

moim zdaniem jeden mecz wystarczy, co prawda czerwoni zawsze rozpoczynają grę, ale to moim zdaniem żadne ułatwienie, a czasem nawet utrudnienie

 

optymalnym, moim zdaniem, jest 7 min (po 5 zwykle jest niedosyt gry ;))

pragnę zauważyć, że nie ma remisów i w przypadku braku rozstrzygnięcia w określonym czasie gra się systemem Złotej Bramki

 

w celu uniknięcia lagów zalecałbym o granie na sprawdzonym wcześniej hoście, w razie braku w timie takiej osoby prosiłbym o zwrócenie się do jakiejś innej osoby, mogącej bezproblemowo hostować

 

 

@Pescar, póki co "całe" forum gra od prawie tygodnia przez 24h/dobę ;) zresztą każdy ma do rozegrania tylko 3 mecze + 1 w ćwiećfinale, a to, przy obecności zainteresowanych osób, można rozegrać w 1 wieczór

 

przy graniu do iluś zwycięstw meczy będzie chyba jeszcze więcej

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem system Kinasa z jednym meczem (bez rewanżu) w grupie jest ok, tylko trzeba dodać kilka modyfikacji:


  •  
  • grupy trzeba wylosować
  • można kontynuować rozgrywki grając o 5. miejsce itd.
  • nie było o tym mowy, więc za przegraną po dogrywce w fazie grupowej dawałbym 1 punkt, za każdą wygraną 2 punkty.
  • kolejność w grupie ustalana tak jak na ostatnim Mundialu

Odnośnik do komentarza

A ja bym proponował dwa mecze grane od razu (czyli mecz i rewanż), jest potrzebne niecałe 20 minut na rozegranie dwóch meczów po 7 minut. Łatwiej jest zebrać raz osoby na 20 minut niż dwa razy na 10.

 

Jeżeli by ktoś nie miał hosta mogę za niego robić, jak stawiałem serwery lagów raczej nie było (chyba, że był stream w tle :))

Odnośnik do komentarza
* grupy trzeba wylosować

* można kontynuować rozgrywki grając o 5. miejsce itd.

* nie było o tym mowy, więc za przegraną po dogrywce w fazie grupowej dawałbym 1 punkt, za każdą wygraną 2 punkty.

* kolejność w grupie ustalana tak jak na ostatnim Mundialu

1. nie bardzo wiem jak to losowanie miałoby wygladać? :> dlatego wpisałem po kolei drużyny na zmianę, wg kolejności zgłoszeń

zresztą specjalnie zrobiłem ćwierćfinały, żeby nawet trafiając do mocnej grupy móc grać o najwyższe cele

2. jak się nie znudzi to nie będzie problemu

3. i 4. zgoda

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...