Skocz do zawartości

Motor Lublin


Magic

Rekomendowane odpowiedzi

Arka Gdynia - Motor Lublin 2:0 (2:0)

Mazurkiewicz 16', Kowalski 17'

 

Arka Gdynia: Bledzewski - Sokołowski, Weinar, Sobieraj, Kowalski, Bartosz Karwan, Nawrocik (46' Niciński), Mazurkiewicz, Moskalewicz, Wachowicz, Wróblewski.

 

Motor Lublin: Mierzwa - Tomczyk, Płotka, Żmuda, Misztal, Syroka, Piotr Karwan, Ocholeche (73' Feliński), Ljaszko (73' Stachyra), Kołodziejski, Prędota.

 

Żółte kartki: Wachowicz (Arka) oraz Ocholeche, Prędota, Ljaszko (Motor).

 

Czerwona kartka: Płotka (Motor) 75'

 

Widzów na moje oko okolo 6 tyś (w tym nas troszke ponad 200. Trzeba także dodać ze chcial nas wesprzeć Śląsk ale nie zostali wpuszczeni na stadion)

 

Dla mnie Motor w tym meczu nie gral nic i dziwie sie że taki niski wynik bo powinno byc przynajmiej z 5:0 dla Arki.

Motor w obronie kompletna klapa zero gry tam pilkarze piłki nie umieli przyjąc normalnie tylko ona odbijala im sie jakims dziwnym trafem co często doprowadzalo do groźnych sytuacji... Moim zdaniem pierwsza bramka bardzo ladna a druga hmmm fart Arki albo pech Motoru a moze brak umiejętnosci sam nie wiem jak to opisać...W środku pola także nie isteniejemy wszystkie pojedynki głowkowe na rzecz Arki . Cały Motor zamiast grać piłką biega za nią i cały czas biega. Wszystkie akcje z tego co widzialem jesli byly konstruowane to lewą strone ciekawie dlaczego?. Atak- dawno nie widzialem aby Prędota cały czas wracal sie do obrony przecież on ma strzelać bramki a nie bronić od utraty swojego zepsolu.

Odnośnik do komentarza
Motor Lublin zostal najlepszą wyjazdową ekipą 2 ligi . Tak wynika z rankingu prowadzonego przez Stowarzyszczenie GKS-u Katowice potem dam linka bo teraz sie nie odpala

Kurier odpalil artykul na ten temat ;)

Kibice Motoru jeżdżą najliczniej

 

Kibice beniaminka drugiej ligi Motoru Lublin zostali najlepszą ekipą wyjazdową w drugiej lidze. Konkurs na swojej stronie internetowej prowadziło stowarzyszenie kibiców GKS-u Katowice „SK 1964”. Po podsumowaniu okazało się, że to właśnie najwięcej kibiców Motoru jeździło za swoją drużyną. Najwięcej lubelskich fanów pojawiło się we Wrocławiu na meczu przyjaźni ze Śląskiem oraz właśnie w Katowicach.

 

W Lublinie kibice zawsze byli wierni i nie załamywali się złymi wynikami swojej drużyny. Rekord wyjazdowy Motoru sprzed kilkunastu lat to siedem tysięcy „wyjazdowiczów” na meczu z warszawską Gwardią, podczas gdy stadion Gwardii mieścił dziesięć tysięcy widzów.

 

Motorowcy mają duże szanse na otrzymanie tytułu najlepszej ekipy wyjazdowej sezonu, wszak wiosną czekają ich bliższe wyjazdy, a zatem można liczyć na większą liczbę chętnych. Kolejne miejsca w rankingu zajmują kibice: Lechii Gdańsk, GKS Katowice, Śląska Wrocław, Wisły Płock, Arki Gdynia, GKS Jastrzębie Zdrój, Stali Stalowa Wola, ŁKS Łomża, Piasta Gliwice, Polonii Warszawa, Tura Turek, Znicza Pruszków, Podbeskidzia Bielsko-Biała, Odry Opole, Warty Poznań, Kmity Zabierzów (brak zorganizowania jakiegokolwiek wyjazdu), tylko kibice Pelikana Łowicz nie zorganizowali żadnego wyjazdu.

 

kurier lubelski

Odnośnik do komentarza

No nareszcie będzie można wejść na meczyk na trybuny cieszę się z tego bardzo . Martwi tylko jedna rzecz że piłkarze nie wyszli ostatnio na trening z powodu zaległych premi (bądź wypłat bo nie jestem tego pewien).

Pięknie by bylo gdyby Śląsk wygrał z Pelikanem a Motorek z Gliwicami :) Ja bym byl bardzo zadowolony

 

Obecność jutro obowiązkowa nie ważne jaka pogoda !! Jesteśmy zawsze tam gdzie nasz Motorek gra...

Odnośnik do komentarza

10 listopada 2007, 12:00 - Lublin

Motor Lublin 1-1 Piast Gliwice

Mateusz Kołodziejski 57 - Jarosław Kaszowski 73

 

Motor: 1. Przemysław Mierzwa - 8. Marcin Syroka, 13. Dawid Ptaszyński, 3. Piotr Karwan, 19. Łukasz Misztal - 21. Przemysław Żmuda, 14. Paweł Maziarz, 7. Paweł Tomczyk - 17. Piotr Prędota, 18. Kamil Stachyra, 11. Denys Laszko (46, 9. Mateusz Kołodziejski).

 

Piast: 1. Grzegorz Kasprzik - 6. Marcin Nowak (88, 16. Łukasz Żyrkowski), 3. Mirosław Widuch, 4. Adam Banaś, 20. Maciej Michniewicz - 17. Tomasz Podgórski (64, 8. Jarosław Kaszowski), 5. Paweł Gamla, 9. Adam Kompała, 22. Daniel Chylaszek - 11. Wojciech Kędziora, 21. Stanisław Wróbel (45, 10. Krzysztof Kukulski).

 

żółte kartki: Marcin Syroka, Paweł Maziarz - Marcin Nowak, Adam Kompała.

 

sędziował: Grzegorz Stęchły (Jarosław).

widzów:2500

 

Od początku moim zdaniem Motorek przeważal ciągle ataki na bramke Piasta chociaż goście także stwarzali groźne sytuacje jednak w pierwszej polowie nie ujrzelismy bramek ... W drugiej polowie początkowo także przewaga Motoru i zmiennik Mateusz Kołodziejski bo bardzo ladnej akcji wklada pilke do pustej bramki :) Na trybunach wielka radość skandowalismy haslo "spojz na tabele ŚLĄSK WROCŁAW bedzie na czele" jednak potem doszlo do wyrównania Motorek oslabl chociaz byla sytuacja gdy pilkarze wychodzili z piekną akcją i nasapilo prostopadle podanie na prawą strone a wtedy sędzia podniósł chorągiewke ... Ja jestem przekonany ze spalonego nie bylo stalem doslownie na przeciwko tych pilkarzy ale w Polsce sędziowie sa jacy sa ... Potem Motor zacząl slabnąc Piast atakowal i doszlo do wyrównania. Pod koniec spotkania Motor mial moze ze dwie sytuacje na wage zwycięstwa ale jednak nie powidolo sie a szkoda bo bylismy duzo lepi tego dnia... Remis z drugą druzyną w tabeli i pierwsze miejsce Śląska Wroclaw chyba cieszy więszkość kibiców...

 

Bardzo denerwowalo mnie gdy pilkarze Piasta z krzykiem bólu padali na murawe po ostrej walce (bez faulu) moe dając wyprowadzic kontry naszym pilkarzom po czym gdy pilka zostala wykopana na aut szybko wstawali ...To juz nawet nie jest cwaniasctwo boiskowe to jest poprostu BEZCZELNOŚĆ!!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Ciekawe po co były zapewnienia o miłości do Motoru pana Tomczyka skoro po pół roku gry uciekł z tonącego okrętu...

 

Myślę że po pierwszym meczu ligowym chłopaczyna zrozumie jaki błąd popełnił, dla kogo grał a dla kogo gra teraz...

 

A wiosna zaczyna się od bardzo mocnego uderzenia czyli specem do Płocka i Warszawy :)! Nie ukrywam że już odliczam dni do pierwszego wyjazdu :).

Odnośnik do komentarza

Od dawna w Motorze nie dzieje się dobrze, a z obietnic żyć się nie da. Więc nie dziwi mnie, że ktoś chce odejść bo ma szanse na normalne warunki gdzie indziej. Chyba każdy by chciał uciekać z tonącego okrętu a nie iść razem z nim na dno. Wzmocnień nie widać i wszystko wskazuje na to że będziemyj jednym z głównych kandydatów do spadku.

Odnośnik do komentarza
A wiosna zaczyna się od bardzo mocnego uderzenia czyli specem do Płocka i Warszawy :) ! Nie ukrywam że już odliczam dni do pierwszego wyjazdu :) .

 

Oj żebyś wiedział...tez odliczam. Na początek Katowice nas czekają, byłem tam z Wami, więc teraz bede drugi raz w tym sezonie ;) .

 

Ale ja juz i tak maja nie moge sie doczekać. Co to bedzie za mecz... Motor - Śląsk. Mam tylko nadzieje, że nasi piłkarze nie beda grali na 100% wtedy...

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
Waldemar Paszkiewicz zrezygnował z funkcji prezesa pierwszoligowego Motoru Lublin. Swoje stanowisko sprawował od 2003 roku.

Jako przyczynę swojego odejścia podał sprawy osobiste.

 

źródło: motorlublin.com

Jednak Waldek nie byl przyspawany do stołka ;) Ciekawe jakie naprawde sa przyczyny jego rezygnacji? Moze miasto chce miec "swojego" na tym stanowisku, zobaczymy...

Odnośnik do komentarza

Ja mam nadzieje , że będzie to naprawde odpowiedzialna osoba która sprawy będzie załatwiala od początku do końca. Byle by jego następca był lepszy :)

 

Wspomne jeszcze o sparingach Motoru w których same remisy z kielecką Koroną, Orlętami Łuków i Lechią Gdańsk.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...